Засомневаю• Изменено 12 марта 2025
От і причина чому мені погано.
Створювала 2 теми, що дуже погано, телефонувала в швидку, обходила 4 лікарів, рентген, аналізи крові все в нормі. Вчора зробила кт пневмонія. Ну таке, погано і дуже. Покарали цефтриаксон, що дальші хз. Дуже хочеться жити
Млинець Мій• 12 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
В автора вже пневмонія.
То відповіді не буде? 🤣
Есть вирусные пневмонии, они плохо поддаются лечению. Антибиотики не работают
Звожу з розуму• 12 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
То автору для ефекту плацебо призначили?
Потринділиця• 12 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Ковидная
А зараз є ковід? Хто б не робив тест, ковіду немає. Є грип
А вот недавно• 12 марта 2025
А які симптоми були у вас? Я 3 тижні тому перехворіла грипом. Досі погано себе почуваю,кашлю нема,т. нормальна
Відморожена• 12 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Может. Особенно на начальных стадиях.
Ну какая тут начальная стадия если ей давно плохо
Засомневаю
• 12 марта 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Автор, и вам наверно в тех темах написали, что вам нужно к психиатру...
Во всяком случае такое здесь писали мне когда тоже была проблема медицинского характера, не психологического.
Да, я на адаптол 4 дні, симптоми не можу вдихнути, хурахи по руках перший тиждень був кашель, зараз нема. Зараз прикріплю аналізи
18 мнеУЖЕ• 12 марта 2025
Ответ дляЗасомневаю
У вас ковид?А сатурация какая была при этих симптомах?
Вільний митець• 12 марта 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Атипова пневмонія може бути без кашлю, без темп-ри, з нормальними показниками крові.
И чем тогда это пневмония?
Засомневаю
• 12 марта 2025
Ответ дляr25-1
по ходу автор все....
Ну вас. Підтримаєте в тяжкі хвилини називається
Засомневаю
• 12 марта 2025
Ответ дляА вот недавно
Температура 37-37.4, в ночі трішки потіла, не можу нормально дихати, і просто погано, дуже сильно погано, причом з першого дня. А і тиск скакав і серцебиття до 153
Засомневаю
• 12 марта 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
99 сатурація. Навіть зараз коли дуже сильно погано
Засомневаю
• 12 марта 2025
Ответ дляВільний митець
И чем тогда это пневмония?
Слабкість, дуже сильна в туалет підти цілий подвиг. В мене ще дитина мала, я не маю сил ні готувати ні годувати
18 мнеУЖЕ• 12 марта 2025
Ответ дляЗасомневаю
Сколько дней это было?Перед кт температура была?
Засомневаю
• 12 марта 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
2.03 ввечері стало погано, не могла дихати і пульс сильно піднявся, потім кашель сильний був пару днів, знову ж не могла зробити повний вдих. І дуже сильно погано, з четверга на пʼятницю минулі не спала, відчуття, що вмираю.
18 мнеУЖЕ• 12 марта 2025
Ответ дляЗасомневаю
Тест на ковид делали?Сейчас вообще странно протекает даже грипп,симптоматика сбивает с толку.
Можете ссылка на ваши темы по этому состоянию сбросить,чтобы я не выпытывала вас по крупице?
Попа как у Кардашьян• 12 марта 2025
Ответ дляЗасомневаю
а що адаптол вже приймають при кашлі?
Засомневаю
• 12 марта 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
а що адаптол вже приймають при кашлі?
Ага. Наші сімейні