ЕлькиПальки• 06 марта 2025

U4U все - осталось 2 месяца

❗️Адміністрація Трампа готується незабаром «вигнати» українців зі Сполучених Штатів Америки, — Reuters

Зазначається, що Білий дім у квітні позбавить тимчасового правового статусу близько 240 тис. українців.
Пампушечка• 06 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Наконец то на советчице будет праздник. Все злые, тупые и завистливые бабёнки откроют шампанское и отметят исполнение своего заветного желания - возврата сограждан домой.
Только их пустая и мерзкая жизнь от этого никак лучше не станет
Мне лично нас рать простите, вернется кто из беженцев или не вернется. Мне главное, что бы муж мой с войны вернулся живой и здоровый.
Козачка• 06 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ще раз повторюю для вас. В наше місто я нікого не кличу. Не фантазуйте і не придумуйте .
Мені також більше не пишіть. Шукайте маму нікіткі.
До побачення.
 все остальные европейские социальщицы будут очень не рады, если к ним попрут депортированные из сша украинки, чтобы в тафеле с ними не пришлось бодаться
Тушьмушьнюшь• 06 марта 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Чоловіків не випускають. Але є певні категорії, які виїжджають і є, які незаконно покидають країну. Чоловіки втікають від мобілізації. Батьки вивозять дітей підлітків. І мають на це право з будь-якого регіону України.
Вы выше написали : « возможность была у всех»
Теперь получается, по вашим же словам, что таки не у всех. Так к чему ваши сообщения вообще? О чем они?
Да, я блондинка!• 06 марта 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Читайте уважно і не прикидайтесь. Можливість знайти спонсора і виїхати в США була у всіх. Не треба розказувати, що хтось з заходу зайняв місце в США людини зі сходу. Як покинути нашу країну вже кожен сам вирішує як. Хтось законно, хтось ні.
Поддакиваю иногДА• 06 марта 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Удалено администрацией...
Чому ви радієте ? За мирну демонстрація, яка дозволена в будь якій демократичній країні, покарань не має бути!
США перетворилося на росію-2 за місяць.
І першими страждають українці. Вони тепер будуть ВПО у власній країні, а країні є чим їх забезпечити?
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Какая возможность была у всех? Когда это выпускали семьи полным составом?
А що повним складом лише з Черкас випускали?для всіх були однакові умови
Тушьмушьнюшь• 06 марта 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Н-да.. разговор бессмысленный
Вы там хоть хорошо устроились? Хату на небезопасном западе удачно сдали? Ну и хорошо. Остальное на совести вашей и вам подобных
Поддакиваю иногДА• 06 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
я не матрешка, но мне тоже смешно. это бумеранг за их желание продолжения войны и нашей крови
ви елементарного не розумієте
з зупинкою американської допомоги, з військами росії, північної кореї і китаю на нашій землі солодко вам жити не бути, і крові буде ще більше
Antiprom• 06 марта 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Вже не мають.. як думаєте, чому багато країн вже обмежило регіони України, з яким дають тимчасовий захист?
Прагматик флегма• 06 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
США перетворилося на росію-2 за місяць.
граждане США сами решили быть такой страной, и не особо-то и против такой политики
Чумачечая Весна• 06 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вас уже отправляют в кандалах, как мексиканцев и вам страшно?
Да нам откровенно поф..., как и вам на нас, вас все равно выставят, но пишу еще раз, мне будет больно за тех, кто из Мариуполя, Бахмута, Купянска, Авдеевки, Соледара, Артемовска и т.д., но не за моих киевлянок.
Тушьмушьнюшь• 06 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
США перетворилося на росію-2 за місяць.
А в Украине возможны митинги против власти?
Antiprom• 06 марта 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
І ця людина, яка призиває давати взятки щоб перетнути кордон, ще буде говорити про совість)
Тушьмушьнюшь• 06 марта 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У вас нет сына, мужа, отца? Только собачки и хомячки?
Хвець-тець• 06 марта 2025
Сподіваюсь студентів це не стосується , у мене там син 2 курс , виграв грант на навчання...блін капець якийсь.
Прагматик флегма• 06 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
ви елементарного не розумієте
сладко жить будет с перемирием. а американской помощью это просто истребление всех оставшихся мужчин, а потом все равно проигрыш. или вы из тех, кто думает, что 30 млн победят 140?
Поддакиваю иногДА• 06 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Не вірю, дайте посилання.
Бо якщо це вони таке написали офіційно - то це просто політичне харакірі.
судячи з останніх подій в США - на демонстрації і протести вони не здатні
Король - а саме лідер світу США - виявився голий!
Да, я блондинка!• 06 марта 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Н-да.. разговор бессмысленный
Я в Україні. Херню не розказуйте. Про те, що мого чоловіка і сина тут тцк виловлює на смерть, вас совість не мучить. Але якщо втікати з цього концтабору, то тільки зі сходу, інші совість мають мати. Видно діти і чоловіки з заходу на життя не заслуговують.
Борисфенка• 06 марта 2025
Ответ дляКозачка
Тю, я Тафель не хожу, хай їде. Та й на фоні 5 мільйонів біженців в Європі ті 240 тисяч - крапля в морі.
От тільки депортація передбачає повернення в країну громадянства. А в Україні аеропорти не працюють. Вплав відправлять на плотах?
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я в Україні і зі своєї Полтави нікуди не їздила. Разом з чоловіком, синами і хом´яками. Але виїхати могли всі однаково, що захід що схід.
Поддакиваю иногДА• 06 марта 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
За Америку не знаю, я в Швейцарии. Вы бы знали как тяжело здесь найти работу, люди не работают не потому что не хотят, а потому что работы нет. Я нашла работу только тогда когда за меня договорились местные, до этого разносила миллион резюме, стояла на бирже труда и бестолку. Причем до войны я работала юристом, вела несколько компаний одновременно. Здесь с трудом нашла работу повара, график с 6 утра до 8 вечера. Официальная зп больше 5 тыс франков, но на руки мне отдают только 400, все остальное забирает организация Ажам. Не судите про то чего не знаете
В мене так родичка ледве знайшла роботу в Шотландії
на якомусь етапі її навіть на посаду прибиральниці не взяли

