Папобус• 13 марта 2025

Хто витрачає 20 тис на харчування на сімʼю …

Що готуєте ? Моя сімʼя син, чоловік … Лбвоб себе на думці , що хотілось би правильніше харчуватися… Але на цю суму виходять сезонні овочі, деяк фрукти, мʼясо , крупи, молочка🫣Я не можу дозволити броколі , цвітну капусту , зелені салати , часто рибу …
автор Папобус • 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Тю, я каву п`ю, розчинну правда, двічі на день, типу Якобс, Нескафе, і в 4 тисячі на місяць на їжу вкладаюсь. До війни вкладалась в 3. Брокколі теж раз на тиждень пакет замороженої 400 грам беру( приблизно 60 грн)
Я за вас рада. Буде сімʼя, відпишитесь
Мамаша в бигудях• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Блин, ну все по-разному едят.
Кто-то завтракает овсянкой, обедает супом и ужинает варениками с картошкой, они тоже едяти дешево, но не все так готовы питаться
Особливо хлопчик підліток спортсмен буде їсти вівсянку
Навіть чоловіки менше їдять
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
Від вирошеної на гормонах і комбікормах карясях, окунях і навіть червоної.
судя по анализам со здоровьем все ок, беру часто
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Справа навіть не в місці, а в відсутності часу. Коли в офісі 9-18 + 2 години дорога, то не будеш по ринкам/ярмаркам шукати. А в вихідні все дорожче.
Акції в супермаркетах можна вдома відслідковувати на сайті Готошоп, і йти туди, де акція на те що потрібно.
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Прикро що окрім роботи ще щось шукати потрібно і звичайна продуктова корзина стає квестом з пошуками
да, что ж поделаешь, такая жизнь сейчас
ША! я прийшла!• 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
У вас перше місце
3 дол в день
Вумна, аж страшно• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Це корисніше , ніж картопля
Це різна їжа. Немає сенсу їх порівнювати
Куплю орехи• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Фантастика
Творог -60грн/пачка, 2 яйця 10грн, сметана 5грн
Відбивні +/-30грн, спагетті 10грн, чері -20грн
Ну суп не знаю скільки тарілка виходить -20грн
Риба- 250грн, овочі 25грн (пів пачки)
Це харчування за сьогодні.430грн

Якщо кожен день їсти рибу за 250грн, то 13К на місяць.
Але ми дорадо не кожен день їмо).

Вчора було дешевше (на двох, порційно)
Сніданок - бутерброди з сиром,50грн
Обід - пюре й відбивні, морква по-корейські. 70грн
Вечеря - спагетті карбонара домашня, 130грн
250грн

Тобто 20К на трьох для мене це дофіга. Ще й броколі дозволити собі не можуть, бідні.

Ми готуємо самі, овочі закуповуємо у вересні.
Колгоспниця• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Я за вас рада. Буде сімʼя, відпишитесь
В мене родина, в нас загальний бюджет менше ніж ви їсте. А ви ще витрачаєте на одяг, взуття, комуналку в мабуть на відпустку. Проблема ваша в чому? Збільшуйте суму на їжу, за рахунок інших витрат .
Мамаша в бигудях• 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Шукаю, збираю купони, кешбеки і т.д. Саме тому в 20 без кафе вписуємось. Без акцій +10% мінімум буде
Завжди недо...• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Блин, ну все по-разному едят.
Нет, просто акции не пропускаю. Говядина, индейка, рыба, это все акции. Зелень, овощи, свежая рыба, свинина это рынок
Мама Никитки-2• 13 марта 2025
Броколі можна взяти заморожену.
50 грн за 400 г чи не всі гроші світу.
Куплю орехи• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Ви за цінами , якого року живете ?
Середню зарплату в Україні взагалі знаєте? А пенсію?
Більшість не може банально собі дозволити працювати на унітаз
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляКолгоспниця
Так это Вы семью за 4 тыс в месяц кормите?
Мамаша в бигудях• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Риба- 250грн, овочі 25грн (пів пачки)
Це харчування за сьогодні.430грн

Але ми дорадо не кожен день їмо).

Вчора було дешевше (на двох, порційно)
Сніданок - бутерброди з сиром,50грн
250грн

Відбивна з якого мʼяса 30 грн? І якої вага та відбивна?
Спагеті 50 грам?
Пес Патрон• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Рыба не так дорого, карасей можно брать крупных, ещё беру морского окуня по 170 грн/кг, он ОЧЕНЬ вкусный. Ещё скумбрию, селёдку
Морський окунь вже давно від 250 грн. без голови
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Я за вас рада. Буде сімʼя, відпишитесь
В мене є сім`я, тимчасово зараз живу одна. На сім`ю готувати дешевше. Млинці, оладки, пельмені, зрази, вареники, печиво домашнє, пироги. Це все дешево. Мені такого не можна. Тому купую більше овочів, риби.
Успокойся_Успокойся• 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Те харчування, що Ви перахували буде коштувати 10-12 тисяч на місяць на сім`ю з 3 людей. На 20 тис можна дозволити і брокколі, і салати, і все що забажаєш.
Ну ще дивитись що там за люди. Бо якщо два зяблики і діти 3 і 7, то це одне. А як дебела молодиця, мужик 2.2 метри і двоє підлітків...
Колгоспниця• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ні не за 4 але й 20 не проїдаємо щомісяця. Вас це дивує?
автор Папобус • 13 марта 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ні, ніяких відпусток і нового гардеробу , на жаль. Поділіться , скільки ви витрачаєте на їжу і що готуєте . Бо економніше , я вже не знаю , куди
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Риба- 250грн, овочі 25грн (пів пачки)
Це харчування за сьогодні.430грн

Але ми дорадо не кожен день їмо).

Вчора було дешевше (на двох, порційно)
Сніданок - бутерброди з сиром,50грн
250грн

Я конечно ничего не хочу сказать, но 300г сметаны стоит 50 грн. Вам стакан сметаны на двоих на 10 раз?
И отбивнЫЕ за 30 грн это как?)
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Автор писала про 3 людини.
Куплю орехи• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Спагеті 50 грам?
Ну порція не відро)) так.
Спокійно купуємо мʼясо по акції.
Свинину завжди в форі беремо)))
150грн/кг завжди можна щось придбати
Колгоспниця• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Не хочу, це немає сенсу. У вас нормальний бюджет на харчування. Вам правильно пишуть на рибу і на броколі цілком вистачає.
автор Папобус • 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Більшість , голодує.
Успокойся_Успокойся• 13 марта 2025
Ответ дляЯ погнала
Авакады, брокали.... ешьте нормальную еду, а не хрень инстагранмную. Мужики точно не заценят. И да, картофель и домашняя еда уж куда лучше
Та сковорідка смаженої картоплі вже зовсім не копійчана. А до неї треба ще якусь шкварку, огірок чи помідор, капусту там...
ніколи такого не було• 13 марта 2025
Ответ дляЯ погнала
Вчора спекли картоплі, квашена капустка з пахнючою олією і цибулькою, оселедець малосольний. Чоловік ще сальця врізав собі. Напуркуа те броколі.
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Я за вас рада. Буде сімʼя, відпишитесь
На самом деле семью кормить дешевле чем одного,если брать в пропорции
Мама Никитки-2• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Це де така шара?
Сільпо, наприклад
116 грн кіло за коктейлі помідори
автор Папобус • 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
З яких продуктів ви готуєте , що вам дешево