Папобус• 13 марта 2025
Хто витрачає 20 тис на харчування на сімʼю …
Що готуєте ? Моя сімʼя син, чоловік … Лбвоб себе на думці , що хотілось би правильніше харчуватися… Але на цю суму виходять сезонні овочі, деяк фрукти, мʼясо , крупи, молочка🫣Я не можу дозволити броколі , цвітну капусту , зелені салати , часто рибу …
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляТракторні війська
А як Ви так точно вираховуєте? Я не знаю скільки ми витрачаємо на їжу
Я одно время вела записи о всех расходах, когда у меня возникал вопрос куда деваются деньги
Колгоспниця• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Мова про інше … практично на 20 тис звичайна домашня їжа
Витрачайте більше. Якщо у вас є змога таку суму проїсти, то п´ять тисяч можна додати на рибу і броколі.
Завжди недо...• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Киев, метро Лесная
Ща они напишут, шо не все в Киеве живут и Киев взагалі шара
Фрикаделька• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
На трьох 20к на їжу?
Ми вдвох витрачаємо 8к.
Сьогоднішнє меню:
Сніданок - сирники
Обід - я їла суп, чоловік на роботу спагетті, відбивні й помідори чері
Вечеря - риба (дорадо) тушена з овочами (в пакеті в атб заморожені продаються).
Ми вдвох витрачаємо 8к.
Сьогоднішнє меню:
Сніданок - сирники
Не смішіть
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляЗавжди недо...
думаю, не ищут просто места с приятной ценой)
Папобус
• 13 марта 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Та ні, не так. Вони рахуть їжу зі смаколиками, пивом, цигарками та кавой га вулиці
Не пишіть дурниць . Ніхто не пʼє каву , пиво і тд
Мамаша в бигудях• 13 марта 2025
Ответ дляГомосноб
Небольшой кочан стоит 70 грн, недавно покупала. Его хватило на 3 рагу. Грунтовые помидоры морозила сама осенью, брокколи заморозка по 46 грн в атб, тоже хватает на несколько раз.
З відключеннями світла я нічого не морозила. А цвітної у вас там кіт наплакав. Я люблю в клярі цвітну, вбо запечену з сиром. Це на 1 мене 100-150 грн. на тиждень лише капуста в сезон.
Папобус
• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
На трьох 20к на їжу?
Ми вдвох витрачаємо 8к.
Сьогоднішнє меню:
Сніданок - сирники
Ми вдвох витрачаємо 8к.
Сьогоднішнє меню:
Сніданок - сирники
Ви за цінами , якого року живете ?
Пес Патрон• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
брокколи давно доказанный бесполезный продукт, забейте. а рыбу можно и недорогую покупать, караси, карп, сайда, и вкусно и недорого и полезно
Карасі і карп з яких водойм? Штучно вирощені?
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Рыба не так дорого, карасей можно брать крупных, ещё беру морского окуня по 170 грн/кг, он ОЧЕНЬ вкусный. Ещё скумбрию, селёдку
100%• 13 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Да
а где ее найти сейчас нормальную, беру - то воняет, то черная внутри, то в квашню... Чем ее сейчас пичкают...
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
без понятия откуда, не интересовалась никогда
ША! я прийшла!• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
немного дороже, к сожалению
Так і все інше теж дорожче
ніж буряк , капуста та мойва
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
А Вам дикого лосося только подавать?
Завжди недо...• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Чому дурниць? В нас так само 3 людини, 15 на їжу йде
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Так і все інше теж дорожче
ніж буряк , капуста та мойва
ну уж точно не по 250 как мне тут написали, искать надо. все есть)
ГейТуда• 13 марта 2025
Ну у Вас майже 700 гривень в день, при бажанні і раціональному підході можна і броколі і до броколі купувати. Тим паче, користь від поїдання овочів відрами переоцінена. Так, овочі треба їсти обовʼязково, але якщо складати свою тарілку так, щоб вистачало всіх мікро і макронутріентів, то овочі не займають більшу частину тарілки. Як і білок, його треба їсти, але не курку в день.
А броколі в атб в заморозці не така і дорога,можна собі дозволити, як і інше
Мамаша в бигудях• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Справа навіть не в місці, а в відсутності часу. Коли в офісі 9-18 + 2 години дорога, то не будеш по ринкам/ярмаркам шукати. А в вихідні все дорожче.
Пес Патрон• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Це зрозуміло. Від них ніякої користі для організму, ще й шкода
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
от рыбы, прям там
ША! я прийшла!• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
А Вам дикого лосося только подавать?
Та ні - короп майже то саме
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Тю, я каву п`ю, розчинну правда, двічі на день, типу Якобс, Нескафе, і в 4 тисячі на місяць на їжу вкладаюсь. До війни вкладалась в 3. Брокколі теж раз на тиждень пакет замороженої 400 грам беру( приблизно 60 грн)
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Блин, ну все по-разному едят.
Кто-то завтракает овсянкой, обедает супом и ужинает варениками с картошкой, они тоже едяти дешево, но не все так готовы питаться
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
опять же, смотря где, в разные дни на рынке бываю, цены в выходные еще и ниже могут быть, потому как больше продавцов, конкуренция
Пес Патрон• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
от рыбы, прям там
Від вирошеної на гормонах і комбікормах карясях, окунях і навіть червоної.
ША! я прийшла!• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Прикро що окрім роботи ще щось шукати потрібно і звичайна продуктова корзина стає квестом з пошуками
Гомосноб• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
В кляре и запеченную едим в сезон конечно. Зимой и так хорошо. А я морожу каждый год, морозильник держит двое суток отлично, а третьи подтаивает. Блекаутов два года не было.