дожену і ощасливлю• 15 марта в 08:06

Кто не работает, как вам это удалось?

Меня тупо все заставляют и я нехотя иду на работу.Единственный плюс день зп
Ошеламиссимо• 15 марта в 10:00
Ответ дляКринжова баба
Вам станет легче вы 40+++. Когда куча болячек вылезет. И,о Боже, ’я была святой’ и откуда болячки.
Станет легче. Вы научитесь просто радоваться жизни,но это будет позже. Вы научитесь радоваться тому,что проснулись и живы-это потом. Вы научитесь благодарить Бога,что у вас есть ещё один день,но это придет позже
Пока:понты,детство и юношеский максимализм....
А як не вилізуть болячки? Людина досягає того, чого прагне. Не подобається їй сидіння вдома. Що цілком нормально. Немає максималізму є амбітність, це різні речі.
Лівий Локіть• 15 марта в 10:03
Ответ дляЛамборджини
Я з 19 років до 39 працювала
І досить багато плюс своя справа
Зараз маю бажання працювати 2 години в день ( це хоббі, яке приносить дохід )
Більше не хочу працювати в житті ніколи
Стільки часу пішло на ту роботу (
В 39 тільки жити нормально почала
Я в 40 тільки почала, а так немає що згадати навіть, не бачила ні літа, ні весни - нічого.
язззззь!!!• 15 марта в 10:04
Ответ дляВічний двигун
Блін, де всі таких чоловіків понаходили, що їм всього вистачає)) у чоловіка 90 000 грн. В мене трошки менше. Працюю 20 років з єдиною перервою у 4 місяці...
Як це не бути постійно без стресів і обойми навіть і не уявляю..думаю, що класно. Але без грошей щасливою бути не вмію. Вже не 20 років як би. А чоловіка зп на все не вистачить
90тыс на все не хватает? я ушла с работы когда муж получал 40тыс и нам на все хватало. Это ваш выбор всю жизнь работать. Но у меня муж умер и я все ещё не работаю уже почти 3 года. С ужасом понимаю что скоро придётся. Очень сильно не хочу
Лівий Локіть• 15 марта в 10:06
Ответ дляГитта Ягг
Ой ну расскажите про свои достижения. Что у вас? Открытие нового гена отвечающего за аутизм? Новое средство от диабета или противовирусный препарат изобрели? Или ракетное топливо изобрели? Или облегченную конструкцию железнодорожного моста?

