дожену і ощасливлю• 15 марта 2025

Кто не работает, как вам это удалось?

Меня тупо все заставляют и я нехотя иду на работу.Единственный плюс день зп
Кракадэ• 15 марта 2025
У молодшої дитини РАС. З садочком ніяк. Через рік до школи, поки навіть уявити це складно. Якщо доведеться бути на сімейному навчанні, то яка робота... І так, чоловік заробляє добре, вистачає на нормальне життя.
Кашка-маняшка• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Блін, де всі таких чоловіків понаходили, що їм всього вистачає)) у чоловіка 90 000 грн. В мене трошки менше. Працюю 20 років з єдиною перервою у 4 місяці...
Як це не бути постійно без стресів і обойми навіть і не уявляю..думаю, що класно. Але без грошей щасливою бути не вмію. Вже не 20 років як би. А чоловіка зп на все не вистачить
90 тисяч мало? це десь чотири-4,5 середні зарплати. Навіть уявити не можу як такої суми може не вистачати, хіба що п´ятеро дітей.
Кашка-маняшка• 15 марта 2025
Ответ дляСільський ансамбль
А вы представьте что доход одного больше чем ваши два в n раз
Я даже 90 тыс не могу представить, не то что больше. Неужели богатым людям интересно сидеть на Советчице? Ведь все возможности есть для досуга, для хобби. Когда доход на семью 20-30 тыс грн, понятно что инет одно из доступнейших развлечений. Но тратить впустую время имея все возможности, это за гранью моего понимания.
Кринжова баба• 15 марта 2025
Ответ дляГолубая фишка
Есть хорошая матильда. Пусть она за меня работает
Мне было б стыдно показывать отсутствие интеллекта.
Кринжова баба• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Це ваша справа) в мене є знайома. 37 років. Чоловік олігарх. Вона працює ген.директором американської компанії в Києві. У неї зарплата зараз 15 000 баксів. Оце мій кумир. Непрацююча жінка дома - ні. Не поважаю жінок без досягнень. Пропоную на цьому і закінчити. Не хочеться слухати, як ви вчите дома корейську і отримали майстра спорту по карате, бо це всьо трьоп
Вам станет легче вы 40+++. Когда куча болячек вылезет. И,о Боже, ’я была святой’ и откуда болячки.
Станет легче. Вы научитесь просто радоваться жизни,но это будет позже. Вы научитесь радоваться тому,что проснулись и живы-это потом. Вы научитесь благодарить Бога,что у вас есть ещё один день,но это придет позже
Пока:понты,детство и юношеский максимализм....
Злюка-закусюка• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Ох..у нас общий доход до 50..я так устала..
Злюка-закусюка• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Вы правы. Для общества такая женщина не представляет интереса, но для семьи, детей, для себя жить в удовольствие можно вполне даже неплохо
Вічний двигун• 15 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
І я дуже стомилася. Я ще паралельно закінчую освіту, щоб ’ пробитися’ далі. Вже 3 роки вчуся після роботи. От іспити фінальні в червні. Буває, що пари щодня онлайн, то мій робочий день по 15-16 годин щодня. Важко(( але вигребу. Я знаю. І ви зможете
Голубая фишка• 15 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
Тогда тебе надо на форум принцесс, которые ка*ают фиалками
Встидаюся запитать• 15 марта 2025
...не все перечитала...але моя власна думка...чоловік -’олігарх’ -це добре але іноді вони зникають,є на то різні причини...і тоді повна дупа.
Тому я працюю і задоволена цим, бо я сама можу себе забезпечити і свою дитину.
Але нікого не засуждую,бо то їх вибір.
Прикуси Язика• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Мені - так. В мене дорогі речі, ювелірку люблю, дорогу косметику. В мене майже така сама зп як у нього)
Ось наші 2 зп вистачає
Карочє видєливаєтєсь перед совєтчицамі)) ето мєлко)))))
пу_пугренчик• 15 марта 2025
Если бы мне была доступна хорошая работа, то работала бы с удовольствием. На дядю это ужас ужасный за копейки. Приходится вынужденно, но если бы была возможность не работать - я только за.
Встидаюся запитать• 15 марта 2025
Мені так нра ці ’рукожопи´,які ліплять куди треба і не треба.Це стосовно реакції на мій комент))))
Ламборджини• 15 марта 2025
Ответ дляЗайченя
Мне хватает работы по дому, быт, участок. Дети-подростки. И до войны мы часто путешествовали, кто бы мне давал отпуска постоянно?) Я работала с 17 до 37, вполне достаточно.
Я з 19 років до 39 працювала
І досить багато плюс своя справа
Зараз маю бажання працювати 2 години в день ( це хоббі, яке приносить дохід )
Більше не хочу працювати в житті ніколи
Стільки часу пішло на ту роботу (
В 39 тільки жити нормально почала
Гитта Ягг• 15 марта 2025
Ну так случилось не по моему желанию, война началась мы переехали в другой город. Но необходимости в мрем заработке доя семьи нет уже давно. Ну собственно и все, на том и остановились.
Забагаловка• 15 марта 2025
Муж зарабатывает 2000 уе, а я 25 000 и каждый раз думаю насколько моя зп ни о чем. Трачу её за неделю. Комуналка, кружки, поесть и ее нет. А ведь еще отложить что-то надо.
ПростоБелка• 15 марта 2025
Ответ дляЗайченя
Вам вже можна пенсію оформлювати за 20 річний стаж 😁
Посудомойка• 15 марта 2025
Ответ дляПрикуси Язика
90к це типу мало?
Так здається,що це багато.Я сама працюю.2-є дітей і мама,2 кота,машина,будинок.Приблизна теж зарплата.Закрити нагальні потреби-продукти,послуги,медицина,аптека,репетитори,гуртки,бак бензину по мінімуму-це обовʼязкові трати,то вже половина.А далі по потребам і відкласти обовʼязково,що хочеш може в житті з кожним із нас трапитися.Та й все розплановано.
фан L.O.S.T.• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Ну так на вас половина бюджету. Я такий же жлоб. А якби у чоловіка 90 в ви на 10 тисяч місяць нерви тпіпаєте, ходили б? Не всі ж айтішниці і нотаріуси(-ні, -ки??)))
Белочкой зови• 15 марта 2025
Ответ дляЗайченя
А если у нас один муж зарабатывает больше, чем вы оба с мужем, то мне можно не работать?)
нет) один муж уйдет к любовнице и будет ноль мужей. А у вас ни работы, ни опыта, ни связей. Ну и есои у вас муж 180 + вы 180 это в любом случае лучше чем один раз 180.
Гитта Ягг• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Ой ну расскажите про свои достижения. Что у вас? Открытие нового гена отвечающего за аутизм? Новое средство от диабета или противовирусный препарат изобрели? Или ракетное топливо изобрели? Или облегченную конструкцию железнодорожного моста?

