ШобВам_КакНам• 13 марта 2025
А вам продовжили виплати ВПО ?
Комусь продовжили виплати ВПО ? Ви переоформлювали чи автоматично продовжили ?
ПробілНеПрацює• 13 марта 2025
Мені подзвонили і сказали принести довідку з місця роботи. Запитала ,а нащо, бо читала, що автоматично продовжать ,то сказали,що воно то так,але довідку ліпше принести ...такі вимоги . То хєр їх розбере, т авоматично, то дай довідку..і так кожні півроку: говорять одне,по факту-інше.
ШобВам_КакНам
• 13 марта 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А як дізнатися? От 15-го очікую.
Та кажуть треба дізнаватись де оформлювали ВПО. А мені там сказали дзвоніть після 15 , аде після 15 я і сама дізнаюсь продовжили чи ні…. Фіг їх пойми, чи автоматично вони продовжують всім чи не всім , чи треба переоформлювати