120-120-120 (не худею)• 10 марта в 09:38

Девочки, которые встречались с мужчинами за подарки, хорошее времяпрепровождение

Вам было комфортно в таких отношениях?Получилось сохранить легкость?Хочется внимания и отношений, но понимаю, что с серьезными отношениями ситуация будет очень долгой и затяжной, потому что они обычно долго развиваются, начинаются с дружбы и тд. Пришла идея найти себе пока только такие отношения, а потом может и для семьи человек притянется
жінка незаміжня• 10 марта в 11:19
Ответ дляЗалізний занавіс
Звісно знаю. Тут же ви та вам подібні так ретельно це обговорюють.
Не хвилюйтеся, я вам не конкурентка, насолоджуйтеся процесом
покажите кто тут такое писал
Залізний занавіс• 10 марта в 11:20
Ответ дляЦарівна Жабка
Хотя бы не быть отловленным на улицах, найти работу по возможностям, а не там, где получишь бронь, без перспектив за 30 тыс
В них відсутній інет? Заборонена можливість віддаленого навчання, роботи?
Тобто в 90/00 було простіше без інету, без роботи?
Залізний занавіс• 10 марта в 11:23
Ответ дляжінка незаміжня
покажите кто тут такое писал
відсортуйте білого лосика і насолодіться процесом разом, раз ви такі профі
жінка незаміжня• 10 марта в 11:23
Ответ дляЗалізний занавіс
по теме я так поняла ответа не ждать?
Залізний занавіс• 10 марта в 11:26
Ответ дляжінка незаміжня
по теме я так поняла ответа не ждать?
Ви не в стані второпати елементарну інформацію?
Ну вибачте, двічі не повторю навіть дуракам. Спробуйте прочитати тричі, якщо з першого разу не доходить.
жінка незаміжня• 10 марта в 11:28
Ответ дляЗалізний занавіс
банан, яблоко, шалавы....
Забавно наблюдать как автор озвучила свои мысли, даже еще никого не нашла, но вы ее смешали с овном...
счастливая жена и мама двух ангелочков
Курочка-чубаточка• 10 марта в 11:38
Ответ дляЗалізний занавіс
Подскажите, где заплатят молодому специалисту, Удалённо, норм деньги, такие, что бы он смог откупится от тцк, и выйти, хотя бы в кино, с девушкой
Спасибо
Залізний занавіс• 10 марта в 11:39
Ответ дляжінка незаміжня
банан, яблоко, шалавы....
счастливая жена и мама двух ангелочков
Навіщо змішувати з гівном того, хто вже по вуха в лайні?
20 років.
І замість вчитися та розвиватися людина обирає шлях заробляти сексом.
Це ж так благородно)
Залізний занавіс• 10 марта в 11:41
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спасибо
Просто нагадаю: абсолютно всі ми колись були молодими спеціалістами.
І знайходили де вчитися та працювати, прикіньте?

А якщо вашому умовному бідосі на щось там не вистачає, то можливо це знак що йому варто не про дівчат думати, а вчитися та працювати більше?
жінка незаміжня• 10 марта в 11:48
Ответ дляЗалізний занавіс

’А якщо вашому умовному бідосі на щось там не вистачає, то можливо це знак що йому варто не про дівчат думати, а вчитися та працювати більше?’

Вы своему так говорили когда то? - сомневаюсь
Курочка-чубаточка• 10 марта в 11:52
Ответ дляЗалізний занавіс

Это не мой сын, племянник
Да, была и я, в 2008 и муж, и работами перебирали, время другое
А он ветеринар, на практике и потом,работал в хорошей клинике, она бронь не даёт
Так и сказал шеф, не обновишься в резерв-увольнение, на учете стоял ранее конечно.
Даёт неофициальные подработки по 15-20 тыс. Идти на фронт ? 26 лет
Кинут на передок сразу
Подскажите удаленную работу? А ?
Как через инет животных лечить?
Залізний занавіс• 10 марта в 11:59
Ответ дляКурочка-чубаточка
Это не мой сын, племянник
Кинут на передок сразу
Подскажите удаленную работу? А ?
Как через инет животных лечить?
Не хоче на фронт - перекваліфіковуватися, як і тисячі інших.
З якого дива має бути якось інакше?
Курочка-чубаточка• 10 марта в 12:14
Ответ дляЗалізний занавіс
З якого дива має бути якось інакше?
А есть такая опция ? Просто переквалифицироваться? И не идти на фронт? Да вы что ??
А кого тогда хоронят? Тех, кто не смог ?
Ох и выдумщица
Залізний занавіс• 10 марта в 12:19
Ответ дляжінка незаміжня

