Папобус• 13 марта 2025

Хто витрачає 20 тис на харчування на сімʼю …

Що готуєте ? Моя сімʼя син, чоловік … Лбвоб себе на думці , що хотілось би правильніше харчуватися… Але на цю суму виходять сезонні овочі, деяк фрукти, мʼясо , крупи, молочка🫣Я не можу дозволити броколі , цвітну капусту , зелені салати , часто рибу …
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
Морський окунь вже давно від 250 грн. без голови
5 марта брала по 179 грн по акции
Лукава Кішка• 13 марта 2025
Всё можем позволить на эту сумму. Вообще не вижу проблемы
ХтоЯкщоНеЯ• 13 марта 2025
У вас достатній бюджет, щоб дозволити собі повноцінного харчуватися.😏
Ёшки_Матрёшки• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Мова про інше … практично на 20 тис звичайна домашня їжа
Це на місяць?
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
В мене є сім`я, тимчасово зараз живу одна. На сім`ю готувати дешевше. Млинці, оладки, пельмені, зрази, вареники, печиво домашнє, пироги. Це все дешево. Мені такого не можна. Тому купую більше овочів, риби.
Это не еда, это чистый углевод.
Не поверите но не только Вам нужна рыба, яйца, овощи и мясо)
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Творог -60грн/пачка, 2 яйця 10грн, сметана 5грн
Відбивні +/-30грн, спагетті 10грн, чері -20грн
Ну суп не знаю скільки тарілка виходить -20грн
Риба- 250грн, овочі 25грн (пів пачки)
Це харчування за сьогодні.430грн

Якщо кожен день їсти рибу за 250грн, то 13К на місяць.
Але ми дорадо не кожен день їмо).

Вчора було дешевше (на двох, порційно)
Сніданок - бутерброди з сиром,50грн
Обід - пюре й відбивні, морква по-корейські. 70грн
Вечеря - спагетті карбонара домашня, 130грн
250грн

Тобто 20К на трьох для мене це дофіга. Ще й броколі дозволити собі не можуть, бідні.

Ми готуємо самі, овочі закуповуємо у вересні.
Риби повно і дешевшої. Хек, мінтай, аргентинка по акціям 140-160.
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
выше писала, есть вкусная рыба сайда, что-то типа того же хека и минтая, с головой 100грн, без головы 130
Вишиванка• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Не смішіть
Ну ми витрачаємо менше 20 на трьох.
Зі свіжого зараз:
Яблука, банани, помело, огірки, перець, томати чері, салат Айсберг.
Шампіньйони часто.
Найчастіша їжа - каші (рис, гречка, кус-кус, кукурудзяна інколи).
Картопля в різних видах окрім смаженої.
Плов, тушковані овочі з м´ясом (як раз брокколі, стручки квасолі, цвітна), лапша з креветками, жаркоє (не знаю як українською).
М´яса багато не їмо і не шматком, хіба що шашлик - не любимо шматком. А так котлети, тефтелі, відбивні, по-французьки. Печені стегенця доречі шматком.
Салати різні - вінегрет, зі свіжих овочів, типу олів´є.
Домашня шаурма і тако.
Рідко пельмені, вареники.
Молоко п´є лише чоловік. Ми з донькою йогурти, творог, сир. Творог не часто, сир щодня.
Сьомгу або форель пару раз на місяць солену для бутербродів.

Це те, що згадала
автор Папобус • 13 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Вчора спекли картоплі, квашена капустка з пахнючою олією і цибулькою, оселедець малосольний. Чоловік ще сальця врізав собі. Напуркуа те броколі.
Я в загальному написала , так у нас теж бувають такі вечері
Мамаша в бигудях• 13 марта 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Та сковорідка смаженої картоплі вже зовсім не копійчана. А до неї треба ще якусь шкварку, огірок чи помідор, капусту там...
Бо гидкої картоплі треба 2 кіло перечистити на пательню. Це 80 грн. Якась олейна, цибуля, квашений помідор ще 50-60 грн. Хліба грн. 5. Це все без мʼяса.
Лукава Кішка• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Всего 180-250 грн
И что на 20 т нельзя себе позволить 2 раза в неделю по килограмму покупать?
Фрикаделька• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Риба- 250грн, овочі 25грн (пів пачки)
Це харчування за сьогодні.430грн

Але ми дорадо не кожен день їмо).

