ЕлькиПальки• 06 марта в 13:35

U4U все - осталось 2 месяца

❗️Адміністрація Трампа готується незабаром «вигнати» українців зі Сполучених Штатів Америки, — Reuters

Зазначається, що Білий дім у квітні позбавить тимчасового правового статусу близько 240 тис. українців.
Борисфенка• 06 марта в 15:46
Ответ дляПрагматик флегма
хорошо кричать что угодно, когда точно знаешь, что тебя не схватят на улице и не повезут на убой
Як жінкам народжувати - то все нормально, виживеш якось.
А як чоловікам воювати - так одразу под спідниці поховалися.
Да, я блондинка!• 06 марта в 15:46
Ответ дляТушьмушьнюшь
Не хамите. Я не из тцк и никогда их не поощряла, а наоборот, отчего меня должна мучать совесть? О чем вы ? О беженцах из востока я тоже ничего не писала.
Единственное, что меня возмутило в вашем сообщении - ,, все имели возможность выехать ‘’ на что я и отреагировала, так как это неправда. А вы уже перекрутили все набекрень
Я нічого не перекрутила. Можливості були однакові у всіх, незалежно від місця проживання. А вже як виїхати з чоловіками, то питання не до США чи інших країн. Тут уже кожен сам дивиться, які є можливості.
Людей з заходу чому совість має мучити, що вони врятували себе і синів від вилову? Ви про совість почали.
Как_б_не_так• 06 марта в 15:46
Ответ дляБорисфенка
Так, а Гамбурзі завтра мітинг, також будемо кричати про вбивцю-хуйла.
Также как тут собирались родной Киев защищать или как-то по другому?
Antiprom• 06 марта в 15:47
Ответ дляДа, я блондинка!
Так склалося, що у мене дуже багато знайомих з Харкова, Києва, які сім´ями незаконно виїхали. Нуль засудження. Не було б вилову ніхто б не їхав і дітей підлітків не вивозив. Вони з доброю професією і освітою.
За кого голосували в 2019 ви та ваші знайомі? Із ймовірність 73% це був Потужник, тому насолоджуйтесь тим що обрали в 2019
Прагматик флегма• 06 марта в 15:47
Ответ дляБорисфенка
женщина сама выбирает, рожать ей или нет. а у наших мужчин никто не спрашивал, хотят ли они воевать. или вас страна родить принудила? били в отделении, чтобы забеременели?
Тушьмушьнюшь• 06 марта в 15:47
Ответ дляБорисфенка
Это все уже знают.
А не затруднит вас нарисовать плакат и покричать, что Подоляк врет об открытых границах ? Что на самом то деле тут, в Украине, люди находятся в заложниках в заперти. Спасибо
Поддакиваю иногДА• 06 марта в 15:47
Ответ дляТушьмушьнюшь
Когда? Бубочку сносили?
ще ні :)

