Продаю витрішки• Изменено 14 марта в 08:53
що вам допомогло від шейного остеохондрозу?
дами, я до вас - шийний остеохондроз сидяча робота. друге межсезоння загострення - німіють кінцівки, самопочуття погане. лікую стандартно - міорелаксанти, протизапальні , комплекс вітамінів б. Що ще робити? почуваю себе розвалиною, 47 років
ТАЗератти• 14 марта в 14:28
Треба займатися укріпленням м´язів спини. Я хожу на кінезіотерапію, більш-менш допомагає. Нещодавно було загострення, було дуже погано, на ютубе попала на одну вправу, та здається вона мені допомогла, поступово м´язи стали не такими напруженими та зменшились головні болі.
Продаю витрішки
• 14 марта в 14:38
Ответ дляТАЗератти
дякую, така зараза
СирОжино пирОжино• 04 апреля в 11:14
Ответ дляТАЗератти
Підкажіть відео з цією вправою.