Воленс-неволенс• 11 марта 2025

Перший скрінінг

Дівчата, був у мене скрінінг, по аналізу крові все ок, по узі все ок, але відправляють до генетика, ставлять ризики синдрома дауна, вік майже 40. Це може бути чисто через вік? Бо коли узістка почула що до генетика, то сама дуже здивувалась, типу все ж добре, і кров добра. Але сказали йти на консультацію, бо не можуть мене відпустити зі словами "все добре".
Хтось проходив через таке?
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Які ризики по скринінгу у вас?

Ну консультація генетика не так страшна. Вам же не пропонують роки ніяких додаткових обстежень.
Кіна не буде• 11 марта 2025
вони всіх після 35 до генетика відправляють.
не хвилюйтеся. навряд чі щось нове і цікаве ви в того генетика взнаєте.
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Які ризики по скринінгу у вас?

Поки ні. По скрінінгу аналіз крові в нормі, узі теж гарне, кістка носова є, воротничкова зона теж в межах норми. Просто в заключення написали рекомендація консультація генетика
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляКіна не буде
Але я хвилююсь, так довго чекали на дитинку
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви мене не чуєте.
Які ризики Дауна вказані в аналізі крові?
Один до скількох у співвідношенні?

І зазвичай опис скринінгу робить генетик.
У вас є заключення генетика після скринінгу?
Я_и_моя_собака• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
коли аналіз і узд в нормі то до генетика не відправляють.
дивіться на заключення які ризики
So_so• 11 марта 2025
Меня в 39 не направляли, риски были низкие, но я ещё отдельно сдавала развернутый нипт.
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Ви мене не чуєте.
Один до скількох у співвідношенні?

По крові рарр-1,98., b-хгч-57,6.
В описі після узі написано ризик 1 до 261
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Ви мене не чуєте.
Один до скількох у співвідношенні?

От заключення
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
От заключення
Так у вас ризик трисомії по 21 хромосомі становить 1:111.
Вище за середній для вашого віку. У вас в заключенні навіть про це сказано.
261 то ви не туди дивитесь.

В середньому стовпчику вказані саме ваші ризики. Там де 261 загальні ризики для жінок вашого віку і схожим анамнезом
Губка Боб• 11 марта 2025
Я в 38 беременела, то даже к врачу не обращалась по этому вопросу. Просто для себя сдала нипт и ходила спокойно всю беременность
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
От заключення
У вас навіть в заключенні вказано, що вам потрібно звернутися до генетика для вирішення необхідності додаткових обстежень і оцінки ризиків
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
261 то ви не туди дивитесь.

1:111 то як мені сказали до генерування всіх результатів і то норма, а от після всього 1:261 і це вже забагато
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви невірно зрозуміли.
Або вам не так пояснили
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
А я щось з самого початку написала не так? І в заключення вказано, і направлення виписано. Питання в тому, чи це таки аналізи і узі фігове , чи таки через вік щоб перестрахуватись
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Це через ваші показники особистих ризиків по крові.
Вам дійсно показано консультація генетика згідно ваших результатів крові.
А вже йти чи ні вирішувати вам
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
А вже йти чи ні вирішувати вам
Звісно йду, і вже записана, як по інакшому
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Має бути все ок.
Я бачила у дівчат в обстеженні більші ризики і все добре було в результаті.
Він вам просто детально все розкаже і пояснить.
Можливо запропонує зробити НІПТ.
Я так розумію, що ви за кордоном знаходитесь. То можливо в них є програми, щоб безкоштовно зробити НІПТ за призначенням лікаря
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Має бути все ок.
Можливо запропонує зробити НІПТ.
Але цей ніпт, він теж на певному терміні робиться? В понеділок я до генетика, і то буде вже 13,1 тижнів. Торм для ніпту буде?
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Так, нормально буде по терміну.
Він з 10 тижня і наче до самих пізніх термінів можна
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
261 то ви не туди дивитесь.

То ви не туди дивитесь, 1:111 це базовий чисто на моєму віці побудований, а 1:261 це після дослідження крові та узд
автор Воленс-неволенс • 11 марта 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Так, нормально буде по терміну.
Дякую, тоді в понеділок до генетика, і мабуть навіть якщо не назначить, то для себе той ніпт зроблю. Ціни кусаються, але здоров´я малечі і мій сан важливіші
Та никада в жизни• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Виношувати ще довго.
Тому дійсно ваш спокій цінніше за вартість НІПТ.
Нехай все буде добре
Братья Капли• 11 марта 2025
Не все ок в аналізах. Там же є висновок, що ризик вищий за 1:300 вони вважають високим. У вас вищий. Тому і направляють, це нормально. Я впевнена, що все у вашої дитини добре. Просто вам запропонують додаткову діагностику. При такому ризику і ніпта буде достатньо, щоб пересвідчитись, що дитина здорова. Я б вам радила його здати. Все буде добре!
МояХатаЗкраю• 11 марта 2025
Так. Я просто зробила НІПТ на 10 тижні. Все добре.
Генетик тільки лякала та відправляла на амніоцинтез, типу так треба, такий протокол і т.д. навіть НІПТ її не переконав.
Відправили в Геном. Краснов в Геномі подивився на результати НІПТ, зробив узі і сказав: ’нічого страшного в дитини не бачу, я туди не полізу (голкою)’
І на цьому все. Мені 44
Кракадэ• 11 марта 2025
Автор,у меня тоже был риск только на втором скрининге по крови. Сто раз пожалела что не сделала нипт сразу после 10нед. Столько волнений и слез,нипт сдала в 16 недель. Все хорошо,все риски низкие. Выдохнула и дальше со спокойной душой носила свою доцю) В нипте бонусом еще пол ребеночка идет. Делайте нипт сразу,чтоб спать спокойно. Легкой беременности и счастливого материнства 🌸
автор Воленс-неволенс • 12 марта 2025
Ответ дляКракадэ
Вчора читала про лабораторії, шукала де зробити, сьогодні піду все дізнаюсь і завтра буду давати. Дякую за підтримку
автор Воленс-неволенс • 12 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
І на цьому все. Мені 44
Голкою точно ніхто нікуди лізти не буде, я вже прочитала про цю процедуру. Сьогодні все дізнаюсь в лабораторії і завтра піду сдпвати аналіз. Дякую
автор Воленс-неволенс • 12 марта 2025
Ответ дляКракадэ
Вже записалась на завтра ранок. Буду потім на нервах чекати результат.юоже як же це все тривожно
МояХатаЗкраю• 12 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Все буде ок. Не нервуйте!
Як мені сама генетик і сказала, якби вік писали не 40, а 27, то ризики були б зовсім іншими.
НІПТ інформативний, а ці припущення статистичні - не дуже.