Кишмишная Мая• Изменено 10 марта в 11:49
Прививки в 16 років
Ви робите дітям в 16 років прививки від дифтерії та правця..,чи хай собі самі колять
Результат:
вже голосів:
15 (42.86%)
Так, це треба
13 (37.14%)
Ні не робимо
7 (20%)
Ваш варіант
Домашка• 10 марта в 11:51
Самі собі колять це як? Робить прививки в поліклініці всі за графіком, я не колю, дитина сама собі теж не коле
ГендиреХтор• 10 марта в 11:52
Нам пропонували в школі, я написала відмову. Як і від крапель ОПВ.
Кишмишная Мая
• 10 марта в 11:59
Ответ дляДомашка
Ви незрозуміли питання. Я до того веду, що взагалі проти них
Бавовнятий Пупс• 10 марта в 12:07
Делали все прививки детям, в 16 лет не исключение. Единственное от чего я отказалась - от живых капель полио
КонФФетОшка• 10 марта в 12:24
Ответ дляКишмишная Мая
Ну так ви написали незрозуміло
Скорая помощь• 10 марта в 13:32
ну, я взагалі за те, щоб не дуже розумні люди не розмножувалися, тож можна не колоти
Домашка• 10 марта в 14:21
Ответ дляКишмишная Мая
В 16 років людина сама вже вирішує питання по медицині