220В• 10 марта в 15:47
Юрист по земельным участкам
Или кто разбирается ...
Документы на пристройку (весь пакет)- 20 КВ ,1-ый этаж ,были сделаны 15 лет назад,но городской реестр какой - то там не внесены.
Я ходила узнавала ,сказали,2 года уже как нельзя внести.. и спросили ,а вы построили уже,я говорю - нет,ну , значит ничего нельзя сделать.
А вот ,если взять и построить фундамент только,двинется все с места?
Кто сможет подсказать?
Ксерокопия ночи• 10 марта в 16:01
Не зрозуміла про 20Кв (це що?)
По таким питанням вам краще звернутися не до юриста, а в приватне БТІ, там вам все підкажуть і оформлять, якщо я вас вірно зрозуміла
Stepa_nida• 10 марта в 17:04
Вам тут не допоможуть без вивчення всього пакета документів.
Тільки накидають рандомних порад зі свого досвіду.
Якщо я правильно зрозуміла питання, то вам потрібно проходити процедуру будівництва заново (якщо земельна ділянка і нерухомість - ваші, то виготовляти будівельний паспорт і реєструвати повідомлення про початок будівельних робіт).
Як_наготую...• 10 марта в 20:33
Ответ для220В
Да,полностью весь пакет
Берите правоустанавливающие, этот техпаспорт и идите к нотариусу. Он внесет в реестр.
Stepa_nida• 11 марта в 15:39
Ответ для220В
Да,полностью весь пакет
Новий - це зроблений після серпня 2021 року з реєстрацією в ЄДЕССБ з присвоєнням ідентифікатора
220В
• 11 марта в 15:41
Ответ дляStepa_nida
Т.е ничего нельзя сделать?
Stepa_nida• 11 марта в 15:46
Ответ для220В
Т.е ничего нельзя сделать?
А я не знаю, що саме вам треба зробити)
про всяк випадок вирішила вам уточнити, що на сьогодні вважається ’новим техпаспортом’
220В
• 11 марта в 15:47
Ответ дляStepa_nida
А я не знаю, що саме вам треба зробити)
Дякую