Хомо_сапиенс• 11 марта в 13:31

рецепт сирної запіканки в мультипечі

дівчата, шукала тут усі теми про мультипечі, знайшла наче біль-менш рецепт запіканки ось в цій темі https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3582163-2 комент 72.
але автор комента не написала як готувати.
температура, час, якого розміру чаша і форма, чи треба перевертати.
я вчора спробувала в силіконовій формі, зверху зробилась кірка, я перевернула і з другої сторони теж зробилась кірка, а всередині так і залишилась сира :(
напишіть пліз як ви готуєте?
Пишу вірші, дорого• 11 марта в 13:33
Запеканка любит низкую температуру
автор Хомо_сапиенс • 11 марта в 13:40
Ответ дляПишу вірші, дорого
Запеканка любит низкую температуру
я запікала на 160 градусів
ЛЮБА• 11 марта в 14:06
В мультипечке надо переворачивать , я так яблочную шарлотку пекла , низ не допекся , отступать было поздно , перевернула и допекла ))))
Нсть мульти печки верху и внизу спиралями, нашла такую модель с большим ковшом
Пишу вірші, дорого• 11 марта в 16:13
Ответ дляХомо_сапиенс
я запікала на 160 градусів
Это очень много
автор Хомо_сапиенс • 11 марта в 16:49
Ответ дляПишу вірші, дорого
Это очень много
сподіваюсь більш досвідчені порадниці поділяться зі мною як вони роблять :)
Пишу вірші, дорого• 11 марта в 16:59
Ответ дляХомо_сапиенс
Это та же духовка, только иначе выгляд.
автор Хомо_сапиенс • 11 марта в 18:13
Ответ дляПишу вірші, дорого
Это та же духовка, только иначе выгляд.
ну ось я загуглила рецепти, і в духовці у всіх рецептах 180 градусів, а ви кажете 160 це багато...
Пишу вірші, дорого• 11 марта в 18:55
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну пеките на 180
автор Хомо_сапиенс • 11 марта в 19:20
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ну пеките на 180
у мене немає духовки і я ніколи в ній не пекла.
спросила поради