Сосиска_Втесте• 13 марта в 18:34

Поділіться як привчили дитину до горщика

Дитині майже 2 роки, на горщик не сідає, або сяде на секунду і встає.Якщо лишаю без памперси, то вся квартира обпісяна.Пробувала заохотити іграшками, навіть мультиками, не працює.
Директриссимо• 13 марта в 19:35
Ответ дляАтятя_тётя
Горшок ребенку показать можно. Но применять по назначению он его начнет только тогда, когда дозреет его мозг
Звичайно. А пізніше та розумаха може вже свідомо горщик прогулювати і принципово робити свої справи в іншому місці
Атятя_тётя• 13 марта в 19:37
Ответ дляДиректриссимо
Я таких примеров не знаю. Больше похоже на выдумки
Директриссимо• 13 марта в 19:41
Ответ дляАтятя_тётя
А я знаю, то наболіле) все, честь чужого горщика відстояла і свого, можна видихнути)))
Джага-джага• 13 марта в 19:47
Ответ дляДиректриссимо
Але ми не садимо дітей на горщик. Ми одягаємо їм підгузок. За такою логікою підгузок вони мають навчитися одягати самі. Я насильно садити дитину на горщик не пропоную, а лише пишу про ще один спосіб заохотити її до цього. Автор не садить двомісячну дитину на горщик. Два роки це якраз гарний період для цього
Автор писала що садить на горщик, але дитина не розуміє навіщо її садять. Читайте уважно
сладкий_ноябрь• 13 марта в 20:26
Ответ дляДиректриссимо
Ви бачили 6 лучних дітей в підгузках?
Я ні
сладкий_ноябрь• 13 марта в 20:29
Ответ дляДиректриссимо
Ви в собі?
Директриссимо• 13 марта в 20:33
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви в собі?
Поки я відповідала на ваш перший комент, ви встигли зробити дивні висновки. Мабуть через упереджене ставлення, що робить подальше обговорення для мене неприємним.
Патріотка з дивану• 13 марта в 20:37
Мені довелось зняти памперс доньці в 1.5 рочки під страшенним тиском оточуючих. Я була проти, їй ще рано було, але вона захворіла на гострий пієлонефрит (інфекція нирок), і, окрім всіх родичів старших, кожна людина вважала своїм обов´язком вякнуть, що то все памперси винні. Санітарка в лікарні, лаборантка, медсестра з поліклініки, та реально кожен про то мені розказував. Я, молода і недосвідчена, здалась. До 2х років толку з того горщика не було, поки не дозріла вона.
З молодшим сином я не заморочувалась, з горщиком за ним не бігала. В 2 роки показала, що це за девайс і що з ним робить. Зрозумів одразу.
сладкий_ноябрь• 13 марта в 21:01
Ответ дляДиректриссимо
Ну звісно, хто ж скаже, що він не в собі.
Почитайте про дозрівання дитини, а свої танці з бубном залиште в минулому
Доросла дівчинка• 14 марта в 12:19
Ніяк, поки сам до цього не прийде. З сином мучалися з 9 місяців, ну ніяк. І горщики міняли, і показували, відкладали тему і знову поверталися. Ну ніяк. Потім сам сів, а через тиждень вже ходив на унітаз. Але йому було вже більше трьох років. А от доньку мама на попробувала в 6 місяців висадити на горщик і їй зайшло. Їй подобалося. З підгузків ми рано відійшли. Нема універсального рецепту)))