Порекомендуйте посудомийну машину для двох людей в квартирі. І чи вартує для двох брати ?
ЛеньГуглить_правда• 07 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Ну не знаю. Навіть для 3 чол треба складувати 2 дні ту посуду. рівень чистоти, то на довгих програмах, а таляпати по 20.хв, то таке собі. Напрягає оце складання, розкладання
Это если дома не готовить, тогда да, можно 3 дня складывать.
Мы вдвоём с мужем, каждый день полная. Если, вдруг, свободное место есть - всегда что-то не из посуды можно запихнуть, например, полку холодильника.
Раскладывание напрягает? Вовсе нет. В посудомойку поставить столько же усилий, как и в раковину. Вытащить чистое- просто удовольствие, что кто-то мне так идеально помыл.
Шаманю второпях• 07 марта 2025
Ответ дляМаурита
Я мрію про 2в 1 і дозатор вмтроєнмй🫶
Ви маєте на увазі twin dos в мілє?
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
муха в кедах• 07 марта 2025
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ага якби то можна було ставити як в раковину. Чорта з два все розташувати, викласти. Мене кумарить розставляння. Витягувати не легше Вдома готуємо. Кожен став і помив свою тарілку. 2 сек. Ми її юзаємо лише після свят, коли дійсно митя в напряг, а більшість часу стоїть така балда на кухні. Всіх кого знаю теж не особо використовують її. Купили бо таке віяння, але в більшості абсолютно непотрібна річ
ЛеньГуглить_правда• 07 марта 2025
Ответ длямуха в кедах
Странно, у нас все на автомате, не надо думать куда тарелку, а куда кастрюлю приткнуть. У всего свои места. Сковородки вниз, глубокие тарелки справа на среднюю, блюдца мелкие слева, туда же чашки, вилки наверх.
Где напряг?
Маурита• 08 марта 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ви маєте на увазі twin dos в мілє?
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
🫶💓🫶