Продаю витрішки• Изменено 14 марта в 08:53
що вам допомогло від шейного остеохондрозу?
дами, я до вас - шийний остеохондроз сидяча робота. друге межсезоння загострення - німіють кінцівки, самопочуття погане. лікую стандартно - міорелаксанти, протизапальні , комплекс вітамінів б. Що ще робити? почуваю себе розвалиною, 47 років
Ошеламиссимо• 14 марта в 09:09
Ответ дляПродаю витрішки
во богиня, я на роботі стирчу весь час(((
Ну кому ви потрібні на роботі хвора? Приводьте себе впорядок, це довгий процес. Повинна були дисципліна вплані спорту. Привчайте себе
Мексиканочка• 14 марта в 09:09
Мне помог только массаж. Тянула, пока не смогла ни сидеть ни стоять. Прошла курс массажа и как рукой сняло. Через 2 года опять почувствовала теже симптомы, но никак не соберусь на массаж
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:12
Ответ дляМішечок щастя
Тоді у вас і загострення можуть бути на тлі нервово напруження. Коли ви психічно напружені, то рефлекторно підвищується скорочення мʼязів шийно-комірцевої ділянки. В таких випадках йога допомагає не лише на рівні фізичних вправ, а й на рівні мислення. Але не всім, до цього треба прийти. Якщо до йоги ставитесь скептично, то ваш варіант пілатес.
Звісно займатись треба регулярно, постійно, а не лише коли припекло
так у мене нервове напруження і сильне
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:13
Ответ дляАноним_Русалка
Автор, МРТ робили? Що у вас там? Якщо грижа велика то на операцію, якщо протрузії або невелика грижа то спеціальна гімнастика.
треба робити, робила Кт, але воно не інформативне для цього. блін, я оперуватися зовсім не хочу, больового синдрому нема - просто дискомфорт
Позбутися раз і назавжди цього неможливо. Що допомагає мені (маю протрузії та невелику грижу шийного відділу):
1. Остеопат курсом (допомагає зняти гострий стан)
2. Щоденна гімнастика для шиї (є курс від невролога, але більше подобається комплекс від одного йогатерапевта)
3. Пілатес
Мішечок щастя• 14 марта в 09:17
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Йогу не пробували? Тільки шукати треба не оту, де тіло у круті фігури «складають» :)
Я до війни пробувала кілтка варіантів. Знайшла в своєму місті йогу «здорова спина». Дуже обережно тягнули та закріплювали мʼязи спини. Дійсно допомогло.
Зараз в іншому місті, поки не знайшла чогось схожого. Займаюсь сама двома періодами, але то не те…
А ще подушку треба пошукати «свою».
Я знайшла як то кажуть свого тренера з йоги, але через обстріл вона перейшла працювати в інше місце і мені вкрай незручно туди їздити. Зараз займаюсь по YouTube Йога українсько з Сабіною Алієвою. Не супер, але як варіант
Виннипуховна• 14 марта в 09:18
Вправи спеціальні потрібні для шиї, а не ходьба з палицями, від якої ще більше хребці утрясаєте. Шукайте гімнастику для шиї, мазі з біішофітом, живокостом чи зміїною отрутою під шарфик, аплікатор Ляпко, ортопедична подушка, масаж чи масажер для шиї.
Мішечок щастя• 14 марта в 09:18
Ответ дляПродаю витрішки
так у мене нервове напруження і сильне
Поки з цим не вирішите, то постійно на міорелаксантах будете. Я розумію, що війна і купа інших факторів, але працювати треба саме в цьому напрямку - знімати нервове напруження
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:19
Ответ дляharmyder
3. Пілатес
так, позбутися не можливо, але облегшити хотілось би
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:19
Ответ дляharmyder
Зробіть і знатимете, що у вас там. Потім до вертебролога на консультацію.
