Благоуханочка• 06 марта в 23:34
Якщо у 27 років дівчина незаймана, то чи буде потім їй складно в інтимному житті
Рогнеда Карповна• 06 марта в 23:35
Скоріш за все у неї низьке лібідо або вона взагалі асексуалка.
Якщо їй норм - то проблеми тут нема.
Благоуханочка
• 06 марта в 23:36
Ответ дляУх яка ж Я
Сьогодні день дежа вю? Чи у тролів кризис з фантазією?
Ви помиляєтесь
Виннипуховна• 06 марта в 23:40
Ответ дляФоточки нема
Та пізно вже, яке інтимне життя, кота купи і радуйся
Навіщо купляти?Безкоштовно віддають.
Валентина Як• 06 марта в 23:42
Разве что психологически. Объяснить мужчине, что она такая умница-красавица никому не приглянулась и отношений не имела. Вот это странно.
А с физической точки зрения никаких трудностей быть не может.
Зайченя• 06 марта в 23:42
Ну откуда мы можем знать , какие трудности у этой девушки будут в интимной жизни и будет ли у неё вообще интимная жизнь ?
Благоуханочка
• 06 марта в 23:42
Ответ дляВалентина Як
Интересно, в чем предположительно будет сложность?
Немає практичних навиків, немає з чим особливо порівнювати.
Форс мажор• 06 марта в 23:44
У меня вопрос наоборот. Если мне 23 и у меня двое детей, как у меня сложится жизнь?
Самоучка• 06 марта в 23:45
Ответ дляВалентина Як
Перша складність буде пояснити партнеру чого в 27 років незаймана. Багато хлопців бояться цього, і їм починають в голову лізти дурні думки, що можливо з дівчиною щось не так. І звичайно ж можна чекати принца який буде цінувати незайманість, але я впевнена що для більшості це буде мінус в стосунках, а не плюс.
Зайченя• 06 марта в 23:45
Ответ дляБлагоуханочка
А парень или мужчина у этой девушки хоть есть ?
Заикальница• 06 марта в 23:47
Ответ дляФорс мажор
Вам тоже пора завести котов и присматривать место на кладбище
Форс мажор• 06 марта в 23:48
Ответ дляЗаикальница
У меня две собаки 🤣
Ну и пока , есть муж
Заикальница• 06 марта в 23:49
Ответ дляФорс мажор
У меня две собаки 🤣
Ну и пока , есть муж
Ну это ничего не значит. Универсальный совет для всех проблем-нужны коты и место на кладбище
Марічка• 06 марта в 23:52
Ответ дляСамоучка
а це прям треба пояснювати? якщо така вже проблема, можно й прибрати цнотливість без сексу
Благоуханочка
• 06 марта в 23:54
Ответ дляЗайченя
Ні
Самоучка• 06 марта в 23:57
Ответ дляМарічка
Мій перший раз був дуже болючий і складний, я цноту втратила з третього разу. Уявляю якби мій партнер був не в курсі що я незаймана, як би він відреагував що дівчина просить повільно це робити і кричить від болі, а ще все в крові.
Марічка• 06 марта в 23:59
Ответ дляСамоучка
у вас може, якийсь специфічний випадок. загалом це не дуже боляче, й крові небагато
побольшомусекретику• 07 марта в 00:00
Ответ дляСамоучка
О так, мені 27. Незаймана. З чоловіками не знайомлюся , бо коплексую
Самоучка• 07 марта в 00:02
Ответ дляМарічка
Можливо. В моєї подруги взагалі все пройшло на легку, навіть чоловік її сказав що вона брехуха, і в неї він не перший. Ще подруги розповідали що було по іншому. А у мене перші три недорази були такі жахливі що я не могла зрозуміти для чого люди займаються сексом якщо це так боляче і неприємно.
Огірок та Помідорчик• 07 марта в 00:03
Ответ дляБлагоуханочка
Найдете нормального мужчину, все вам расскажет и покажет), автор
Зайченя• 07 марта в 08:31
Ответ дляБлагоуханочка
Ні
Тогда для начала надо найти подходящего мужчину. а потом уже думать как пройдёт интим.