Асталависта бэйби• Изменено 07 марта в 13:24

Netflix і телевізор LG

Може хтось мав подібну проблему?
Є телевізор, куплений в 2011-2012 році десь. Користувались останнім часом для перегляду фільмів з під´єднаного диску. Хочу зараз користуватись Netflix, і не можу. При підключенні до інтернету додаток кудись щезає. Більше того, в розділі смарт-тв показує для вибору якісь дикі додатки, на кшталт ’русскіє сєріали’, ’канал курськ’ і ще подібне, є й українські, netflix серед них немає. Магазин lg apps теж не відкривається...
Можна щось з цим зробити?? До заводських скидала, прошивка наче остання. Країну встановлено правильно
Памагіті!!)
Fistashka_ya• 07 марта в 13:26
Староват он для такого. Наверное ПО уже давно не обновлялось. Прошивка какого года?
автор Асталависта бэйби • 07 марта в 13:27
Дивилась на сайті лж, показує, що 2018 останнє оновлення, інші не пропонуються.
Якщо купити приставку якусь, допоможе?
Николай-b526• 07 марта в 13:28
Ответ дляАсталависта бэйби
Якщо купити приставку якусь, допоможе?
да..купите тв бокс на андроиде и смотрите на здоровье....
Fistashka_ya• 07 марта в 13:29
Ответ дляНиколай-b526
согл
автор Асталависта бэйби • 07 марта в 13:29
Але чому тоді, коли зразу після включення, поки не підключено мережу, він показує в преміум і нетфлікс, і ютуб, а коли підключаю мережу, все зникає? Може від провайдера залежати?
Дякую, мабуть так і зроблю.
Але ж цікаво, блін)
Fistashka_ya• 07 марта в 13:31
Ответ дляАсталависта бэйби
Попробуйте раздать с мобилы вай фай, если есть сомнения по провайдеру. Но я чот сомневаюсь, что дело в этом.

Телефоны на андроиде тех лет уже давно мертвы. С чего бы телевизору жить?
автор Асталависта бэйби • 07 марта в 13:32
Ответ дляFistashka_ya

Мегого підключає))
Спробую з телефона все одно, цікаво ж.
Помилуйте мадам• 07 марта в 13:39
у меня тоже лджи тех времен. нет такого. все работает с интернетом отлично.
вам надо наверное перепрошить его. отнесите мастеру
автор Асталависта бэйби • 07 марта в 15:01
Ответ дляFistashka_ya

Спробувала через телефон, все одно так само. Перше фото - після ініціалізації функції преміум, друге - після підключення до мережі ((
Ну чому??
Fistashka_ya• 07 марта в 15:03
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну чому??
Может как вариант связывается с сервером и узнает, что больше не может воспроизводить данные приложения.

Это вам на профильный форум надо, может там кто знает.
автор Асталависта бэйби • 07 марта в 15:04
Ответ дляFistashka_ya

Дякую, піду пошукаю)