Весела бджілка• 10 марта в 22:16

Себорейний дерматит, стадія перед псоріазом, чим заліковуєте...

Дівчата,хто має себорейний дерматит,в мене остання стадія перед псоріазом(так сказав лікар,щоб берегтися),хто вилікував?Бо я при загостреннях тільки можу залікувати шампунем ,спреєм на волосисту частину голови і крем гормональний на обличчя.Мій подразник -це стрес і нерви(((((
Рекомендацією лікаря ще було їхати на море,але,на жаль нема можливості і вже 13 років мучуся(((
Можливо хтось має дієві ,перевірені способи надовго забути про таку хворобу?
Дякую
Мааарковная• 10 марта в 22:38
Ответ дляВесела бджілка
Це так виснажує,і з тих нервів що вже рани,свербіж,ще більше роздираю((((Шкіра ділянками на обличчі суха до лусочок(((
купите дешеву сірчану мазь. допоможе через кілька днів. мені жоден лікарь не виписував гормони
автор Весела бджілка • 10 марта в 22:39
Я вже якось звикла і мирюся,просто боюсь, щоб не було псоріазу,бо дуже часто загострення,майже постійно від коли війна((((
Пиу!Пиу!• 10 марта в 22:40
Ответ дляЦаревна_несушка
Шампунь з беркзовим дьогтем, милом з березовим дьогтем намилюйте уражену шкіру по кілька разів , і можна мазь з березовим дьогтем (смердить специфічно але допомагає на ура), з гормональними кремами прощатися, вони допомагають лиш на хвилю, а потім все повертається з ще гіршою силою
Мені дьоготь взагалі не допоміг. Ні мило, ні шампунь, ні мазь. Зовсім.
автор Весела бджілка • 10 марта в 22:40
Ответ дляПиу!Пиу!
Мені шампунь допомагає
Мааарковная• 10 марта в 22:42
Ответ дляВесела бджілка
не буде. я вон з дитинства не захворіла псоріазом. не хвилюйтеся
Царевна_несушка• 10 марта в 23:04
Ответ дляПиу!Пиу!
Я зараз купувала останній раз в такій коричневій бутилочці шампунь і крем, так от він і приблизно так не діє як шампунь, самий простий який я колись купляла в аптеці , тому що цей перший є більш очищений і слабший , він практично не має того дикого специфічного запаху і кольору , який має сам по собі березовий дьоготь. Саме найкраще це оці смердючі простибоже, тому що це означає хорошу концентрацію і вміст дьогтю в ньому , можливо і у вас така ситуація?
Я просто раз в пару років купую їх, коли загострення, останній раз купувала ще до війни, і не очікувала що моде бути шампунь та крем з дьогтем практично без цього запаху, кольору , зробила висновок що значить в ньому мало цього дьогтю, відповідно і дія слабка. Тепер буду нюхати і дивитись перед тим як купувати. В мене псоріаз з 12років, мені 37, в дитинстві перед ним був себорейний дерматит, пройшла доволі багато чого(
Обстановщица• 10 марта в 23:37
Ответ дляВесела бджілка
Может вам врача поменять? Псориаз - это псориаз, в него себорейный дерматит не переходит. А по теме, вам врач фототерапию не предлагал? Отличная альтернатива морю для тех, кому от солнца становится легче. Делают даже в кожвенах. Можно купить специальную лампу и делать дома самостоятельно, надо только, чтобы врач схему по времени расписал.
Садова гойдалка• 10 марта в 23:39
Шампунь Виши деркос и спрей белосалик. У меня от себореи еще выпадение волос, поэтому плюс миноксидил. Шампунь все время, спрей и миноксидил курсами
Настасья Пицун• 11 марта в 00:39
Автор, смените врача. Это бред, что себорейный дерматит может перейти в псориаз, это разные заболевания с разными механизмами развития
Пиу!Пиу!• 11 марта в 00:50
Ответ дляЦаревна_несушка
Та я різні пробувала. Навіть такі, після яких на вулицю боялась виходити - такий сморід був тим дьогтем, наче я з пекла виповзла))) Можливо справа в тому, що у вас загострення пару разів на рік, а в мене ці кірочки практично постійно. Часом краще, часом гірше, але останні років 7 вони є завжди((( Зникли десь на місяць-півтора тільки двічі після моря в 2019 і в 2021.
Пиу!Пиу!• 11 марта в 00:51
Ответ дляОбстановщица
Швидше не від сонця, а від морської води.
Пиу!Пиу!• 11 марта в 00:52
Ответ дляСадова гойдалка
О, в мене теж випадає. А який у вас відсоток міноксидилу? Як часто курси і по скільки? Вам діагноз АГА не ставили?
Садова гойдалка• 11 марта в 09:54
Ответ дляПиу!Пиу!
Міноксидил тут беру американський, здається 5%. Пробувала 2% то не діє. Призначав лікування трихолог. Курс 3 місяці, потім 2-3 місяці перерва. Ще вітаміни, цинк
Царевна_несушка• 12 марта в 00:39
Ответ дляПиу!Пиу!
До речі, ванни з морською сіллю мочитись хвилин 40, в тому числі і щоб голова мокнула, я теж практикую. Був період що лише лице торчало з води, по кілька хвилин багато разів так відмочувалась і теж помагало. У мене в підлітковому віці були досить сильні нарости на волоссяному покрові , тоді як не дивно поміг електрофорез в держ поліклініці, я мала багато сеансів , і от саме на голові минув , на років 20 точно не було проблем.+ не їсти гострого, фастфуд і тд. Ще теж гарно до морської солі сіль епсом до ванни - магнієва сіль, корисно впринципі і теж загоює рани. Дуже давно, ще до 2014 , в нас продавались рашські товари та ліки, то була мазь Супер псорі, там крім дьогтю ще щось було в складі, я вже не пам´ятаю що, то от вона дуже допомагала , на ура. Спробуйье загуглити може склад і пошукати альтернативу, та мазь чи то крем багато кому помагала на той час, можна мастити корочки на голові а зранку мити голову дьогтовим шампунем, ну і +ванни
Царевна_несушка• 13 марта в 20:47
* я згадала, в складі був ще солідол, він теж дуже дієвий при псоріаз, разом з дьогтем чудово працює