Элька-Карамелька• 13 марта 2025
Каким средством вы чистите нижнюю часть сковородки?
Добрый день! Чем поддерживаете чистоту дна сковородки? Какое средство эффективно?
Щось не спиться• 13 марта 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Пинк стаф
Підтримую!
Паста цієї марки дуже гарно чистить.
Взагалі багато чого можна нею відмити)
Паста цієї марки дуже гарно чистить.
Взагалі багато чого можна нею відмити)
Баба на горошині• 13 марта 2025
Маурита• 13 марта 2025
А сковородки, у которых нагар старый чем из химии можно? Соседка нашаиырем пробовпла, весь лифт провоняла, когда выносила, но не помогло)
Слоник-тоник• 13 марта 2025
О. Дякую за тему. Цікаво почитати. Я колись тут запитувала як відмили лінолеум супер грязний, то мені дали 2 поради - засіб пітушок і пароочисник.
Купила я засіб і навіть не очікувала на такий результат - ліноллеум був як новий. Попшикала і через 2 хвилини протерла підлогу і нічого не драїла і не шкрябала.
Щось не спиться• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
Ось таким. Попшикав піною, через 15 хвилин змив і буде як у вас на фото. І нічого терти не треба
А запах який?
Я намагаюсь не використовувати сильно хімічні засоби - дуже шкідливо для легень
Ответ дляСлоник-тоник
интересно а сейчас есть этот петушок в продаже...
Баба на горошині• 13 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
А запах який?
Не термоядерний
Баба на горошині• 13 марта 2025
Ответ дляпицунда
Є
НеГолосую• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
У меня от этого средства пятна на черной мойке и поверхностях((( не понимаю как им пользоваться, оно же выжигает всё
Слоник-тоник• 13 марта 2025
Баба на горошині• 13 марта 2025
Ответ дляНеГолосую
На чорній мийці плями майже від усього. Я ж не мийку чорну раджу мити, а дно сковорідки
Элька-Карамелька
• 13 марта 2025
Ответ дляЩось не спиться
Підтримую!
Паста цієї марки дуже гарно чистить.
Взагалі багато чого можна нею відмити)
Паста цієї марки дуже гарно чистить.
Взагалі багато чого можна нею відмити)
А что лучше паста или пшикалка?
Элька-Карамелька
• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
Я аллергик, химия сильная не подходит( Но благодарю за совет!
Элька-Карамелька
• 13 марта 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Ничем особо не чищу, в посудомойку и все
Нет посудомойки.
Щось не спиться• 13 марта 2025
Ответ дляБаба на горошині
Не термоядерний
Перейшла практично повністю на еко хімію (якщо можна так сказати)
Практично без запаху і можна не використовувати рукавички.
Це Пінк стафф, Астоніш та Маєрі.
Суперовий результат без шкоди для здоров’я
Це Пінк стафф, Астоніш та Маєрі.
Слоник-тоник• 13 марта 2025
Дівчата, з любими засобами обережно. Я так мийку пошкодила. Мийка чорна камінь, і засіб Милам виїв колір з поверхності мийки на дні, і вона стала коричнева. Також попшикала низ сковорідки щоб від´їло бруд.
Щось не спиться• 13 марта 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
А что лучше паста или пшикалка?
Почніть з пасти, вона універсальна
Идеальная оптимистка• 13 марта 2025
Ничем не чищу, мне и так нормально. Главное чтоб внутри была чистая)
Лика-прилипка• 13 марта 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Нет посудомойки.
Попробуйте сразу после готовки ее мыть, пока теплая
Помеха справа• 13 марта 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Амвей з кісточкою для дкховок.
Зліпок ступні• 13 марта 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Тепле не можна мити
Рання пташка• 13 марта 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Тефлон и керамику нельзя в посудомойку
Элька-Карамелька
• 13 марта 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Ага,дети как раз будут это делать)) Плюс мама у мене плохо видит, уже не может нормально мыть посуду. А я целый день на работе. Мне такое средство, что бы на выходных раз в неделю могла отмыть.