Гарні диньки• 14 марта 2025
Я повна. Хочу йти в спортивний зал але встидаюсь
Дівчата, дуже хочу піти в зал. Але встидаюсь бо бачу у вікні залу завжди худих дівчат які бігають на доріжках. Вони худенькі, в топах та лосинах, а що мені вдягнути? Як побороти цей страх що з мене будуть сміятись і всі будуть на мене звертати увагу?
Пес Патрон• 14 марта 2025
Ответ дляМалинка
Вот нахрена тягнути російських блоХерів ( повно українського контенту,ні ми ж будемо давати заробляти узьким!(((
У меня стоит блок рекламы потому никто ничего не зарабатывает
Русская она или австралийка, я вообще не знаю. Национальность не знаю. Только зарядка была интересна
Мне подошел этот комплекс для начала и вес сдвинулся, самочувствие улучшилось и даже отеки на лице ушли.
Остальные, которых , не подошли лично мне. Человек спросила совет. До свидания
Я ещё американских блогеров смотрю, которые за Трампа голосовали. Йога нравится у них
Белая котичка• 14 марта 2025
Ответ дляНеначасі
Моя рекомендація - запишіться на марафон , там є програми харчування, чат підтримки, вправи для залу і для дому. Я потрапила на такий завдяки рекомендації знайомої і чому безмежно рада. Я худнула сама, але це не те. Заплатила гроші, взяла меню і все по меню, в чаті читала таких як і я і все потрохи почало змінюватись. Спорт сам по собі не дасть результатів, а нашкодити собі можете. Маючи багато зайвого не можна ’вриватись в спортзал’, варто почати з прогулянок , ходьби і легкої фізкультури і поступово додавати.
У мене спорт присутній 2 роки, знаю про що пишу, вага зрушила на марафоні, коли я вже і про гормони думала і про те, що якісь проблеми не дають схуднути. Так, є ті, хто схуднув більше, легше і одразу, у мене ж довго запускався механізм. Але вийшло. Зараз продовжую втрачати вагу на ’виході з марафону’, теж харчуючись по меню. Меню просте, недороге. Марафон теж дешево коштує. Спробуйте. Головне бажання.
А що за марафон, розкажіть будь ласка
Я_и_моя_собака• 14 марта 2025
Коли приходжу в зал - перше, що роблю, виглядаю людей з комплексом наполеона, підходжу й ржу ’ну ти й жирний’. Далі йду тренуватись, звісно.
Автор, кому ви нада там, чесно...
Нікому до вас нема діла, всі зайняті собою.
Якщо хочете схуднути - вам не треба в зал.
Почніть з харчування й легкого пілатесу щодня по ютубу. Канал Lіdia Mera наприклад.
Харчування:
- ні молочному
- ні глютену ( крім цз хліба та пасти твердих сортів)
- ні цукру
- ні ковбасам та копченостям, соусам та заправкам
- ні соняшниковій олії
- ні свинині
- ні картоплі та буряку
Кожен прийом їжі має виглядати так : білок ( варена або печена курка чи індичка, яйця, квасоля, горох, нут, риба - печена, креветки, тунець, лосось, палтус, кальмар) + складні вуглеводи ( цз хліб ЯКІСНИЙ, не дешманський в целофані!, паста тверда, гречка, кіноа, сочевиця) + жири ( авокадо, масло вершкове від 82%,оливкова олія, масло гхі, горішки, насіння) + трава ( зелень, овочі, мікрогрін, салати, квашена капуста, БАГАТО ТРАВИ на тарілці).
Якщо худнете, то снідайте та обідайте в період з 9 до 17:00 і все. На вечерю - чай чи кава без цукру та молока, якщо дуже хочеться їсти - значить ви не доїли в день норму.
Багато води та багато активності+повноцінний сон, хто не спить, той не худне.
Автор, кому ви нада там, чесно...
Харчування:
- ні молочному
- ні цукру
- ні соняшниковій олії
- ні свинині
- ні картоплі та буряку
КартаБезКомиссий• 14 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
Я це розумію. Але хоча б для здоровя буде краще , і в мене інсулінорезистентність, порушення циклу, мій гінеколог постійно мені говоре що потрібно йти в зал.
Говорить
Намакушка• 14 марта 2025
Автор, я хожу в зал регулярно почти 13 лет. Да, я худая, хожу наоборот для набора мышечной массы, для нагрузки, тоже сидячая работа. И просто восхищаюсь, когда вижу полненьких. Потому что им сложнее заниматься, но они взяли себя в руки и пришли. И поверьте никогда ни разу не видела, чтобы обсуждали. И мужчин полных совсем не меньше, чем женщин. Из одежды: купите спорт.леггинсы (лучше черные, точно не яркие, без принтов) и однотонные оверсайз футболки, такие, чтобы даже чуть попу прикрывали. Будете отлично стильно выглядеть. Техника упражнений да, важна. Если есть возможность, хорошо бы с тренером некоторое время позаниматься. Если нет, возьмите хотя бы одно-два занятия, чтобы познакомиться с тренажерами, потом в интернете подберете упражнения. И если и так нет, то Вам для начала будет достаточно кардио-нагрузок: на дорожку с уклоном вверх быстрым шагом хотя бы 2-3 раза в неделю по часу, велосипед (только не размеренно крутить, глядя по сторонам, в возможном для себя темпе ))), орбитрек (выставить нагрузку), гребля - все, что есть в Вашем зале. Удачи Вам!
Малинка• 14 марта 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Автор, кому ви нада там, чесно...
Харчування:
- ні молочному
- ні цукру
- ні соняшниковій олії
- ні свинині
- ні картоплі та буряку
Автор, кому ви нада там, чесно...
Харчування:
- ні молочному
- ні цукру
- ні соняшниковій олії
- ні свинині
- ні картоплі та буряку
А що вам буряк поганого зробив?)