Вчора було дешевше (на двох, порційно)
Сніданок - бутерброди з сиром,50грн
250грн

Відбивна за 30 грн.))? Чері - 20? Це ви один помідор ділите навпіл? Спагеті - 10 грн. Це як?
КонхфЭдкаТузик• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
А шо вы ноете?
Мама Никитки-2• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
На трьох 20к на їжу?
Ми вдвох витрачаємо 8к.
Сьогоднішнє меню:
Сніданок - сирники
Обід - я їла суп, чоловік на роботу спагетті, відбивні й помідори чері
Вечеря - риба (дорадо) тушена з овочами (в пакеті в атб заморожені продаються).
Ви прикалуєтесь?
Я вчора склала список покупок на місяць. Вийшло 16 тис. Буду складати меню ще тис 1,5 може додатись.
Про 8 тис в місяць на їжу з дорадо і помідорами це як квартира за 5 років з мінімалки.
Пес Патрон• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
5 марта брала по 179 грн по акции
Так це раз в рік акція, а не постійна ціна.
Гомосноб• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Справа навіть не в місці, а в відсутності часу. Коли в офісі 9-18 + 2 години дорога, то не будеш по ринкам/ярмаркам шукати. А в вихідні все дорожче.
Можно все заказать на дом, отследив акции.
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
З яких продуктів ви готуєте , що вам дешево
Порція домашніх пельменів чи вареників вийде значно дешевше ніж шматок м`яса з брокколі, це точно.
Альфасамка• 13 марта 2025
я варю мівіну. Шось я люблю мівіну
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
акции по разным магазинам постоянно, надо отслеживать
Вишиванка• 13 марта 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Скільки? До 0,5 кіло?
Сьогодні біля дому купувала по 170, але тут драконські ціни на овочі. На ринку 120 десь.
Лінива, не каюсь• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Это не еда, это чистый углевод.
Так я ж не говорю это есть постоянно. Даже раз в пару дней что-то из вышеперечисленного значительно удешевляет меню.
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Та можно наверное,я иногда беру, но редко вкусные, но фраза о том что чери совсем не дорого рубанула)))
Якось так і живу• 13 марта 2025
Ответ дляПапобус
Ви або лукавите, або геть неекономно все купуєте.
Пес Патрон• 13 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А, ну я немаю часу на таке. Якісний беру по 250 - 270 грн.
Шотуткоїться?• 13 марта 2025
Ответ дляКуплю орехи
Риба- 250грн, овочі 25грн (пів пачки)
Це харчування за сьогодні.430грн

Але ми дорадо не кожен день їмо).

Вчора було дешевше (на двох, порційно)
Сніданок - бутерброди з сиром,50грн
250грн

5 грн сметана это 40 грамм на двоих?
Пюре это 40 на двоих минимум, а ещё по отбивной 60 и хоть 150 грамм морковки по корейски 30 итого 130, а не 70 🤷
Бутерброды 50 грн это по 1 шт? Ну незнаю, моему ребенку 5 лет это мало, а взрослым и подавно.
Ну шо не так?• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
Та постоянно она пр акции, я по полной цене не беру никогда, вот сейчас 219, тоже норм цена
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
я их вообще намного дешевле покупаю, но если скажу за сколько, то точно троллем обзовете, так что лучше промолчу
Пес Патрон• 13 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Я беру незважаючи на вартість.
2410diana2410• 13 марта 2025
В супермаркетах постоянно акции. Цены растут с бешеной скоростью, я раз в неделю открываю приложение атб, Сильпо, фора (это те магазины которые рядом со мной) и формирую список покупок с учетом скидок.
САМ_ТАКОЙ• 13 марта 2025
Ответ дляПес Патрон
значит можете себе позволить)... а кто хочет сэкономить, находят и намного дешевле