Силиконочка• Изменено 09 марта 2025

Бросила пити пиво і схуднула

Дівчата,не кидайте тапками,така тема,до жовтня місяця я регулярно пила пиво,в день випивала 2.5 літри, набрала нормально так вагу,з жовтня того року я не п´ю алкоголь зовсім,і помітила що дуже гарно схудла, якщо раніше юбка олівець мені давила,то зараз вона на мені висить, питання ось в чому, невже я дійсно так скинула вагу,бо перестала пити пиво? Знаю що воно калорійне,і вага набирається від нього
Корсет_на_шурупах• 09 марта 2025
Вы калории посчитали того 2.5 литра?
Ещё бы не похудеть
КрестьянинДиор• 09 марта 2025
Ответ дляДон Пэдро
вы предложение построили так, будто вам жаль ,что вы больше не пьете!
Как и все остальные предложения, кстати....
Кракадэ• 09 марта 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Нажать? На щастя, ви хотіли сказати?
.
Кофр для ноги• 09 марта 2025
Ваше пиво 2, 5 литра - это почти моя дневная норма калорий и это без закуски. Конечно похудеешь, когда 1200 кк отпало в день.