ЕлькиПальки• 06 марта в 13:35

U4U все - осталось 2 месяца

❗️Адміністрація Трампа готується незабаром «вигнати» українців зі Сполучених Штатів Америки, — Reuters

Зазначається, що Білий дім у квітні позбавить тимчасового правового статусу близько 240 тис. українців.
Тушьмушьнюшь• 06 марта в 14:40
Ответ длянеДодекаэдр
люди,те кто радуются депортации земляков, что с вами? Кто вам мешал выехать? В начале войны бесплатные атобусы и поезда эвакуировали людей. С такими соотечественниками и врагов не надо
А когда это всю семью выпускали, не подскажете?
Бадабум• 06 марта в 14:40
Ответ дляЧорт і Шо
Удалено администрацией...
А как они буду участников митинга идентифицировать?
автор ЕлькиПальки • 06 марта в 14:40
Ответ дляТень льва
Я не думаю,що поголовно всіх.
В Америці половина виїхавших зі спокійної частини.
Я з заходу і в нас дуже багато саме в Америку повтікали.
Можливо,по територіям теж дивитимуться
Ох, зная Трампа - я очень и очень сомневаюсь
Я тертий жук• 06 марта в 14:41
Не такая уж большая проблема. Кто не хочет жить в Украине - найдет, где жить, мир большой.
Так, временные неудобства
Смурфетта• 06 марта в 14:41
Ответ дляБорисфенка
Як це непотрібно? Трамп її вже виганяє, вона до вас приїде. Будете в черзі за гуманітарною собачитися вже в реалі .
За яку гуманітарку? Люди в Україні працюють, а не гуманітарку по Лідлах збирають.
автор ЕлькиПальки • 06 марта в 14:41
Ответ дляБадабум
Это похоже на вброс.
Antiprom• 06 марта в 14:42
Ответ дляЗвоночек
Як би вони залишилися в Польщі вам би від цього було легше? Це якось вплинуло на ваше життя?
Ви з тих хто виїхав в Польшу задовго по Повномасштабної, а потім швиденько підсуєтився з U4U? .. ну що ж
Смурфетта• 06 марта в 14:42
Ответ дляЗвоночек
Те що ви не виїжджали це ваш особистий вибір. Якщо вам подобається сидіти під обстрілами, будь ласка. Інші не зобов´язані сидіти біля вас і виконувати ваші забаганки.
Люди в Україні також не зобов´язані виконувати забаганки- повертати кордони 91-го, поки ви сидите за океанами.
Борисфенка• 06 марта в 14:42
Ответ дляСмурфетта
То ви дивіться, кому я відповідала.
Забагаловка• 06 марта в 14:42
Ответ дляТушьмушьнюшь
А у этих волшебных ни мужей, ни сыновей.
Только хомячки да йорики.
Борисфенка• 06 марта в 14:42
Ответ дляЕлькиПальки
Это похоже на вброс.
Це москальські матрьошки розважаються.
ПробілНеПрацює• 06 марта в 14:43
Ответ дляБабка-байкерша
Окопы есть.
Они же за продолжение войны прыгали?
То пусть сразу в окопы и едут
Карма всё же есть !
Думали, что им ничего не будет и можно других на смерть посылать безнаказанно, то ли еще будет !
Злива інформації• 06 марта в 14:43
Ответ длянеДодекаэдр
еще раз, я написала про тех, кто радуется депортации украинцев. Не про всех
Точность формулировки важна!
Вы же обижаетесь, если пишут, что выехавшие хотят бесконечной войны?
Смурфетта• 06 марта в 14:44
Ответ дляБорисфенка
То це ж ви хочете, щоб вона до вас приїхала і замість вашого чоловіка повоювала?
А її чоловік чого повинен воювати? Бо збиральницям подачок так хочеться? Хай ваш тцкун іде і воює, а не полює на людей.
Борисфенка• 06 марта в 14:44
Ответ дляПробілНеПрацює
Карма всё же есть !
То-то ви нарешті в окопі!
Тень льва• 06 марта в 14:44
Ответ дляЗвоночек
Судячи по реакціям то тут половина матрьошок. Читаю коментарі і в шоці від наших співвідчизниць.
Я не матрьошка і зовсім не розумію,чому такі привілегії моїм містянам.
Захід.
Тут,слава Богу,завжди спокійно,лише на цвинтарі жовто блакитних прапорів все більше і більше.
Родинами виїжджали,користуючись нагодою.Викладачі,лікарі,чиновники.
Стареньких батьків позалишали на сусідів,де кого,знаю,вже й поховали чужі люди.
А наші,вибачте ,сраки там вигрівають і фотки кидають.
Борисфенка• 06 марта в 14:45
Ответ дляСмурфетта
Мій якраз і воює, а її ні. Тому їй нема приводу дзявкати на маму Нікітки.
Звоночек• 06 марта в 14:46
Ответ дляAntiprom
Ні не вгадали. Хоча можливість поїхати по ю4ю була.
Тень льва• 06 марта в 14:46
Ответ дляБлагоуханочка
Щирі патріоти свідомі мають жити на батьківщині!
А не розповідати що кому і як робити і як жити із-за океану!
Це лицемірство!
Або мовчати тихенько
Бадабум• 06 марта в 14:47
Ну тоді держава буде ще на тих, хто повернеться в Україну гроші витрачати. Як мінімум, ВПО
Чорт і Шо• 06 марта в 14:47
Ответ дляБадабум
Не думаю, что это проблема в 21 веке с современными технологиями
Antiprom• 06 марта в 14:48
Ответ дляЗвоночек
24.02.2022 ви були в Україні?
Смурфетта• 06 марта в 14:48
Ответ дляБорисфенка
Ваш чоловік людей відловлює на смерть. Тому не дзявкайте тут ні на кого. У мами нікітки такий самий вояка як і у вас.
Смурфетта• 06 марта в 14:48
Ответ дляБорисфенка
То ви дивіться, кому я відповідала.
Та кому б не відповідали, ви пишете повну маячню про цю гуманітарку вже четвертий рік
автор ЕлькиПальки • 06 марта в 14:48
Ответ дляБлагоуханочка
Мама Никитки…ваш выход.
Лав Лав Лав только ещё позовите😍 нашу патриотку
Кстати я тоже о Love Love Love вспомнила. Она писала, что возвращаться никуда не будет и уже нашла способ остаться. Но судя по тому, что смена статуса заморожена для всех U4U - если она новые документы не получила - она тоже попала под раздачу.

У них там в Сиетле глухая ночь еще - через часа три может отпишется.
Борисфенка• 06 марта в 14:49
Ответ дляСмурфетта
Удалено администрацией...
Чорт і Шо• 06 марта в 14:49
Ответ дляСмурфетта
Муж в тцк?😳
Звоночек• 06 марта в 14:49
Ответ дляТень льва
Захід.
Тобто вам просто заздрісно що ваші сусіди наважилися і знайшли можливість поїхати?
Пампушечка• 06 марта в 14:49
Ответ дляСмурфетта
У Борисфенки муж тцкашник? Серьезно? А она ж пишет, что воюет
автор ЕлькиПальки • 06 марта в 14:49
Ответ дляЧорт і Шо
Муж в тцк?😳