Звоночек• 09 марта 2025
Кто живёт с мужчиной без росписи, вы называете его
"Мой муж"?
Идууу--уууу блин• 09 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Коханий
Але якщо він ще не коханий і тільки починаєте зустрічатися?
Да будет так• 09 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
У автора питання про людей які живуть без розпису,а не лише почали зустрічатися
Идууу--уууу блин• 09 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Почитайте на яке повідомлення була моя відповідь.
Да будет так• 09 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
На моє: коханим називати людину з якою у відносинах
Идууу--уууу блин• 09 марта 2025
Заела_пластинка• 09 марта 2025
Называю «мужем» для посторонних, потому что им так понятней кто он мне. Для более близких знакомых при случае, если это к слову и месту, то уточняю что мы не расписаны (22 года вместе, есть ребенок).
Идууу--уууу блин• 09 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Я???? Очі роззуйте
О боже, йдіть похміліться. Чи ви завжди так не врубаєтесь?
Да будет так• 09 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не читайте жопой,будь ласка
Рожева юбка• 09 марта 2025
впринципе можете называть,чтобы привыкал, как привыкнет и выпьет немного, сразу в загс тащите
Не рахую, а вважаю• 09 марта 2025
Ответ дляЯзвочка
а как вы его называли в разговоре с другими людьми? Мой партнер, мой близкий человек, мой Петя?
На імʼя просто. Всі близькі були в курсі, а зі сторонніми якось не заходила мова
Попихтю та й годі• 09 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
А чего 22 года ждали ? Мужчина не хотел жениться, но через 22 года всё - таки сдался ?
Нет я не хотела, сдалась только потому что мобилизовали. Больше это для него сделала, мне и так норм было
Леся Українка• 09 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
так это же известный факт, психологи так и говорят: в сожительстве женщина считает себя замужней, а мужчина - свободным.
Ну не нужно так категорично обобщать . Мой например с самого начала нашей жизни и до сих пор всем знакомым и не знакомым говорит на меня жена и всегда считал и считает меня женой. Вот вчера например многие друзья звонили и говорили поздравь от нас жену с праздником . Для нас обоих роспись абсолютно не была важна никогда . У обоих по браку за плечами , детей общих нет , у каждого есть своя квартира ( живем у него ) . Что в наших отношениях мог бы изменить штамп ? Но некотором почему то это смешно (
Язвочка• 09 марта 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну я зараз теж живу зі співмешканцем, але в нас не має ніяких стосунків взагалі. Так що все ж різниця є коли живеш з чоловіком, з яким є стосунки (коханий, хлопець, молодий чоловік, бойфренд, співмешканець, хз як ще назвати), і коли живеш з чоловіком, з яким не має стосунків (теж співмешканець, але ніяк не коханий, хлопець, бойфренд).
это уже не сожитель, а сосед
Ласковая_львица• 09 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Коханий може бути і якого бачите лише по вихідним 🤷🏼♀️ і навіть чоловік іншої жінки
Коханим може бути навіть чоловік. Кому яка справа, як саме оформлені ваші стосунки
Не заздріть тьоті• 09 марта 2025
Ответ дляничевока
Я не в Украине, и меня бы никто не понял если бы на человека с которым живу, но официально отношения не оформлены я сказала бы муж
Я тоже не в Украине. Но здесь фокус в том, что мужчина/муж и женщина/жена это одни и те же слова
то есть мой бельг говорит обо мне ’mijn vrouw’ и это может значить как моя женщина, так и моя жена.
Я такая - жду трамвая• 10 марта 2025
Ответ дляКофр для ноги
У поляків: партнер/партнерка, наречений/наречена, чоловік/дружина. І нікому в голову не взд\бреде називати сожителя замість ’партнер’ чоловіком
У шведів sambo (взагалі теж від samboende - співмешканець, але нема того негативного сенсу, як у нас - алкоголік з кримінальної хроніки). І це офіційний статус. В анкетах, документах є галочки одружений/самбо/неодружений. Ноо альний статус, всі таких людей сприймають саме як сім´ю, вони народжують дітей і живуть без розпису роками і десятиліттями. І оскільки в стані наркчених теж можна ходити 20 років, то це навіть не уточнюється, просто самбо. І так само, якщо хочуть когось представити. Досі пам´ятаю, як мені дивно, але й трохи приємно було, коли мене свекруха тягала усюди і знайомим казала: ’знайомтесь, це самбо мого сина’.
Саме тому і не називають інакше, бо є нормальне слово
Я такая - жду трамвая• 10 марта 2025
Ответ дляРепетиторша
при этом никогда не слышала, чтобы мужчина называл сожительницу жена...
Я слышала и неоднократно. Причем не у всех партнерша его мужем соглашалась величать
Звоночек
• 10 марта 2025
Ответ дляА.р.і
Жінки називають мій чоловік, а чоловіки моя дівчина
Дуже смішно! Жінки ще й кільця на безимяному пальці носять
Вот реально!
Недаром говорят, что в таких отношениях женщина ’замужем’, а мужчина- свободен.
Ответ дляЗвоночек
Вот реально!
На жаль так!
В мене знайома з хлопцем живуть в годині їзди один від одного і зустрічаються. Вона його називає муж.
Ми були у них в гостях і була ситуація, де я кажу , ну ти ж хазяїн і тд. Він при всіх каже, я тут такий самий гість.
Дуже шкода жінку, яка марнує з ним свій час. Бо її це не влаштовує
Звоночек
• 10 марта 2025
Ответ дляА.р.і
На жаль так!
Ого!
Я правильно понимаю, они даже не живут под одной крышей, просто встречаются, но она его при этом называет ’мой муж?!
Не, ну это уже вообще перебор явный.