Гарні диньки• 14 марта в 11:40
Я повна. Хочу йти в спортивний зал але встидаюсь
Дівчата, дуже хочу піти в зал. Але встидаюсь бо бачу у вікні залу завжди худих дівчат які бігають на доріжках. Вони худенькі, в топах та лосинах, а що мені вдягнути? Як побороти цей страх що з мене будуть сміятись і всі будуть на мене звертати увагу?
Кондуктор трамвая• 14 марта в 11:43
1. З вас не будуть сміятись. 2. Якщо ви там хочете схуднути, то не вийде. Худнуть на кухні, а не в спортзалі. В спортзалі просто тонус тілу надають.
Лівий Локіть• 14 марта в 11:43
Ви там нікому не треба. Зі мною ходять дуже повні жінки і що? їх ніхто не кусає і взагалі не звертає увагу.
Замурмишка• 14 марта в 11:43
Я наоборот симпатизирую таким людям.
Всегда похвально, когда человек решает менять свою жизнь к лучшему и делает для этого конкретные шаги.
Снегопадка• 14 марта в 11:44
Початку схудніть, а потім спорт підключайте. Навіщо вбивати суглоби.
Телефон Рубика• 14 марта в 11:44
В зал ходять дуже різні люди, повірте, там не тільки худі. Ніхто ні з кого не сміється, всі зайняті собою. Вдягніть лосини і довгу вільну футболку.
мистерЛяпсус• 14 марта в 11:44
Я не полная, но с кривой спиной и плохой осанкой. На следующей неделе иду на балет для начинающих, там такие же тёти, как мы с вами. Может, вам тоже не в зал, а куда-то в дружественную атмосферу?
Сорока-ворона• 14 марта в 11:44
Ви будете зіркою ,я вам гарантую.Увагу звертають на незвичних дівчат,а не інкубаторних.
Пес Патрон• 14 марта в 11:45
Скачала перестаньте есть
Спортзал ничем не поможет без питания
Лівий Локіть• 14 марта в 11:45
Ответ дляСнегопадка
так спорт спорту різниця. Вона ж може не додумається 80 кг штангу тягти.
Гарні диньки
• 14 марта в 11:46
Ответ дляПишу з калідору
Просто поверьте, всем на вас плевать.
Та я вірю що не міс всесвіту щоб на мене всі дивились, але я в зал ходила ще років 15 тому і якось боюсь що щось буду робити неправильно(
Пес Патрон• 14 марта в 11:47
Ответ дляЛівий Локіть
Для начала похудения достаточно правильно питаться, утром легкая зарядка на лимфу, 10 тыс шагов в день
А спортзал подключать уже с норм весом
Лівий Локіть• 14 марта в 11:47
Ответ дляПес Патрон
Скачала перестаньте есть
Спортзал ничем не поможет без питания
нічим це в плані лише схуднення? так в спортзал в принципі і не худнуть ходять наче. Це про якість тіла. А якщо про схуднення, то харчування + активність. Схуднути не проблема, по собі знаю, але не стати скінні фет - ото точно проблема!
Гарні диньки
• 14 марта в 11:47
Ответ дляКондуктор трамвая
Я це розумію. Але хоча б для здоровя буде краще , і в мене інсулінорезистентність, порушення циклу, мій гінеколог постійно мені говоре що потрібно йти в зал.
Снегопадка• 14 марта в 11:47
Ответ дляЛівий Локіть
Зазвичай не додумуються. Навіть стрибки та присідання для суглобів не дуже. Ну і я вважаю, що правильніше все ж почати зі схуднення, бо якщо не вийде, то толку з того спорту. Хоча б пару місяців пх, а потім зал.
Пес Патрон• 14 марта в 11:48
Ответ дляЛівий Локіть
Автор пишет, что она полная
Полная понятие непонятное
Ну що ви, мамо!• 14 марта в 11:48
Встидаюсь прочитала как всираюсь
Во, думаю, люди дают. В соседней теме ночью недержание, тут в спортзале
Снегопадка• 14 марта в 11:48
Ответ дляГарні диньки
Ні, вам в першу чергу треба йти до холодильника і викинути з нього все зайве.
Лівий Локіть• 14 марта в 11:49
Ответ дляПес Патрон
А спортзал подключать уже с норм весом
ну так у спорзалі ж бігова доріжка є, щоб ходити, стрейчінг той самий. Зі мною ходять дуже тучні жінки і далеко не дівчатка. З умом ходять. На розумну розтяжку, хотьба на доріжці (далеко до парку), танці
Гарні диньки
• 14 марта в 11:49
Ответ дляСорока-ворона
Того і не хочу бути зіркою. Пю каву, дивлюсь у вікно залу на другому поверсі, а там всі як вобли.
Херсон це Україна• 14 марта в 11:50
Ніхто не буде сміятись. Всі зайняті своєю справою. Але тільки спорт не допомагає худнути. Харчування це головне. А спорт приводить м´язи в тонус.
И.О. человека• 14 марта в 11:50
Головне, більше ніколи не кажіть встидаюсь, є ж чудове слово соромлюсь.
Снегопадка• 14 марта в 11:50
Ответ дляГарні диньки
Каву з цукерочкою чи круасаном?)
Херсон це Україна• 14 марта в 11:51
Ответ дляГарні диньки
То подивіться відео як правильно. Вивчайте техніку і прислухайтесь до свого тіла.
Ниф_ниф• 14 марта в 11:51
встидатись не всиратись. Йдіть собі і займайтесь.
Щодо ’встидаюсь’ такого слова не знаю. Знаю стидатись