А йому і говорити не треба було.
Він вдень навчався., вночі часто працював, потім на парах відсипався.
Я його конспекти перевіряла, він мої.
Сиділи часто на молоці з хлібом, щоб мати змогу знімати окрему кімнату.
І так - поки не почали працювати після універів.
І щось ми пару років пережили без ресторанів та кінотеатрів.
Царівна Жабка• 10 марта в 12:24
Ответ дляЗалізний занавіс
А йому і говорити не треба було.
Я його конспекти перевіряла, він мої.
Зачем сидеть на молоке с хлебом, если проще найти сразу нормальную пару ?
Залізний занавіс• 10 марта в 12:24
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ох и выдумщица
А може ви нарешті відчепитися від чоловіка і дасте йому самостійно взяти відповідальність за власне життя?

А то на фронт він не хоче, перекваліфікуватися тимчасово на щось дистанційне не в стані, зате в кіно йому є коли збігати.
Залізний занавіс• 10 марта в 12:25
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну шукайте, в чому проблема? Якщо для вас аби хто, аби з коштами - то до чого тут я?
жінка незаміжня• 10 марта в 12:26
Ответ дляЗалізний занавіс
это вы сейчас про второго мужа?
Курочка-чубаточка• 10 марта в 12:31
Ответ дляЗалізний занавіс

Что значит отстать, к нему никто не приставал
Вы тут про развитие с нуля глаголите
Конкретный вопрос, на кого переквалифицироваться ветеринару, для заработка в интернете и развития ?
Царівна Жабка• 10 марта в 12:55
Ответ дляЗалізний занавіс
14 лет совместной жизни -это абы хто ?
Жінка з перцем• 10 марта в 14:33
Ответ дляЗалізний занавіс

А можна питання: ви в Україні? Й якщо так - ваш чоловік в тцк працює?
Бо ваші менторські поради про перекваліфікацію виглядають , м´яко кажучи, відірваними від реалій
Залізний занавіс• 10 марта в 16:53
Ответ дляЖінка з перцем
Так, я в Україні. Чоловік ветеран. Ще дурнуваті питання будуть?
Залізний занавіс• 10 марта в 16:54
Ответ дляЦарівна Жабка
14 лет совместной жизни -это абы хто ?
А що таке, утриманки по 14 років не живуть?
Залізний занавіс• 10 марта в 16:56
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вы тут про развитие с нуля глаголите
Люди з інвалідностями перекваліфіковуються.
Мами в декреті чи дітей з особливостями.
Жінки за сорок міняють професію, бо щось не влаштовує в житті.

А тут доросла людина, нічим не обтяжена, валяє дурака - як же йому бідному перекваліфікуватися, він же ветеринар!
Залізний занавіс• 10 марта в 16:57
Ответ дляжінка незаміжня
это вы сейчас про второго мужа?
Це я про вас, пані
жінка незаміжня• 10 марта в 16:58
Ответ дляЗалізний занавіс
Це я про вас, пані
Начинать надо всегда с себя, запомните.
Залізний занавіс• 10 марта в 16:58
Ответ дляжінка незаміжня
Начинать надо всегда с себя, запомните.
Починайте, шановна. У вас роботи - нескінчений край.
жінка незаміжня• 10 марта в 16:59
Ответ дляЗалізний занавіс
У вас не меньше, в семейной жизни 😂
Залізний занавіс• 10 марта в 17:01
Ответ дляжінка незаміжня
У вас не меньше, в семейной жизни 😂
Це навряд чи)
Жінка з перцем• 10 марта в 19:19
Ответ дляЗалізний занавіс
Будуть.
Ветеран це не професія. Ким він працює і де?
Мені ваші відповіді непотрібні.
Просто непотрібно всіх рівняти під єдину мірку, оскільки , по-перше, її нема, у всіх різні вводні, а, по-друге, ви не остання інстанція, тому ваша думка це всього лише ваша думка, а не аксіома. Всього найкращого.