Блондинка в Шоколаде• 13 марта в 05:24
Новая почта сейчас испортилась ?
окей повысили цены .
но, что с доставкой ? почему сроки увеличились ? или это только я такой везунчик ?
про заграничные посылки уже молчу. укрпочта быстрее привозит
Печенюшка• 13 марта в 10:24
Давно испортились, еще до войны. Просто не все на себе почувствовали. Отдали села партнерам, доставка стала по неделе, посылки терялись и оформлялись как попало. Когда звонишь на горячую линию, ответ это наши партнеры, мы ничего не можем сделать.
Из Кукуева я• 13 марта в 10:37
Ответ дляСадоводница
А на нп пошті не треба вичисляти, заходиш коли зручно
І стоїш в черзі хвилин 15.Нічим не відрізняється від моєї укрпошти.
Я вже знаю зручні часи,і підлаштувалась.Мені зручно.І економія 2-3 тис гривень на місяць.
Из Кукуева я• 13 марта в 10:43
Ответ дляПлекаю думи
А что и кому отправляете?
Товары из интернет магазина.
Мусик Пусик• 13 марта в 11:07
Ответ дляИз Кукуева я
Треки покажіть.Щось я вам не вірю.
Отримую щодня,не встигаю забирати
.Київ-київ доба/дві.
Україна 3-4 дні.
Отримую щодня,не встигаю забирати
.Київ-київ доба/дві.
Україна 3-4 дні.
Я вже майже не користуюсь УП після того, як загубились два моїх замовлення з Дніпра на 1,5 місяці. Добре, що знайшлись...
Фото того, що лишилось (є) в додатку прикріплюю.
Це одне з замовлень, вислане Дією через УП документ наприкінці минулого року. Ті, що раніше відправлялись, чомусь не відображаються в додатку. Це також було у 2024році червень- листопад. Йшли від 3 до 5 днів.
Звичайний лист з Житомира, висланий Держархівом мені у Київ, йшов більше 3 тижнів. Його в додатку бути не може.
І ще додаю фото маршруту замовлення Київ - Галац (Румунія) НП.