И про блестящую карьеру. У моей подруги с очень состоятельным мужем тоже прекрасная карьера, она специалист в строительном холдинге большом. Из нюансов, этот холдинг принадлежит давнему партнеру по бизнесу ее мужа. Она реально молодец и хорошо работает, но она никогда не получила бы место в этой компании если бы ее муж не был ее мужем. И так довольно часто бывает знаете ли.
100%
Прикуси Язика• 15 марта в 10:06
Ответ дляПосудомойка
Так здається,що це багато.Я сама працюю.2-є дітей і мама,2 кота,машина,будинок.Приблизна теж зарплата.Закрити нагальні потреби-продукти,послуги,медицина,аптека,репетитори,гуртки,бак бензину по мінімуму-це обовʼязкові трати,то вже половина.А далі по потребам і відкласти обовʼязково,що хочеш може в житті з кожним із нас трапитися.Та й все розплановано.
Та я прекрасно знаю витрати і тд. У мене самої зп трохи більше, але 90 це хороша зп в Україні. І писати, що 90 це мало, це як насмішка.
Сільський ансамбль• 15 марта в 10:07
Ответ дляБелочкой зови
а злой уставший отец и муж для семьи нормалек?
Мой муж от работы получает удовольствие. Он трудоголик. Поэтому после работы только плюсы для семьи - и довольный муж и отец и доход.
Тем более что работает он из дома, не тратит время на дорогу.
Сільський ансамбль• 15 марта в 10:08
Ответ дляКашка-маняшка
Я даже 90 тыс не могу представить, не то что больше. Неужели богатым людям интересно сидеть на Советчице? Ведь все возможности есть для досуга, для хобби. Когда доход на семью 20-30 тыс грн, понятно что инет одно из доступнейших развлечений. Но тратить впустую время имея все возможности, это за гранью моего понимания.
Есть и хобби и досуг. Не представляю как одно связано с другим.
Ламборджини• 15 марта в 10:13
Ответ дляЛівий Локіть
Ну ми відпочивали. Але, я завжди з ноутом і телефоном
Всі гуляють, а я клієнтам відправляю доки чи відповідаю
Більше не хочу. Всіх грошей не заробиш
язззззь!!!• 15 марта в 10:15
Ответ дляЗабагаловка
Муж зарабатывает 2000 уе, а я 25 000 и каждый раз думаю насколько моя зп ни о чем. Трачу её за неделю. Комуналка, кружки, поесть и ее нет. А ведь еще отложить что-то надо.
Так откладывайте с зарплаты мужа. Или то, на что тратите берите деньги у мужа, а свою откладывайте
Міс Всесвіт• 15 марта в 10:16
Думала питанння завжди звучить навпаки Як вдалося побудувати карʼєру
Пьяная вишня• 15 марта в 10:16
Ответ дляКашка-маняшка
Ну звідки «всі вазможності» на 2 штуки євро? Відмінусуй продукти/здоров*я/освіту/машину/житло - і дайбоже раз на рік туреччина пристойна впишеться.
Лівий Локіть• 15 марта в 10:16
Ответ дляЛамборджини
Більше не хочу. Всіх грошей не заробиш
Добре, що така робота, а в мене 2 тижні в рік відпустка і то зі скрипом. Гроші заробляла великі, а толку від них - ніякого.
фан L.O.S.T.• 15 марта в 10:17
Ответ дляВічний двигун
Тоді і хотілки стають більшими. От і все) умовно в мене браслет за 2к баксів. А так хотілося б Cartier за 10к.
Я відпочивала до війни в Європі, Єгипті. Один раз була в Домінікані і один раз в Таїланд.
Коли зп вища, то просто весь відпочинок лакшері і одразу Мальдіви.
І знову грошей трохи не вистачає) така людська природа
Різна у всіх природа. Мені вистачало завжди, наприклад. Так і живу завжди в достатку. Думаю таких багато. Їм просто достатньо. І не треба картьє за 10к. Та і той, що за 2 к не дуже треба
Лівий Локіть• 15 марта в 10:18
Ответ дляПьяная вишня
А відкласти, а машину змінити, а житло змінити, чи оновити? Чоловік ходить голий і брсий.
Міс Всесвіт• 15 марта в 10:18
Цікаво в темах про супи з ший ці самі непрацюючі з успішними чоловіками ?
Губки-уточкой• 15 марта в 10:18
Но наверное за то что муж обеспечивает жена должна ему в постели позволять все иначе перекроет кислород, там тоже свои прелести, мало мужиков про так даю, за его деньги много жен в постели должны быть феями и во все места давать ну такое каждому свое кто чем привык трудиться
Ламборджини• 15 марта в 10:19
Ответ дляЛівий Локіть
Чоловік завжди ходив голий і босий ?
Це як ? Він виростає з речей кожен місяць 😁
Лівий Локіть• 15 марта в 10:19
Ответ дляфан L.O.S.T.
То просто люди нещасні, які всим незадоволені, яким всього мало.
Зубожиння• 15 марта в 10:19
Ответ дляПрикуси Язика
90к це типу мало?
не хватает
Сільський ансамбль• 15 марта в 10:19
Ответ дляМіс Всесвіт
Разные. Как и в этой теме.
Тут как тут• 15 марта в 10:19
Ответ дляМавка
Народила в 40 років другу дитину і більше на роботу не вийшла. Зовсім не сумую за нею)
Можна і без народження дитини туди не ходить. Питання стояло в іншому. Якщо людина не ходить на роботу, значить, в неї є інше джерело доходів.
Губки-уточкой• 15 марта в 10:20
Ответ дляКашка-маняшка
Я тоже смотрю как 90000 зарабатывают каждый второй, если в стране минималка копеечная, если я учитель и зарплата со стажем 16000 гр, из за козлов правительства нам урезали все что могли еще и сбор военный пусть платят у кого зарплата 100000 гр, а не 6000 гр. Страна у нас конечно …
Мавка• 15 марта в 10:21
Ответ дляТут как тут
Питання стояло, как вам ето удалось? Мені удалось народивши другу дитину. Звичайно що чоловік всі витрати покриває.
Міс Всесвіт• 15 марта в 10:21
Ответ дляКашка-маняшка
90 тисяч мало? це десь чотири-4,5 середні зарплати. Навіть уявити не можу як такої суми може не вистачати, хіба що п´ятеро дітей.
Ну так - цілих 2 тисячі доларів на родину
Губки-уточкой• 15 марта в 10:21
Ответ дляПосудомойка
А кем вы работаете?
Ламборджини• 15 марта в 10:21
Ответ дляМіс Всесвіт
Тут є різні люди
І то видно з реальних фото в темах, що половина жінок тут нормально живуть
Забезпечено. Самі чи чоловік - то вже інше питання
Якщо жінка днями працює, ще й десь руками, наприклад, касир, їй точно нема коли сидіти на форумі
Губки-уточкой• 15 марта в 10:22
Ответ дляязззззь!!!
А на что вы сейчас живете?
Лівий Локіть• 15 марта в 10:22
Ответ дляЛамборджини
Чоловік завжди ходив голий і босий ?
Та на нього ніколи не вистачає, що тих 4 тисячі у.о. навіть на її ювелірку, дорогі речі, косметику не вистачає. Чи що в неї дороге - зара? А ще щось поїсти треба, машини хоча б заправити. Про подорожі я мовчу - вже не вистачає.
Міс Всесвіт• 15 марта в 10:24
Ответ дляСільський ансамбль
Разные. Как и в этой теме.
Ой лі
Он вже успішний успіх це 2000 дол і купа здивувань Як це не вистачає
Пьяная вишня• 15 марта в 10:24
Ответ дляГитта Ягг

Ой, зараз розгрібаємо за успішним фіндіром. Дуже успішна і подружки в захваті, яка вона успішна фіндір, але збитків компанії - на мільйони доларів. Бо тупе і ніфіга не знає, але ж підбори кудись треба вигулювати. І знову ж таки, інстраграмки поважати не будуть, якщо дома сяде. А скілів - тільки губи фарбувати.
Типу нашої скандальної послиці з ескорту.
Успєшний успєх головного мозку….