Неваляшкина• 09 марта 2025
Рассказываете ли вы своим 5-ти летним детям о войне?
КоролеВешна• 09 марта 2025
Ответ для66сезон666серия
Ну, от так і живемо. Українці не розказують. А росіянки дуже таки розповідають і свою правду при цьому. А потім маємо те, що маємо.
Бо вони не відчувають себе українцями, але ще ніби й не росіянці.
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ми щодня по-дорозі в садочок проїзджаємо зруйнований москальською ракетою готель,щотижня дітки спускаються у підвал,бо гуде повітняна тривога і є загроза обстрілів...
Йому не треба розповідати,він і сам постійно згадує,що то ’ кацапи нас бомблять’ і висновки власні робить.
Сподіваюсь,що на все життя отримав щеплення від лояльності до ’ русского мира’
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Моему 18 скоро. Аналогично. Но мы в Европе, тут он о войне ни от кого не слышит, соответственно, мы о ней вообще не говорим третий год. Пару раз только заводила разговор.
Жах
Коко Шанель• 09 марта 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Діти це майбутні дорослі, в умовах війни дитина має знати про це, знати чому йде в укриття і як швидко вона має збиратися. Це безпека перш за все. Зазвичай тем війни уникають ті хто звалив з країни
Мої діти не а умовах війни, безпека - це вивезти їх подалі від такої обстановки. І діти знають, що своїх дітей вони теж мають захистити таким чином в разі небезпеки.
Незнакомлюся• 09 марта 2025
Ответ дляШлях до зірок
Згодна з Вами. Люди, які на собі пережили весь той жах, надовго це запамʼятають, нажаль.
Навіть у мого тоді 10 літнього сина була істерика, коли двері та вікна дрижали, коли на вулиці були вибухи. Навіть словами не передати, що відчули дітки прифронтових міст і коли нервова система відновиться.
Але деякі тут доказують, що дітям не треба про війну розповідати.
Вважаю, що діти повинні знати, хто несе нам це горе, хто є ворогами.
Мы из Рубежного. Застали уличные бои, прилеты в наш дом, трупы на улицах, которые никто не убирал и которые ели бродячие собаки. Сидели в подвалах почти сутками.
Зачем мне теперь, когда мы выехали, напоминать ребёнку о войне? Чтобы что?
Омлетик• 09 марта 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Не ненависть, а знание и оценка их действий тогда. И оправдывать их не собираюсь. Фашизм словом любовь не заменяю. А у вас любовь к россиянам нынешним?
Я в принципе не испытываю сильных (такие как любовь или ненависть) чувства к незнакомым людям.
Омлетик• 09 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Незнакомлюся• 09 марта 2025
Ответ дляКоролеВешна
Це так звані латентні ждуни. Вони зараз не приймають близько до серця те що відбувається, щоб потім в разі окупації було легше підстроїтися під інший порядок. Категорія людей яким ’какая разница’.
Сегодня прочитала новость, что в Сирии за сутки убили 1000 человек. Расправы над мирными жителями - приверженцами свергнуть президента устроили новые власти.
Честно ответьте себе - вы готовы, если нас отдадут рашке ’не переобуться ’, а быть расстреляной вместе со всей вашей семьёй? Только честно ответьте.
Омлетик• 09 марта 2025
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Незнакомлюся• 09 марта 2025
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Омлетик• 09 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...
Боти-боти на роботі
Сподіваюсь,що адміністрація цього форума однаково прискіплива до всіх користувачів.І буде банити москальських гнид за ФЛУД І ПЕРЕХІД НА ОСОБИСТОСТІ.
До речі,мене звати Іриною.Запам´ятайте вже,коли така моя прихильниця
Незнакомлюся• 09 марта 2025
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Да. Вроде это основной аккаунт. И сына взрослого она уже вывезла))
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Ще одне вилізло з-за порєбріка
Ау,адміністрація форуму! Буде реакція на порушення правил форума чи правила для ватниць тут скасовані?
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляОмлетик
Удалено администрацией...
Мій чоловік і діти в Україні як і я до речі.
Тому не дочекаєшся,короста москальска
Омлетик• 09 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ясно, спасибо)
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...
Моєму аку більше,чим твоєму,матрьошка.А тобі в баню час за порушення правил форуму.
Незнакомлюся• 09 марта 2025
Ответ дляКоролеВешна
Так вы готовы быть расстреляной вместе с детьми? Или мы не дождёмся ответа?
Незнакомлюся• 09 марта 2025
Манечка, с чего вы взяли, что меня расстроит бан?
’Не форумом единым’...с)))
У меня есть ещё и реальная жизнь.
’Не форумом единым’...с)))
У меня есть ещё и реальная жизнь.
БершкомангоЗар• 09 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Я і 10 річний не дуже. Крім того, що в школі чує
Удалено администрацией...
Слобожаночка• 09 марта 2025
Ответ дляосень харашо
Бабушка моей двоюродной сестры прошла концлагерь немецкий. Ее внучка спала и видела получить немецкий паспорт. И она его получила.
И правнуки про Украину знать не знают, считают себя немцами.
Эта война через 80 лет тоже будет скучной историей для наших потомков. И ваши переживания и ненависть останутся только вашими.
Ну так їм то до сих пір згадують. Може не так вже масово, але згадують і нагадують.
БершкомангоЗар• 09 марта 2025
Ответ дляНеваляшкина
вряд ли он понимает кто нас бомбит. Он такие новости не смотрит
А у вас щелепа для чого? Вона пояснень не дає?
Лінива, не каюсь• 09 марта 2025
Ответ дляТак точно!
Мене також дивує. В школах зараз патріотичне виховання і про війну дітям розповідають. Це обовʼязково, до слова. І взагалі як може дитина іти в укриття і в неї не виникає питання чому, як мінімум можуть бути різні ситуації і коли потрібно дійсно піти в укриття і бути обережним, навіть в дома. Тому це потрібно пояснювати.
А що саме входить в це ,, патріотичне вихованняʼʼ? І для чого це?
L-i-s-a-92af• 09 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Хто б сумнівався.
Ждуни залишаться ждунами скрізь.Терпіти не можу переселенців і їх кодло,саме через таких,як ви.
Омлетик• 09 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Удалено администрацией...
Леди_в_ночи• 09 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
БершкомангоЗар• 09 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Кацапські шалави повилазили. Чий Крим?