Поумничка• 11 марта в 22:29
Пансіонат для літніх людей. Київ та обл.
Порекомендуйте пансіонат для літніх людей.
Шукаємо для бабусі з деменцією.
Поумничка
• 11 марта в 22:36
Ответ дляРепетиторша
Приватних повно,гугліть.
Дякую, кеп)
Запит на рекомендацію.
Я такая - жду трамвая• 11 марта в 22:38
Ці заклади для тих, хто хоче, щоб рідні швидше пішли на той світ.
Це бізнес.
Була в багатьох.
Мала теж таку потребу. Перевірила на своїх рідних 2 рази. Жалкую.
Люди похилого віку там чахнуть, вважають себе не потрібними рідним.
Краще візьміть доглядальницю подобово, щоб жила в її квартирі. Матеріально виходить так само. Але людина буде у своїх стінах. Звісно, якщо вам це вигідно.
Це бізнес.
Була в багатьох.
Айпишница• 11 марта в 22:40
Это вам не пансионат нужно, а профильный санаторий, чтоб был присмотр именно за такими людьми, с деменцией
Репетиторша• 11 марта в 22:41
Ответ дляПоумничка
Дякую, кеп)
Запит на рекомендацію.
Чем дороже,тем лучше.
Я такая - жду трамвая• 11 марта в 22:41
На сайтах і адміністратори розписують це так красиво. Що курорт там у них. Але догляд мінімальний. І люди, що там знаходяться, в основному «не в собі».
Поїдьте на екскурсію, в один, в другий. Все покажуть.
З родзинкою• 11 марта в 22:43
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це бізнес.
Була в багатьох.
Це бізнес.
Була в багатьох.
А в чем бизнес, если со смертью пациента они теряют доход?
Я такая - жду трамвая• 11 марта в 22:43
Автор, який у Вас бюджет, якщо не секрет?
Це ж щомісячна платня.
Поумничка
• 11 марта в 22:44
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це бізнес.
Була в багатьох.
Це бізнес.
Була в багатьох.
У знайомих родич вже близько року в такому санаторії.
Йому подобається спілкування, вони там гуляють, співають...
Тільки там місць немає зараз, на жаль.
Ми планували на вихідні забирати бабусю, часто відвідувати.
Доглядальниця в нашому випадку не дуже варіант. По-перше, тому що це з проживанням і потрібно дві.
Тільки там місць немає зараз, на жаль.
Я такая - жду трамвая• 11 марта в 22:44
Ответ дляЗ родзинкою
Нові поступають регулярно.
Київ - велике місто, багато бажаючих є.
Але не всі залишають до смерті.
Буває тимчасово поселяють, через обставини.
Київ - велике місто, багато бажаючих є.
Але не всі залишають до смерті.
Я такая - жду трамвая• 11 марта в 22:45
Ответ дляПоумничка
Тільки там місць немає зараз, на жаль.
Бабуся проживає з Вами?
Поумничка
• 11 марта в 22:46
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Це ж щомісячна платня.
Який у нас бюджет чи Вас цікавить, які ціни?
Хороші умови не менше 20 тис грн.
Поумничка
• 11 марта в 22:47
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Бабуся проживає з Вами?
З батьками.
І морально це дуже важко.
Хочемо спробувати пансіонат на місяць-два.
І морально це дуже важко.
Я такая - жду трамвая• 11 марта в 22:47
Ответ дляПоумничка
Хороші умови не менше 20 тис грн.
Так і є.
А доглядальниць можна 2 взяти.
По 10тис кожній.
Але ж тут потрібно мати ще й територію, де жити.
А доглядальниць можна 2 взяти.
По 10тис кожній.
Vita_Nikolaeva• 11 марта в 22:48
Ответ дляПоумничка
Хороші умови не менше 20 тис грн.
це з харчуванням? ліки - все додатково?
Поумничка
• 11 марта в 22:49
Ответ дляVita_Nikolaeva
це з харчуванням? ліки - все додатково?
Це проживання, харчування, доглядальниці/медсестра періодично.
Ліки, засоби догляду - все додатково.
Я такая - жду трамвая• 11 марта в 22:49
Ответ дляVita_Nikolaeva
це з харчуванням? ліки - все додатково?
Це харчування і догляд.
Підгузки і ліки привозять родичі.
Поумничка
• 11 марта в 22:49
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Так і є.
А доглядальниць можна 2 взяти.
По 10тис кожній.
А доглядальниць можна 2 взяти.
По 10тис кожній.
Ключове в території, де жити.
Без образів• 11 марта в 23:34
Автор, не слушайте тех, кто в белых пальто. Бабушке может быть в пансионате норм, а вот то, что пока она с родителями она и их век укорачивает-100%. Так что позаботьтесь о родителях, дайте им тоже здоровье окончательно не угробить!
Жинси на дитину• 12 марта в 00:03
Автор. Є пансіонат в с. Гореничі, добрий шлях чи якось так в ліску. Приватний двір поруч сосни. По ціні десь 13 тис/міс. Ми там не були, бо не давно зробили, але в тій місцині бувала,
Ми бабусю з онко після операціі на голові на три місяці клали в пансіонат на Береовцях. В 23 році було 13 тис/міс. Там харчувпння, догляд. Але в кімнаті по 3-4 людини. Є вроді більш індив палати. Але там майде іх не виводять, бо нема ліфта ( але в нас палата була слабких). Ми забрали потім додому - так треба було.
Поумничка
• 12 марта в 00:09
Ответ дляЖинси на дитину
Дякую за пораду!
Жинси на дитину• 12 марта в 00:50
Ответ дляПоумничка
Дякую за пораду!
Там опечатка, бабусю клали на Берковцях. Але місцина так собі. Треба дзвонити, питати.
В цілому, я Вас розумію. Це важко все. Мій тато доглядав так бабусю з деменцією- нервів купа, ледь сам не зліг.
А тьотю після онко нікуди було покласти - вона з Каховки і виписували в Києві з лікарні і забрирайте куди хочеие. А в мене однокімната з чоловіком і груднічком. Ну куди. Спочатку в пансіонаті була, потім в нас на кухні… а потім доглядав чоловік і хоспіс. Але то вже інша історія;
Елена 1919• 12 марта в 06:31
Ответ дляЗ родзинкою
Доход теряет руководство,а сиделка получает минималку.при мне дедушка укакался,звал сиделку и ей пофиг.если бы меня рядом не было, ещё бы пару часов звал.это частный пансионат
Поумничка
• 12 марта в 17:26
Ответ дляЕлена 1919
скрізь є люди, які не на своєму місці, на жаль.
В державній лікарні я взагалі бачила як санітарка ледь не била пацієнта, бо лежачий хворий, укакався і треба було памперс міняти.
Якби не помираючий родич, я б її по стінці розмазала. Тварюка.