Злюка бобер• 12 марта 2025
Кто нибудь рожал после реоккутана?
Я читала что проблемы потом у ребенка
Коленная ложечка• 12 марта 2025
Можу порекомендувати лікаря для онлайн консультації. Катерина Бакіко. Звертались до неї з приводу цього питання. Чоловік приймав Акнетин більше року.
Злюка бобер
• 12 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Дякую
Ми знайшли дерматолога
Злюка бобер
• 12 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мені 34 і я це питання дуже добре вивчила і бачу, що теж буду їх пити. Повірте, краще в 14 ніж будуть страшні шрами. Звісно це не вітамінки але один з найдієвіших способів лікування акне. Головне толкового лікаря знайти, щоб правильно розрахував кумулятивну дозу. Треба її набрати. Все буде нормально. Насамперед, психологічний стан дитини точно буде добрий! В мене колега на роботі має дві доньки. І вона дуже така правильна мама, здорове харчування, все домашнє і т.д, мінімум ліків. І теж зараз почали курс лікування. У вас все вийде. Ви на правильному шляху.
Дякую
Просто чула що у дівчаток може по половій системі бʼє
Типу діти потім з вадами можуть народжуватися
Кондуктор маршрутки• 12 марта 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Як вона онлайн визначає діагноз?
Злюка бобер
• 12 марта 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Як вона онлайн визначає діагноз?
Наша визначила по фото
Тому що відео онлайн не інформативне
Камера дуже згладжує шкіру
А ось фото при денному освітленні все чітко видно
Тому що відео онлайн не інформативне
Камера дуже згладжує шкіру