120-120-120 (не худею)• 10 марта в 09:38

Девочки, которые встречались с мужчинами за подарки, хорошее времяпрепровождение

Вам было комфортно в таких отношениях?Получилось сохранить легкость?Хочется внимания и отношений, но понимаю, что с серьезными отношениями ситуация будет очень долгой и затяжной, потому что они обычно долго развиваются, начинаются с дружбы и тд. Пришла идея найти себе пока только такие отношения, а потом может и для семьи человек притянется
Залізний занавіс• 10 марта в 10:17
Ответ дляБілий Лосик
че ви така агресивна? 🤔
ніби я в вас хлопця забрала
Такі емоції в мене викликають тупуваті люди, які з 2 раз не в стані прочитати написане І що ви мене зробите?
Залізний занавіс• 10 марта в 10:18
Ответ дляжінка незаміжня
нет, не так...
когда вы имели подарки и секс - это здоровые отношения
когда кто то другой такое хочет - это проституция и шалавы
Я мала спочатку стосунки і навіть не думала про подарунки. І вже тим більше - ніколи б не обирала чоловіків за такою ознакою.
Тому не варто порівнювати мене із собою.
Білий Лосик• 10 марта в 10:18
Ответ дляЗалізний занавіс
Бажаному чоловіку хочеться зробити приємно і без очікування подарунків А якщо ви смокчете і мрієте про машинку нову - це вже вибачте не про бажання до чоловіка
Чим одне мішає іншому? Якщо хочеться і смоктати йому і подарунків від нього?
Навпаки без турботи у вигляді забезпечення та подарунків то як підстилка, навіть гірше шлюпки бо безкоштовна 🤒
Залізний занавіс• 10 марта в 10:19
Ответ дляжінка незаміжня
дайте телефон кому можно отсосать за машину
З лосіком порадьтеся, вона профі, ви ж бачите.
Марфа Українівна• 10 марта в 10:19
Ответ для120-120-120 (не худею)
На тиндере таких полно, я заграницей живу
Скільки вам років?
жінка незаміжня• 10 марта в 10:19
Ответ дляЗалізний занавіс
я думала у вас есть, вы же пишите со знанием дела
эх, опять не судьба
Залізний занавіс• 10 марта в 10:20
Ответ дляФуліганка
а ресторани,квіточки це теж можна сказати проституція?! пока мене не зводе, не буду з ним трах-ся?так чи ні?
Для мене це просто гарний тон.
Хоча особисто я коли починала стосунки - жоден з нас не був в стані оплачувати ресторани.
жінка незаміжня• 10 марта в 10:21
Ответ дляЗалізний занавіс
Для мене це просто гарний тон.
у вас один партнер и вы замужем 30 лет?
Залізний занавіс• 10 марта в 10:22
Ответ дляБілий Лосик
Турбота у вигляді подарунків має бути вторинна, як бонус. Для жінки, що поважає себе і свого партнера.

А якщо для вас то просто спосіб заробітку - то звісно ж вас це не стосується. тільки знову ж таки - до чого тут родина?
Залізний занавіс• 10 марта в 10:23
Ответ дляжінка незаміжня
у вас один партнер и вы замужем 30 лет?
2 шлюби і мені сорок
жінка незаміжня• 10 марта в 10:23
Ответ дляЗалізний занавіс

в сухом остатке все хотят одного и того же
Білий Лосик• 10 марта в 10:24
Ответ дляЗалізний занавіс
Навіщо ви так кажете? 🤔
Залізний занавіс• 10 марта в 10:24
Ответ дляБілий Лосик
Навіщо ви так кажете? 🤔
Тому що ви поводитеся саме так.
А що саме вам не подоба?
Залізний занавіс• 10 марта в 10:25
Ответ дляжінка незаміжня
Всі хочуть надійного партнера.
А надійному партнеру потрібна надійна партнерка, а не проститутка, що в будь який момент просто поміняє його на іншого більш грошовитого папіка.
Білий Лосик• 10 марта в 10:25
Ответ дляЗалізний занавіс
Тому що ви поводитеся саме так.
А що саме вам не подоба?
Поводжусь як? Вже прастітуткою обізвали ніза що :)
Фуліганка• 10 марта в 10:25
Ответ дляЗалізний занавіс
Для мене це просто гарний тон.
згодна, це показує якості чоловіка...але зараз світ відносин дуже змінився, чоловіки шукають безкоштовний секс(навіть ті хто має гроші), не хочуть відносин...і жінки які готові це все давати за гроші, я от їх навіть не засуджую, враховуючи інфантилів-чоловіків-які хочуть безкоштовний секс з мінімум відповідальності то нехай платять
Білий Лосик• 10 марта в 10:26
Ответ дляЗалізний занавіс
Всі хочуть надійного партнера.
я не партнерка, навіть слово якесь...
Царівна Жабка• 10 марта в 10:26
Ответ дляЗалізний занавіс
Ну тобто ви свою оньку зараз навчаєте: спочатку обговорюєш фін питання, скілки він тобі дає за побачення, потім спиш. Я все правильно зрозуміла?
Що значить дає за побачення ? Запрошує куди, що дарує
Так, то важливо. Навіщо нам бідний зять, як ми самі небідні
Залізний занавіс• 10 марта в 10:26
Ответ дляБілий Лосик
Якщо людина поводиться як проститутка, то швидше за все вона і є проститука. Що саме не так, я не розумію?
Залізний занавіс• 10 марта в 10:27
Ответ дляБілий Лосик
я не партнерка, навіть слово якесь...
Проститутка?
жінка незаміжня• 10 марта в 10:27
Ответ дляЗалізний занавіс
Всі хочуть надійного партнера.
хотят, согласна, но где гарантии?
все мои серьезные отношения заканчивались ни чем, а вот это - да просто пусть будет для секса - выливались в серьезное...
Білий Лосик• 10 марта в 10:27
Ответ дляЗалізний занавіс
Ви в адекваті? 🤔
Залізний занавіс• 10 марта в 10:28
Ответ дляЦарівна Жабка
Тобто ви вважаєте що донька має обирати чоловіка за статками, і кохання то вже вторинно, правильно?
Залізний занавіс• 10 марта в 10:29
Ответ дляБілий Лосик
Ви в адекваті? 🤔
Да. А ви хотіли б називати чорне білим і навпаки?
Пані, банан - то завжди банан. Навіть якщо ви намагаєтеся довести що то трохи яблоко
Залізний занавіс• 10 марта в 10:30
Ответ дляжінка незаміжня
хотят, согласна, но где гарантии?
А які можуть бути гарантії, цікаво?

От ви які можете дати гарантії партнеру?
жінка незаміжня• 10 марта в 10:30
Ответ дляЗалізний занавіс
А які можуть бути гарантії, цікаво?

так это вы мне скажите...
Залізний занавіс• 10 марта в 10:31
Ответ дляжінка незаміжня
так это вы мне скажите...
Що саме вам сказати?
жінка незаміжня• 10 марта в 10:32
Ответ дляЗалізний занавіс
Що саме вам сказати?
почему вы любите банан, но называете его яблоком
Білий Лосик• 10 марта в 10:32
Ответ дляЗалізний занавіс
Так можна кохати а він тебе ні.
Як раз як дарує, дає гроші значить любить, турбуєця.
Залізний занавіс• 10 марта в 10:33
Ответ дляБілий Лосик
Так можна кохати а він тебе ні.
Боже, яка милота. Я не проститутка, я його кохаю! Ну поки подарунки дарує.