120-120-120 (не худею)• 10 марта в 09:38
Девочки, которые встречались с мужчинами за подарки, хорошее времяпрепровождение
Вам было комфортно в таких отношениях?Получилось сохранить легкость?Хочется внимания и отношений, но понимаю, что с серьезными отношениями ситуация будет очень долгой и затяжной, потому что они обычно долго развиваются, начинаются с дружбы и тд. Пришла идея найти себе пока только такие отношения, а потом может и для семьи человек притянется
Залізний занавіс• 10 марта в 20:15
Ответ дляЖінка з перцем
Будуть.
Ветеран це не професія. Ким він працює і де?
Мені ваші відповіді непотрібні.
Просто непотрібно всіх рівняти під єдину мірку, оскільки , по-перше, її нема, у всіх різні вводні, а, по-друге, ви не остання інстанція, тому ваша думка це всього лише ваша думка, а не аксіома. Всього найкращого.
Мені ваші відповіді непотрібні.
Має власний бізнес, який започаткував ще задовго до війни.
далі що ще спитаєте?
Яка саме кінцівка відсутня і яким чином він перекваліфіковувався під свої обмежені тепер можливості?
З вас станеться, такі і вживу не посоромляться ж спитати.
далі що ще спитаєте?