Кишмишная Мая• Изменено 10 марта в 11:49

Прививки в 16 років

Ви робите дітям в 16 років прививки від дифтерії та правця..,чи хай собі самі колять
Результат:
вже голосів: 35
15 (42.86%) Так, це треба
13 (37.14%) Ні не робимо
7 (20%) Ваш варіант
рукиЖимолости• 10 марта в 11:48
Ми ще букви вчимо .
Домашка• 10 марта в 11:51
Самі собі колять це як? Робить прививки в поліклініці всі за графіком, я не колю, дитина сама собі теж не коле
ГендиреХтор• 10 марта в 11:52
Нам пропонували в школі, я написала відмову. Як і від крапель ОПВ.
автор Кишмишная Мая • 10 марта в 11:59
Ответ дляДомашка
Ви незрозуміли питання. Я до того веду, що взагалі проти них
Бавовнятий Пупс• 10 марта в 12:07
Делали все прививки детям, в 16 лет не исключение. Единственное от чего я отказалась - от живых капель полио
Киця-бриця• 10 марта в 12:16
І дитині робили, і самі раз на 10 років робим АДП-М.
КонФФетОшка• 10 марта в 12:24
Ответ дляКишмишная Мая
Ну так ви написали незрозуміло
Эт вернячОк• 10 марта в 12:53
Нет
Скорая помощь• 10 марта в 13:32
ну, я взагалі за те, щоб не дуже розумні люди не розмножувалися, тож можна не колоти
Домашка• 10 марта в 14:21
Ответ дляКишмишная Мая
В 16 років людина сама вже вирішує питання по медицині