Порекомендуйте посудомийну машину для двох людей в квартирі. І чи вартує для двох брати ?
ЛеньГуглить_правда• 07 марта в 20:38
Ответ длямуха в кедах
Ну не знаю. Навіть для 3 чол треба складувати 2 дні ту посуду. рівень чистоти, то на довгих програмах, а таляпати по 20.хв, то таке собі. Напрягає оце складання, розкладання
Это если дома не готовить, тогда да, можно 3 дня складывать.
Мы вдвоём с мужем, каждый день полная. Если, вдруг, свободное место есть - всегда что-то не из посуды можно запихнуть, например, полку холодильника.
Раскладывание напрягает? Вовсе нет. В посудомойку поставить столько же усилий, как и в раковину. Вытащить чистое- просто удовольствие, что кто-то мне так идеально помыл.
Шаманю второпях• 07 марта в 20:44
Ответ дляМаурита
Я мрію про 2в 1 і дозатор вмтроєнмй🫶
Ви маєте на увазі twin dos в мілє?
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
муха в кедах• 07 марта в 21:23
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ага якби то можна було ставити як в раковину. Чорта з два все розташувати, викласти. Мене кумарить розставляння. Витягувати не легше Вдома готуємо. Кожен став і помив свою тарілку. 2 сек. Ми її юзаємо лише після свят, коли дійсно митя в напряг, а більшість часу стоїть така балда на кухні. Всіх кого знаю теж не особо використовують її. Купили бо таке віяння, але в більшості абсолютно непотрібна річ
ЛеньГуглить_правда• 07 марта в 21:28
Ответ длямуха в кедах
Странно, у нас все на автомате, не надо думать куда тарелку, а куда кастрюлю приткнуть. У всего свои места. Сковородки вниз, глубокие тарелки справа на среднюю, блюдца мелкие слева, туда же чашки, вилки наверх.
Где напряг?
Маурита• 08 марта в 06:31
Ответ дляШаманю второпях
Ви маєте на увазі twin dos в мілє?
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
так, він дуже класний і мега зручний!
хай здійсниться!!! 🙏🏻
🫶💓🫶