220В• 11 марта 2025
Дівчата, підкажіть по лікам. Чи не буде пртблеми на кордоні?
Дівчата, може хто стикався, підкажіть. Буду їхати Чоп-Прага. Треба взяти мазь для атопічного дерматиту. Цю мазь будуть колотити в аптеці. В складі димедрол, бетаметазон і рослинні олії. Чи не буде пртблеми на кордоні? Бо мені цю мазь колотять по рецепту за 2017 рік.
220В
• 11 марта 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Та кому вона треба
Переживаю, бо мала досвід в аеропорту, запищала рамка і мене окремо перевіряли. Але наче тоді я не користувалась цією мазю, не пам´ятаю.
Сиреневая цапля• 11 марта 2025
Ответ для220В
ви тролите??? рамка на мазі не реагує
220В
• 11 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
ви тролите??? рамка на мазі не реагує
Я не тролю, я не знаю, бо за кордоном була декілька раз. На що запищала рамка теж не зрозуміла. Мене відвели в сторону, з рук і з ніг брали, як я зрозуміла проби на речовини. Тому і перепитую стосовно мазі. Щоб не мати проблем.
Сиреневая цапля• 11 марта 2025
Ответ для220В
на наркотики перевірка - не на мазь
Області пітьми• 11 марта 2025
Ответ для220В
У вас в голові повна каша
220В
• 11 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
на наркотики перевірка - не на мазь
А якщо мазь має в складі інгредієнт, що відноситься до наркотичних засобів.
Сиреневая цапля• 11 марта 2025
Ответ для220В
там наркотики в прямому сенсі... собаки димедрол не нюхають наскільки я знаю
220В
• 11 марта 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Дякую.
Сизоока бестія• 11 марта 2025
Ответ для220В
Ви фізику не вчили в школі?
Без Баяна• 11 марта 2025
Ответ для220В
Дякую.
Возьмите свежий рецепт и не парьтесь. Дочь ехала на учебу с мешком лекарств на все случаи жизни, плюс некоторые были рецептурные. Туда вообще всем было пофиг, зато когда ехала обратно, придолбались наши за украинский рецептурный препарат, который возвращался обратно, рецепт естественно уже был просрочен. Угрожали снять с поезда и вызвать полицию, в результате препарат забрали, с поезда не сняли, зачем это было, вообще непонятно
Форточка• 11 марта 2025
Ответ дляОбласті пітьми
У вас в голові повна каша
Так ей мазь колотят. Не удивительно, что в голове каша.
220В
• 11 марта 2025
Ответ дляФорточка
Вам немає куди свою жовч діти? Ви, по моєму питанню, не дали жодної поради, зато мені гімна накидали. Ну, як кажуть - чим багатий тим і ділиться.