Гарні диньки• 14 марта в 11:40
Я повна. Хочу йти в спортивний зал але встидаюсь
Дівчата, дуже хочу піти в зал. Але встидаюсь бо бачу у вікні залу завжди худих дівчат які бігають на доріжках. Вони худенькі, в топах та лосинах, а що мені вдягнути? Як побороти цей страх що з мене будуть сміятись і всі будуть на мене звертати увагу?
Снегопадка• 14 марта в 11:51
Ответ дляАnnеt
эта замануха не работает. не похудеет и в зал НЕ ПОЙДЁТ никогда.
Так если не похудеет в зал зачем идти, что там делать, кроме как убить суставы?
Пес Патрон• 14 марта в 11:52
Ответ дляЛівий Локіть
ну так у спорзалі ж бігова доріжка є, щоб ходити, стрейчінг той самий. Зі мною ходять дуже тучні жінки і далеко не дівчатка. З умом ходять. На розумну розтяжку, хотьба на доріжці (далеко до парку), танці
Та бігова доріжка до дупи, якщо лишніх 20 кг і більше
Тільки навантаження
Стрейчінг для схуднення теж ну таке. Харчування головне
Тільки навантаження
Алина-1240• 14 марта в 11:52
Эм..в зале как раз эта проблема решается..это как стыдаться к стоматологу с больным зубом идти
Файна цьоця• 14 марта в 11:53
Ответ дляГарні диньки
Того і не хочу бути зіркою. Пю каву, дивлюсь у вікно залу на другому поверсі, а там всі як вобли.
Сколько у вас лишнего веса?
Гарні диньки
• 14 марта в 11:53
Ответ дляПес Патрон
Автор пишет, что она полная
Полная понятие непонятное
100 кг і 170 см зросту, повна. Маю схильність до повноти, в дитинстві була повна, 90% родичів повні, батьки повні. В 20 років взяла себе в руки, ябашила, їла дуже мало, схудла до норм ваги для мого зросту. З роками вага по трішки приходила. Останні 10 років сидяча робота по 10-12 годин на добу, малорухливий спосіб життя, швидкі перекуси усіляким непотрібом.
Лівий Локіть• 14 марта в 11:53
Ответ дляПес Патрон
Тільки навантаження
це зрозуміло, але яке навантаження, наприклад при +20? але ж з чогось починати треба - активність до харчування обов´язкова
Снегопадка• 14 марта в 11:53
Ответ дляПес Патрон
Тільки навантаження
Так щоб не йти в зал у неї є відмазка, а щоб правильно харчуватись немає. Ось і весь секрет.
Снегопадка• 14 марта в 11:54
Ответ дляГарні диньки
Хто вам заважає брати правильні перекуси? Чи теж соромно?
Пишу з калідору• 14 марта в 11:54
Ответ дляГарні диньки
Та я вірю що не міс всесвіту щоб на мене всі дивились, але я в зал ходила ще років 15 тому і якось боюсь що щось буду робити неправильно(
Сначала многие делают неправильно. Позанимайтесь с тренером, он Вам расскажет, как правильно. И не обращайте ни на кого внимания. Вы же для себя туда идете.
Fashion_besties• 14 марта в 11:55
Ответ дляКондуктор трамвая
1. З вас не будуть сміятись. 2. Якщо ви там хочете схуднути, то не вийде. Худнуть на кухні, а не в спортзалі. В спортзалі просто тонус тілу надають.
Худнут и на кухне и в спортзале.
Не вводите в обман.
Не хотите конкуренток? )))
Не вводите в обман.
Не хотите конкуренток? )))
Лялькодзьоб• 14 марта в 11:55
Ответ дляГарні диньки
я хожу в зал много лет, зачем мне вы? и смотреть на вас, смеяться или обсуждать... ну? у меня программа, наушники с аудиокнигой или анг. все. Идите к диетологу, меняйте поведение питание, проверяйте суставы и с тренером делать подходы, я когда то в спортзале с тетрадкой как школьница ходила.