але, врешті решт, працює в магазині. але це просто ад був, щоб знайти роботу
Борисфенка• 06 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
не пофиг на то, что они транслируют, на то, как они на весь мир кричат, что Украине нужна война, победа любой ценой, никакого мира
А як настане окупація, тоді ви що буде е кричати? ’За що мого бубочку на підвал забрали і катують’? Чи вірите, що вас пронесе?
Забагаловка• 06 марта 2025
Ответ дляХвець-тець
Впевнена, що не стосується.
Прагматик флегма• 06 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
а вы что будете кричать? ах, вы ж ничего не будете кричать, вы же свалили кричать о злом путе из-за границы
Тушьмушьнюшь• 06 марта 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Не хамите. Я не из тцк и никогда их не поощряла, а наоборот, отчего меня должна мучать совесть? О чем вы ? О беженцах из востока я тоже ничего не писала.
Единственное, что меня возмутило в вашем сообщении - ,, все имели возможность выехать ‘’ на что я и отреагировала, так как это неправда. А вы уже перекрутили все набекрень
Поддакиваю иногДА• 06 марта 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
а що, ні ? 2 майдани було
Борисфенка• 06 марта 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Так, а Гамбурзі завтра мітинг, також будемо кричати про вбивцю-хуйла.
Да, я блондинка!• 06 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Так склалося, що у мене дуже багато знайомих з Харкова, Києва, які сім´ями незаконно виїхали. Нуль засудження. Не було б вилову ніхто б не їхав і дітей підлітків не вивозив. Вони з доброю професією і освітою.
Прагматик флегма• 06 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
хорошо кричать что угодно, когда точно знаешь, что тебя не схватят на улице и не повезут на убой
Тушьмушьнюшь• 06 марта 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
а що, ні ? 2 майдани було
Когда? Бубочку сносили?