120-120-120 (не худею)• 10 марта 2025

Девочки, которые встречались с мужчинами за подарки, хорошее времяпрепровождение

Вам было комфортно в таких отношениях?Получилось сохранить легкость?Хочется внимания и отношений, но понимаю, что с серьезными отношениями ситуация будет очень долгой и затяжной, потому что они обычно долго развиваются, начинаются с дружбы и тд. Пришла идея найти себе пока только такие отношения, а потом может и для семьи человек притянется
Фуліганка• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Всі хочуть надійного партнера.
А надійному партнеру потрібна надійна партнерка, а не проститутка, що в будь який момент просто поміняє його на іншого більш грошовитого папіка.
якщо б вони хотіли надійну партнерку-вони би не бігали від одної й до іншої, й після зустрічі з тобою видалили би свої портфоліо на СЗ, а там подивишся на цих СЗ сидять роками на ціх сайтах... бігають як оті срані Ульяні, в пошуках кращого, й це почуття не дає їм покою
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляжінка незаміжня
почему вы любите банан, но называете его яблоком
Це питання варто ставити вам та лосику. Тому що для мене банан то банан, а стосунки за гроші то проституція.
жінка незаміжня• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
почему когда ваш стал на ноги вы его не бросили - со словами я не такая
Царівна Жабка• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Тобто ви вважаєте що донька має обирати чоловіка за статками, і кохання то вже вторинно, правильно?
Одне іншому не заважає
Щастя в бідності не буде, так статки то важливо
Білий Лосик• 10 марта 2025
Ответ дляФуліганка
оце точно, кобелі страшні!
автор 120-120-120 (не худею) • 10 марта 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Скільки вам років?
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Ну хто ж вам доктор, що ви на таких погоджуєтеся? Якщо у вас 3-4 партнери йдуть одним і тим же сценарієм - то біда не в них, а в вас.

І це вже привід порадитися психологами, але звісно ж ви того не зробите, бо то все інфоциганщина і розвод на гроші (с)
Білий Лосик• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
хай кабеліна дає гроші і не випендрюєця
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляжінка незаміжня
А навіщо мені його кидати?
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Одне іншому не заважає
І що ж первинно? Кохання, взаємини чи стерпітся-слюбится, аби гроші мав?
жінка незаміжня• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
А навіщо мені його кидати?
ну таке - ложится под него потому что имеет деньги - знаете кого так называют?
Білий Лосик• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Боже, яка милота. Я не проститутка, я його кохаю! Ну поки подарунки дарує.
Так. В мене здорова самооцінка і я не можу любити того хто не любить мене, не турбується, ображає тощо
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Коханий чоловік, з яким ми створили наше фінансове становище з нуля?
Білий Лосик• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Кохання чоловіки не цінять 🤔
Фуліганка• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс

ви говорити як психологи, це ж їх установки-якщо трапляються одні й ті самі чоловіки-причина в тобі, сама притягуєшь, неси гроші дам пораду))))ні бо їх більшінство, на жаль їх більшінство
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
Така здорова самооцінка, що готова кохатися за подарунки))
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
Кохання чоловіки не цінять 🤔
Ну якщо вам поки не пощастило, то не означає, що по іншому не буває.
жінка незаміжня• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
ну вы ж по сути тоже самое делаете за содержание
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Більшість це те, на що ви погоджуєтеся.
Майже всі чоловіки поводяться по різному з різними жінками - так, як вони, жінки, дозволяють це.
Якщо ви погоджуєется на стосунки, де партнер вас не поважає і не цінує - з чого ви взяли що він має мінятися? Його і так все влаштовує.
Фуліганка• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
а яка різниця: хтось кохається за подарунки,гроші, а когось ведуть в кафе, або дома роблять ужин-й вона після з ним кохається?)))
Царівна Жабка• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Я всегда была в хороших отношениях, только по любви. Ничего не терпела
Это не мешало человеку быть щедрым
Бедного я бы не полюбила, зачем это мне ??
Білий Лосик• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Об´єктивно, якщо я хочу чоловіка, то дала б йому і безкоштовно чи за шавуху 😁
але якось це неправильно, хай забезпечує
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляжінка незаміжня
За яке таке содєржаніє?
Білий Лосик• 10 марта 2025
Ответ дляФуліганка
теж не зрозуміла 🤔
жінка незаміжня• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
За яке таке содєржаніє?
правда вам смешно и кажется это глупостью
потому что это вы
другое дело остальные....
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляФуліганка
Для вас - жодної) Яку опцію обираєте?
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляжінка незаміжня
потому что это вы
другое дело остальные....
Я не знаю про що ви взагалі говорите і з чого ви взяли, що мене чи когось мають утримувати)
В мене чудовий дохід вже багато років, якого я досягла разом ще з першим чоловіком.
Буде в моєму житті чоловік, не буде - в мене абсолютно ніц не зміниться.
У вас не так?
Фуліганка• 10 марта 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Більшість це те, на що ви погоджуєтеся.
це не правда, що поводяться по різному з кожною жінкою, якщо у чоловіка нема морал.якостей, їх не буде ні з якою,, можу сказати навпаки-якщо він не заінтересован в тобі для відносин, він якраз буде з тобою справжнім, коли знайде іншу людину буде грати свою роль перед нею-але згодом повернеться до того який він був. не поважає, не цінує-це ви про заняття сексом?так в чоловічої психології такого нема, це жінка думаю якщо він займається з нею сексом-це неповага до неї)))
Залізний занавіс• 10 марта 2025
Ответ дляФуліганка
А навіщо ви розглядаєте партнерів без моральних цінностей?
Мейк-ап форева• 10 марта 2025
Ответ дляБілий Лосик
Простите, но отношения где мужчина не способен и не хочет обеспечивать и одаривать женщину - нездоровые изначально.
Только не надо про пополам. Это бредовый сценарий для слабых нелюбящих мужиков и женщин терпил и бабо-коней 🤷
80%мужчин не способны одаривать и обеспечивать.
Чем можно одарить и обеспечить имея зарплату 30 тыс и не имея даже своей квартиры в 25 лет.
В 25 ситуация одинаковая и у парней и у девушек. У 80% ничего нет кроме молодости и самомнения.