lilu1990• 09 марта 2025

Америка знову стане великою... за наш рахунок

Під час війни Росії проти України США заробили мільярди доларів від збільшення виробництва і продажу зброї.

Дійсно, навіщо трампу і його друзям збройникам респам знищувати путінський режим? Коли вони можуть спровокувати напад росії на Європу і заробити ще й на цій війні.
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Спровокувати - маю на увазі: врятувати зараз путіна, дати ілюзію що Європа слабка, що їй сша не будуть помагати, що військовий досвід росії переможе толератних європейських ліберастів,
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ми всі іграшки в руках Америки

Так само Тайвань здасть китайцям перед тим продавши і їм зброї

Усі потужності уже давно вивезені до сша
coch100• 09 марта 2025
Для Европы было бы безопаснее, если бы война в Украине продолжалась еще 5 лет, — председатель немецкой разведки Бруно Каль.

Он отметил, чем скорее завершатся боевые действия, тем быстрее Россия может предпринять попытки проверить Запад на прочность.

Они и сами не прочь лет пять воевать нашими руками.
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляcoch100

Та це зрозуміло. Але Україні нема чим за зброю платити. Трампу вигідніше війна в Європі. Вони більш платоспроможні
coch100• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Всем выгодно, а гибнут украинцы.
Flower Girl23• 09 марта 2025
Ответ дляcoch100

100! Это было понятно с самого начала, к сожалению... Особенно заинтересованы в продолжении войны - Британия, Франция и Германия... И им абсолютно пофиг, что в конечном итоге останется от Украины и украинцев...(((
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляcoch100

У нас партнери - ворогу не поажаєш

Не хочуть ніхіра робити
Pole• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990
У нас партнери - ворогу не поажаєш

Не хочуть ніхіра робити
Для себе вони роблять більш ніж достатньо.
А Україна має задовольнитися глибоким занепокоєнням.
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляPole
Удалено администрацией...
SantaMonika• 09 марта 2025
Нарешті вам дійшло, з прозрінням !
Війна то великі гроші і велика політика.
Pole• 09 марта 2025
Наш патріотизм вміло використали.
SantaMonika• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990
У нас партнери - ворогу не поажаєш

Не хочуть ніхіра робити
Навіщо їм щось робити ?
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляPole
Наш патріотизм вміло використали.
Ніхто його не очікував просто. Вони всі ждали окупації України
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Навіщо їм щось робити ?
Робити їм все одно прийдеться. Просто потім буде тяжче. Вони ждуть шо трамп впаде? Він як мінімум на рік. І за його сприяння може впасти Україна. Дождуться
Sova splushka• 09 марта 2025
Стане великою, пересварившись з половиною світу? Ой навряд...
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Удалено администрацией...
annu-b519• 09 марта 2025
С прозрением вас автор)
iryna _b• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Так трамп зупинив поставку зброї, а тобто і виробляти будуть менше. В чому збагачення наразі?
SantaMonika• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Не буде їм тяжко
Примиряться всі, як і Трамп
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Не буде їм тяжко
Примиряться всі, як і Трамп
Є пасіонарна прослойка всюди. На неї і розрахунок
SantaMonika• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990
вас чекає нове прозріння
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляiryna _b
Нам зупинили як зупиняють бій коли бачать що один з бійців ледве стоїть на ногах

Нашо трампу швидкий нокаут? На цьому не заробиш. Дає час росії перепочити
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
вас чекає нове прозріння
Я з цими людьми особисто в Польщі знайома

Інша справа що пасіонаріїв завжди меншість
iryna _b• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Як казав давно Залужний - ситуація патова. Так досі вона патова
SantaMonika• 09 марта 2025
Ответ дляlilu1990

Ваша хвалебна Польща нічого не вирішує
Вони будуть робити, як скажуть, сильніші
Mrs.Ochmonek• 09 марта 2025
Ответ дляFlower Girl23
Найбільш зацікавлене - пуйло і московити. Всі інші думають, як захистити себе, якщо що
Mrs.Ochmonek• 09 марта 2025
Навпаки. Трамп розпочав занепад Америки, пішовши на поводу у пуйла.
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляiryna _b
Ятепер розуміюшо він мав на увазі коли писав- нам треба вундервафля - нам треба політична воля заходу розвалити путінський режим
автор lilu1990 • 09 марта 2025
Ответ дляSantaMonika
Ваша хвалебна Польща нічого не вирішує
А хто сильніший за них у воєнному плані зараз у Європі без сша? Я вас дуже розчарую
Манула• 09 марта 2025
Хтось там у Франції влучно підмітив ’ми протистояли диктатору, зараз ми протистоїмо союзу диктатора та зрадника’. Вже зрозуміло, що трамп та путін домовились про розподіл світу ...