от тілько що записалася
Библиотекарь• 14 марта в 09:20
Я щоденно роблю вправи по Шишоніну, є на ютубі . До того дуже крутилося в голові, що встати з ліжка було неможливо, зараз все наладилось і уже два роки таких симптомів нема. Масаж лікар не рекомендувала, це небезпечно
Ответ дляПродаю витрішки
Я написали, що мені допомагає. Звісно, і головні болі бувають, і голова крутиться інколи, але значно краще ніж раніше.
Ще на початку вертебролог прописала курс масажу, пройшла, але підчас масажу може бути загострення. Тож таке собі задоволення.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 марта в 09:21
Ответ дляМішечок щастя
Так, свій тренер це класно.. мій залишився в моєму місті.
Вам дякую за наводку, подивлюсь цей ютуб канал, може щось нове для себе візьму.
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:22
Ответ дляМішечок щастя
я тривожна з дитинства, у мене прикол був - я постійно обстежувала щітовидку, бо було відчуття кому в горлі, аж поки невролог не розповіла мені, що то не воно, а нервове
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:23
Ответ дляБиблиотекарь
так, я массажів боюся, були неприємності після массажу
Vita_Nikolaeva• 14 марта в 09:23
Ответ дляПродаю витрішки
так у мене нервове напруження і сильне
Якщо нервове напруження - паралельно хоч трохи можна працювати ще і з менталочкою. Зайвим не буде
Ответ дляПродаю витрішки
Пийте магній в робочих дозуваннях на постійній основі. Це як додаток до інших порад.
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:24
Ответ дляmari262
Прежде всего купите ортопедический воротник для шеи(два часа в день ходите),курс массажа ,гимнастика Шишонина (я делаю каждый день), гинкго-билоба с витамином В,каждый день ходьба и если есть возможность плаванье 1-2 в неделю. Будьте здоровы
дякую!
неДоПриличий• 14 марта в 09:24
Автор. Я вам дуже раджу зарядку для холки від Анни Куркуріної. Проробіть хоч тиждень щоб оцінити її ефективність.
Це моє спасіння
Я бухгалтер . Дійшло в минулому році що я руку до рівня плеча не могла підняти
Роблю зарядку. Вона легенька, весела.
Як на світ народилась
Це моє спасіння
Роблю зарядку. Вона легенька, весела.
Як на світ народилась
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:25
Ответ длянеДоПриличий
Це моє спасіння
Роблю зарядку. Вона легенька, весела.
Як на світ народилась
Це моє спасіння
Роблю зарядку. Вона легенька, весела.
Як на світ народилась
ой, дякую, я теж бухгалтер - ото скукожешся і херачиш, а потім із шиєю проблеми
Мішечок щастя• 14 марта в 09:26
Ответ дляПродаю витрішки
Може є сенс звернутися до психіатра? Тривожність різна буває і буває так, що без медикаментів не корегується. Якби не війна, то було б значно легше з цим боротися. Мої колеги неврологи зараз доволі часто стали додавати в лікування препарати прегабаліну саме для зняття того болю, що в компоненті має психічне напруження, тривожність.
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:26
Ответ дляmari262
Вам нужно найти хорошего массажиста, с мед образованием ,очень помогает.И да я забыла,ляпко аплікатор
багато хто про нього каже, спробую
неДоПриличий• 14 марта в 09:26
Ответ дляПродаю витрішки
І ще в мене є коврик і валік аплікатор Кузнєцова.
Теж дуже ефективний, але спочатку болісний.
Ms. Откровенность• 14 марта в 09:27
Подушка ортопедична. . Подивіться в інеті вправи для шиї. можна знайти гарного остеопата,масаж+ підкаже вправа,та багато чого.
.,тоді і противозапального меньше потрібно Вітаміни Супрадин.
А з серйозніших ліків - саме краще почуваю себе з Віноксил МВ., курс 2 рази в рік.
Продаю витрішки
• 14 марта в 09:27
Ответ дляМішечок щастя
зверталася, рік пила антидепресанти, відмінили і все повертається нажаль(((