то вже інше питання буде, коли прийде час
Забагаловка• 06 марта в 15:48
Ответ дляПрагматик флегма
Нормальна жінка ніколи не порівнюватиме радість материнства з війною.
Прагматик флегма• 06 марта в 15:48
Ответ дляЗабагаловка
это Вы Борисфенке скажите)
Да, я блондинка!• 06 марта в 15:49
Ответ дляAntiprom
Знайомі без поняття за кого голосували. Я не за Зеленського.
Забагаловка• 06 марта в 15:50
Ответ дляПрагматик флегма
это Вы Борисфенке скажите)
Я себе поважаю , тому спілкуюсь лише з адекватними людьми.
Пампушечка• 06 марта в 15:50
Ответ дляБорисфенка
Так а вы под конвоем рожали? Под дулом пистолета? Как моего в туалет или на перекур сопровождали с автоматом. Как зэка.
Тушьмушьнюшь• 06 марта в 15:51
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну, если уже речь о совести людей из запада - они когда по выезжали семьями массово? Правильно , в первые дни. Тогда еще тцкуны не буйствовали.
Мне с маленьким ребенком на руках такие свою халупу за бешенные деньги во Львовской области сдали в начале марта 2022
Думаете, все хорошо у них с совестью?
Борисфенка• 06 марта в 15:51
Ответ дляТушьмушьнюшь
Это все уже знают.
Та зараз! Хай жопу піднімуть і Україну йдуть захищати. Права челавеков під час війни не так працюють.
Как_б_не_так• 06 марта в 15:51
Ответ дляПрагматик флегма
это Вы Борисфенке скажите)
Да что ей говорить если её сынок айтишник не в окопе. Приходит рассказывает как жить другим а сама посидит пока в Германии
Да, я блондинка!• 06 марта в 15:52
Ответ дляТушьмушьнюшь
Думаете, все хорошо у них с совестью?
Нічого подібного. Можу судити по своєму місту. Почали масово виїжджати у 2023 році.
Борисфенка• 06 марта в 15:52
Ответ дляПампушечка
Нічого, переживе, не з цукру. Такі прямо абіжені, нема спасу. Повоювати нещасного хлопчика змусили.
Княгиня пітьми• 06 марта в 15:52
Ответ дляНіка Найз
Их место в Украине!
Тобто українець немає права жити в мирній країні ? Тільки у війні ?
Прагматик флегма• 06 марта в 15:53
Ответ дляБорисфенка
можете заменить несчастного мальчика. прямо из теплой Германии в окоп с ружьем против арты
Тушьмушьнюшь• 06 марта в 15:54
Ответ дляБорисфенка
То есть диктатуру и вранье поддерживаете обеими руками? Но не в Украине, а в Германии. Патриотичненько
Борисфенка• 06 марта в 15:54
Ответ дляПрагматик флегма
Не можу, я стара хромонога тітка і мене не беруть в окопи.
Прагматик флегма• 06 марта в 15:55
Ответ дляБорисфенка
возьмут, не переживайте так. в окопах все годные, и старые, и хромоногие
Забагаловка• 06 марта в 15:55
Ответ дляПампушечка
В нашому тцк чоловіків вбивали не раз. А так то б´ють, тримають без їжі, в туалет не випускають,вони справляють нужду велику та малу на матраци.
Тушьмушьнюшь• 06 марта в 15:55
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну как это ничего подобного? Я вам рассказываю о том, что видела и пережила лично.
Борисфенка• 06 марта в 15:55
Ответ дляТушьмушьнюшь
Москалям вже листа написали на цю тему? Війна в країні, не помітили досі?
Чи це не ваша війна, вас і окупація влаштує?
Тушьмушьнюшь• 06 марта в 15:56
Ответ дляБорисфенка
🤮🤮🤮
Как_б_не_так• 06 марта в 15:57
Ответ дляБорисфенка
Буквально 2 года назад рвались в леса защищать город! Эх, что это в Германии делается, все здоровье на пособиях утрачено
Пампушечка• 06 марта в 15:57
Ответ дляБорисфенка
Был бы ваш на нуле, вы б такое не несли. Хероиня.
Княгиня пітьми• 06 марта в 15:57
Ответ дляБорисфенка
Воно і ясно що як жіночка то різка як пуля і войовнича як Амазонка
ВсеПроВсехЗнаю• 06 марта в 15:58
Не плюй в криницю, з якої п’єш

⚡️⚡️⚡️ Reuters: Трамп скасує легальний статус для 240 000 українців, оскільки США посилюють депортацію.
Сотні тисяч українців отримали в США притулок, захист і шанс на нове життя. Вони виїхали з країни, охопленої війною, і знайшли безпеку, роботу, можливість спокійно ростити дітей. Америка їх прийняла.
Але що зробили деякі з них?
📌 Почали влаштовувати мітинги проти керівництва країни, яка їх прихистила.
📌 Ображали Трампа та віце-президента Венса, називаючи їх «загрозою демократії» та агентами Кремля.
📌 Лізли в чужу політику, не маючи на це ні права, ні розуміння наслідків.
Коротше, за старою українською традицією вирішили влаштувати Майдан.
❗ Це класична історія про невдячність.
Вони не зрозуміли, що статус гостя вимагає поваги до дому, в якому тебе прихистили.
Вони звинувачували Трампа в диктатурі, але приїхали з країни, де заборонена опозиція, руйнують церкви, закривають неугодні храми та саджають за інакомислення.
🔥 Що ж, тепер у них є шанс повернутися в Україну і будувати свою «правильну демократію» — вже без американського захисту.