Из Кукуева я• 07 марта 2025
Грип(((((((
В понеділок відчула себе не дуже. Спочатку думала, що просто сезонне легке. Але де там!((( Три дні температура 38.5, яка погано збивається. Тобто як - тільки збила, і воно по новій нагрібає. Вночі спати неможливо, бо постійно потію і міняю одяг або колочусь наче в судомах (так морозить). Вчора додався ще нежить і адський біль у горлі(((
Питання: чим збивати температуру?
Нурофен вже не діє так, як на початку.
Парацетамол 500 взагалі не збиває її нижче 37.3.
З наявного ще є аффіда в аптечці.
Підкажіть, чим ви лікувались?
Питання: чим збивати температуру?
Нурофен вже не діє так, як на початку.
З наявного ще є аффіда в аптечці.
Підкажіть, чим ви лікувались?
Мольфарочка• 07 марта 2025
Автор, навіщо вам кудись їздити. Сезон грипу-це що вперше? Через 2 дні все прийде в норму. Візьміть в аптеці тест, щоб виключити ангіну. І мені більше допомагав при температурі ібупрофен.
Первоклашка Я• 07 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Соседка, когда болела короновирусом, еще какие то витамины принимала, ей врач назначал. Суть в том, что у меня обоняние пропало, я сама лечилась, а у неё все в норме было.
Витамини се, де, цинк
Ответ дляИз Кукуева я
Та я збираюсь! Ну не доїду я зараз в такому стані! Я не сяду за кермо. Стосовно таксі - намагалась викликати: чують заміську адресу, і все - мол, чекайте, ми вам перетелефонуємо. Я тому і питаю, чим можна хоча б збити ок, щоб я нормально зїздила в лікарню, а не трупом лежала
у вас грип.
усі схожі симптоми моєї старшої доньки, їй зробили аптечний тест, позитивний.
від темп лікар виписав Дарфен 400 кожні 8 годин, ящо темп піднімається +парацетамол 500
В неї тем уже також була більше 48 годин, але випили озельтамивир і темп одразу почала краще спадати.
горло-кашель - дефлю в таблетках
Из Кукуева я
• 07 марта 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Чого не взяли озельтамівір ?з ним грип на раз-два проходить , і температура збивається, і горло .Так , мефанамінку пробуйте і но-шпу .Горло якщо вірусне , то лише спрей з лідокаїном
Тому що його немає ніде. Заїхала в кілька аптек - немає. А їхати по іншим просто не було сил. Зараз вже 4 дні в місто не виїжджаю.
Из Кукуева я
• 07 марта 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Зачем советовать антибиотик без анализа ???
Люди ,вы совсем ку-ку !!!!????
Автор ,то что температура падает до 37.3 -это нормально ! У вас она и так не очень то и высокая (38,5 )
Грипп -это вам тест показал ? Или вы сами так решили ?
Лечение при вирусе симптоматическое ,больше 5 дней температура-тогда сдайте анализ
Люди ,вы совсем ку-ку !!!!????
Тест не робила
Зажуженная Жужжа• 07 марта 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Тест не робила
Ну так и не факт ,что у вас грипп
Допоможіть знайти• 07 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Конечно, врач нужен. Еще витаминки какие то поддерживающие назначит. Вроде бы пустяк, а легче переносятся вирусы, меньше осложнений.
Конечно врач нужен ? Я вообще не лечусь при простудах и вирусе , само проходит . Последний раз ходила к врачу из за простудно инфекционных заболеваний в возрасте до 14 лет
Из Кукуева я
• 07 марта 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну так и не факт ,что у вас грипп
Та я знаю, що таке грип, тому розумію, що це не просто орві. Від ковіда я привита і не хворіла ним взагалі.
Из Кукуева я
• 07 марта 2025
Ответ дляЛо_ло
Німесил гарно збиває і надовго
Дякую!!! Ще його спробую
Барабасиха• 07 марта 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Витаминами на больной организм назначают идиоты()
Барабасиха• 07 марта 2025
37,3 нормальная температура при гриппе
Парацетамол + бразгалув в горло
Дочка болела пару месяцев назад именно цьогорічним гриппом
Парацетамол + бразгалув в горло
Викачую яйцями• 07 марта 2025
Ответ дляБарабасиха
Может и идиоты. Но она легче, чем я, перенесла короновирус.