Fashion_besties• 14 марта в 11:56
Ответ дляСнегопадка
Початку схудніть, а потім спорт підключайте. Навіщо вбивати суглоби.
Для суглобов есть прекрасные Тренажеры, эллипсы, для рук и спины, для пресса.
Тренажерный зал это же не только беговая дорожка
Добротная• 14 марта в 11:56
Ответ дляГарні диньки
Я це розумію. Але хоча б для здоровя буде краще , і в мене інсулінорезистентність, порушення циклу, мій гінеколог постійно мені говоре що потрібно йти в зал.
Спочатку займіться харчуванням. Дефіцит калорій з обовʼязковим дотриманням норми бжв. Вдома можете починати хоча б з невеликої зарядки. Знайшли щось на YouTube і займаєтеся собі без стресу.
А потім підключете вже зал, коли розберетесь з харчуванням. З такою надлишковою вагою вам все одно багато із занять протипоказані. Харчування це 80% успіху.
Пес Патрон• 14 марта в 11:56
Ответ дляЛівий Локіть
Автор 100 кг, ей до зала нужно пару десятков скинуть
Снегопадка• 14 марта в 11:57
Ответ дляАnnеt
ничего она там не убьёт, не выдумывайте. в зал - это комплекс по похудению, обязательный элемент.
Вообще не обязательный. Я очень сильно похудела без спорта. За год тело подтянулось само по себе. И мне далеко не 20, но и вес был не 100.
Пес Патрон• 14 марта в 11:57
Ответ дляДобротная
Абсолютно верно
Снегопадка• 14 марта в 11:58
Ответ дляFashion_besties
С весом 100 кг, зачем? Почему нельзя похудеть хоть немного, а потом в зал?
Вумна вутка• 14 марта в 11:58
Ответ дляГарні диньки
Так ви однозначно будете робити неправильно, але це шлях до того правильного, лосини, футболку, настрій і вперед💪
Ответ дляГарні диньки
я работаю за компом как и вы очень много. по еде сильно ограничиваюсь, часто разгрузочные дни на кефире. вес держится. больше 60-ти стараюсь не набирать при росте в 174 см. тоже думала, что я склонна к полноте, но я склонна к перееданию.
Чудовий каламбур• 14 марта в 11:59
Почніть з групових, будете в окремому залі малою групою, не так будете комплексувати, плюс до того часу як знизите вагу, силові Вам все одно протипоказані, з того залу Вам поки потрібен тільки велосипед і бігова, це можна легко замінити рухливими груповими чи басейном
Давно без алко• 14 марта в 12:00
Идите сразу на дорожку. Только не бегать, а ходить. Или орбитрек.
ТигрЛьвович• 14 марта в 12:00
Для чего вам зал? Если заниматься самой , то убьете себе колени и др суставы. и после него еще больше есть будете хотеть.
Начните менять свои привычки. Например каждый день выполнять норму шагов. После этого добавляйте еще что-то.
Не верю, что гинеколог говорит - идите в зал)
НичеНипанимаю• 14 марта в 12:00
Ответ дляСнегопадка
Басейн можна і навіть бажано.
Бігати з вагою 80+ дійсно не варто, але ж ми вагу автора не знаємо.
Fashion_besties• 14 марта в 12:01
Ответ дляСнегопадка
В тренажерном зале выше мотивация, разнообразие тренажеров, дома маловероятно человек не порученный к дисциплине будет заниматься
Пес Патрон• 14 марта в 12:01
Автор, никаких залов
Утром зарядка на 15 минут на лимфу, она легкая. Калории считаете и правильно кушаете
10 тыс шагов в день
В зал приходите хотя бы с 80 кг
Убьете здоровье
10 тыс шагов в день
В зал приходите хотя бы с 80 кг
Убьете здоровье
Пес Патрон• 14 марта в 12:01
Ответ дляНичеНипанимаю
Басейн можна і навіть бажано.
Снегопадка• 14 марта в 12:02
Ответ дляНичеНипанимаю
Басейн можна і навіть бажано.
Так автор наче ж не в басейн збирається, а в тренажерку.