Наша взяла• 11 марта 2025

Чи дійсно чоловік на війні?

Така ситуація: знайома спілкується з чоловіком військовим, достатньо довгий час, вживу ще не бачилися. Як можна зрозуміти, чи дійсно він в зоні бойових дій чи це якийсь розвод? І чи не одружений він? (а то не вперше чую про такі випадки). Які можна поставити питання,докази чи ще щось?Звісно щоб він не зрозумів,що вона його перевіряє. Фото в формі є, але цього недостатньо.
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
Да, и и секс по видео
ще скажіть що вона показувала йому себе голою?
Чавонадо• 11 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Тільки довідки з частини підтвердять що він військовослужбовець, де і коли був на виходах інша довідка. Одружений, чи ні, то через ДІЮ хай подруга ваша робить пропозицію, там напишуть одружений він вже чи ні)))
Кстати да. Я и не подумала об этом.
Интересный вариант.
Чеширская кошечка• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Дія бреше) моя майстер манікюру 5 р розслучена,а в дії досі заміжня
Ну як мінімум дружина була, щодо розлучення на сьогодні вже з´ясовувати
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
він був одружений,не скриває цього
Чавонадо• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Но это все равно вариант.
Если Дия покажет что женат то возникают вопросы.
Тогда можно и просить свидетельство о расторжении
Чавонадо• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Ага. И все части по отдельности.
Когда я сказала что она д..а и он же может записывать, она мне сказала, что ’я ничего не понимаю, он не такой’. Ещё и обиделась.
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
Но это все равно вариант.
був одружений,сам говорив
Чавонадо• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
був одружений,сам говорив
Значит может и свидетельство о расторжении показать без проблем
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
Ага. И все части по отдельности.
от бляяя і він їй показував?
Чеширская кошечка• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
він був одружений,не скриває цього
То про розлучення хай покаже свідоцтво. Прям страшне питання. Всі довідки хай питає, бо з тюрми теж ’палаючі танкісти’ написують . Не дасть відповіді, нащо він їй потрібен тоді такий Зорро ...
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
впринципі так.але воно равряд чи з ним на передовій
Чеширская кошечка• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Слухайте, вони там не в вакуумі. Є купа людей хто може надати фото документа. Чи він сирота до всього?
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
ой,вона така що скаже:це не зручно,як я у нього таке запитаю+ навряд чи у нього воно з собою на передовій
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
ну ок,як це мотивувати? я тобі не довіряю,покажи свідоцтво?
Чеширская кошечка• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Саме так, хочу знати .
Надежда наш компас• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
раз скинув гроші на процедуру краси
Нехай так)
Непогано для початку)
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Нехай так)
Непогано для початку)
ну як би більше чим за пів року спілкування,наче маловато буде-це моя думка
Просто каралева• 11 марта 2025
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Пусть скажет ,что хочет приехать к нему
Куда? Я служу. Когда я в ротации на нуле , то возможности приехать для мужа нет, от слова совсем
Просто каралева• 11 марта 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Спитайте як звуть його маму.
Знайдіть її в фейсбук і все стане ясно
Как хорошо, что ни меня , ни моей мамы нет в соцсетях
Чеширская кошечка• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Ну так вони жодного разу не бачились. Посилку зберіть із шкарпетками та запитайте на яке відділення відправляти. По відділенню теж видно наскільки воно від лінії зіткнення. Якщо отримати на чиєсь ім´я, то все фігня. Я чоловіку відправляю на його ім´я весь час, а отримують хто зможе. То щось у вас подруга поринула у шалене кохання по переписці, повертайте її на землю. Може там все і добре з чоловіком, але так втрачати голову все одно не можна.
Чавонадо• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
от бляяя і він їй показував?
Конечно
Надежда наш компас• 11 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Автор, коли зустрічаєш свою людину, все відбувається невимушено, ти не думаєш, а може він мене дурить, а може він одружений чи ще щось.
Ти відчуваєш легкість спілкування, постійний звʼязок (нехай не щодня, але не виникає дурних питань) , турботу, зацікавленість, любов.
Прислуховуйтесь до своєї інтуїції, десь глибо в душі Ви вже маєте відповіді на всі ці питання, підсвідомо розумієте що і до чого
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
вона в минулому році відправляла на Курахово,зааз окуповано і найближче відділення дуже далеко
автор Наша взяла • 11 марта 2025
Ответ дляЧавонадо
Конечно
мм,ну що тут сказати
Подтяжка• 11 марта 2025
якщо знаєте повне ПІБ (відправліли посилку), то на сайті Судова влада стан розгляду справ у графі ’Сторона по справі:’ напишіть, має показати чи було розлучення через суд /аліменти
автор Наша взяла • 12 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
у нього був шлюб,дитина і платить аліменти це не приховував,сам розповів
Подтяжка• 12 марта 2025
якщо факт розлучення з матіррю дитини Вам сайт Судова влада показує - тоді наявність офіційного шлюбу з іншою можете перевірити у знайомого нотаріуса ( у них є доступ), а цивільний шлюб - ніяк не перевірете.

Хіба пошукати соцмережі батьків, братів/сестер та інше
Подтяжка• 12 марта 2025
мій колишній чоловік ближче до фронту, періодами на 0. за 3 роки мабуть раз 5 був у нашому місті, 2чі виводили всю частину і пару раз сам, 1 раз у відрядженні
якщо спілкуванню буде рік - і він не ініціюватиме приїзд до вас - це значить його онлайн формат влаштовує.

знизьте градус сподіваньі - і побачите чи буде активність з цього питання від нього
автор Наша взяла • 13 марта 2025
Ответ дляПодтяжка

цікавоа якщо немає дитини ,є якісь дані про розлучення в реєстрах?
Подтяжка• 13 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
так, у нотаріусів повний доступ до реєстру РАЦС - там все і народження і смреть, шлюи розлучення через РАЦС і через суд