И про блестящую карьеру. У моей подруги с очень состоятельным мужем тоже прекрасная карьера, она специалист в строительном холдинге большом. Из нюансов, этот холдинг принадлежит давнему партнеру по бизнесу ее мужа. Она реально молодец и хорошо работает, но она никогда не получила бы место в этой компании если бы ее муж не был ее мужем. И так довольно часто бывает знаете ли.
Посудомойка• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Тоді і хотілки стають більшими. От і все) умовно в мене браслет за 2к баксів. А так хотілося б Cartier за 10к.
Я відпочивала до війни в Європі, Єгипті. Один раз була в Домінікані і один раз в Таїланд.
Коли зп вища, то просто весь відпочинок лакшері і одразу Мальдіви.
І знову грошей трохи не вистачає) така людська природа
Приблизно так і є.Я колись,як кредит платила за житло,а потім авто,то перебивалася з хліба на воду,доїдала за дітьми,краще їм,а собі вже як було.А зараз вже хоч продихнула,то хочу і й більше і краще купити.Так і все інше в порівнянні.
Лівий Локіть• 15 марта 2025
Чоловік працює, я отримую за оренду квартири кошти. Вистачає.
Белочкой зови• 15 марта 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Не работаю потому что это не имеет смысла. Работала 15 лет до декретов, после вышла работать, целый год проработала и мы поняли, что злая, уставшая мать и жена это плохо для семьи.
а злой уставший отец и муж для семьи нормалек?
Лівий Локіть• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Запроси убавте, і вистачить.
Белочкой зови• 15 марта 2025
Ответ дляГитта Ягг

а если не открытие нового гена, а просто качественная работа, то работать не стоит? Мужья всех неработающих девочек открыли ген?
Белочкой зови• 15 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
это четверть его зп и выше средней по стране раза в два. Что значит ’ни о чем’
Лівий Локіть• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Ось наші 2 зп вистачає
На 180 тисяч які дорогі речі, яка ювелірка, яка дорога косметика. Що ви фантазуєте? Думаєте люди не знають цін?
Тишком нишком• 15 марта 2025
Ответ дляВічний двигун
Як каже один мій підрядник, ’людина, то така істота, що їй рівно стільки не вистачає, скільки в неї є. От має тисячу-ще тисячу треба, має мільйон- вбий-забий треба ще один’
Лівий Локіть• 15 марта 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Та вони на сухарях і воді сидять, дітей немає я так розумію, а вона спускає гроші - на сміття різне.