Та легко!• 06 марта 2025
В якому банку легко оформити кредитну карту?
Без справи про доходи
Відкушу все що стирчить• 06 марта 2025
а банк, в приложении оформила кредитку, никуда не ходила. официально не работаю, лимит дали 50 тыс. но у меня хорошая кредитная история
Та легко!
• 06 марта 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
В мене не дуже) Ну як кредитів не було, але була карта в приват, і так тягнулась вона в мене довго, гроші закидала, але не завжди вчасно
То там кредитний ліміт рівний нулю зараз
Эт вернячОк• 06 марта 2025
В любом.
Другое дело, что никто не гарантирует вам большого или даже хоть какого кредитного лимита.
Эт вернячОк• 06 марта 2025
Ответ дляТа легко!
Есть банки, которые прямо специализируются на кредитовании тех, кому кредиты давать не очень хотят. Idea банк, например.
ПешитеБесАшипок• 06 марта 2025
Ідея банк
Сенс банк
Моно банк
Тут мені відразу по 100 тис на кредитку дали
Сенс банк
Моно банк