бювет_в_обед• 15 марта 2025
Грип а у дитини, що робити, що чекати?
Кому там слова не давали• 15 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
Препарата озельтамівір ніде не бачу
Вакцину не робили
Так, я також дивилась, що немає в аптеках. Проте є ремантадин
Кому там слова не давали• 15 марта 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
То вже завезли, мабуть. Я в середу дивилась, в Києві було з аналогів лише один препарат в одній аптеці
Кому там слова не давали• 15 марта 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Она в Киеве. Аптеки на каждом углу.
Озельтамивира мало, позавчера не было вообще
Ненька наша• 15 марта 2025
Ответ дляSo_so
В 28 аптеках всё же есть в наличии
Авторе, сподіваюся, це вам допоможе. Бажано прийняти перші 2 дні, але проконсультуйтеся з лікарем. Наша лікар сказала, що дають такі ліки лише в стаціонарі, лікар з інфекційної, до якої я дзвонила, казала обов´язково приймати (проте будьте готові до можливої тошноти і рвоти в перші дні)
nastya1506• 15 марта 2025
Тамифлю нигде нет.
Сегодня в аптеках появилась Агриппа.
Но уже и её много где разобрали.
Вечером забирала бронь на Троещине, то сказали , что уже все разобрали . В прошлое воскресенье много где был тимифлю, в понедельник уже нигде не было.
Смотрите на таблетки.юа завтра с утра.
Сегодня в аптеках появилась Агриппа.
Но уже и её много где разобрали.
Смотрите на таблетки.юа завтра с утра.
nastya1506• 15 марта 2025
Ребёнок 4 года , заболел в прошлое воскресенье.
Педиатр сразу назначила тамифлю.
Температура держалась 3-е суток.
Там по весу нужно рассчитывать и разбавлять его в глюкозе , так как 75 мг для малышей это большая доза.
Ну и после также нужно с чем-то сладким смешивать , так как он очень горький.
Педиатр сразу назначила тамифлю.
Температура держалась 3-е суток.
Грушки-яблочки• 15 марта 2025
Авторе, не панікуйте.
Наче трохи Агріппи є в Києві. Якщо підтверджений грип в дитини - приймати.
У малого минулого тижня був грип А. Сходу тест зробила, педіатр назначила 3.5 мл агріппи двічі на день.
Грушки-яблочки• 15 марта 2025
Капсулу відкривала, змішувала з 5 мл води і шприцем вимірювала 3.5 мл.
Вага в дитини 17.5 кг.
Хвороба пройшла відносно швидко: за два дні попустило, кашлю не було.
Прийняти препарат треба в перші 48 годин з появи симптомів.
І багато пийте!
Вага в дитини 17.5 кг.
І багато пийте!
Чучело-Мяучело• 15 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
Препарата озельтамівір ніде не бачу
Вакцину не робили
В других городах ищите и просите передать маршруткой.
бювет_в_обед
• 15 марта 2025
Ответ длявсегдаДаДа
А что вы ищите? Конкретное название напишите. Я только что нашла. Но поняла, что вы явно не то ищите з переляку
Я думала озельтамівір - то назва
А купила агріппа чи як іі.
Блін. 1/2 треба давати. Це той ще квест - там капсули із пудрою всередині.
А купила агріппа чи як іі.
бювет_в_обед
• 15 марта 2025
Ответ дляНенька наша
Зовсім немає ніде поруч? Ви з якого міста? Можливо, хтось з форумчан може вам терміново вислати
Я знайшла агріппу , тут в своєму «селі» під києвом
Ненька наша• 16 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
Виздоровлюйте❤️
бювет_в_обед
• 18 марта 2025
Ответ дляНенька наша
Виздоровлюйте❤️
Тю
Сьогодні була 4 доба
Темп не було від учора з района денного сна (тоді і збила)
А скільки днів до пояаи кашлів-соплів-вух і прочіх задоволень?
Сьогодні була 4 доба
Ненька наша• 18 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
Тю
Сьогодні була 4 доба
В мого кашель проявився на день 4, але далі не пішов, пару днів покашлював на 5й день вже був відносно здоровий. В мене одразу, з першого дня, але далі бронхіту не опустився. Думаю, озельтавімір зіграв у цьому ключову роль
бювет_в_обед
• 18 марта 2025
Ответ дляНенька наша
То що мені робити
Сказали (лікарі) що за наявності температури через три (другий лікар - через 5) дні здавати білок і ЗАК
На третій день була темп
На четвертий день все б день нема
Чи здавати?
Чи подивитися чи повернеться темп? Вона що, може вернутися?
На третій день була темп
На четвертий день все б день нема
Чи здавати?
Ненька наша• 18 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
То що мені робити
На третій день була темп
На четвертий день все б день нема
Чи здавати?
На третій день була темп
На четвертий день все б день нема
Чи здавати?
Наче може. Ми теж здавали ЗаК і С-реактивний, бо всяке може бути
бювет_в_обед
• 18 марта 2025
Ответ дляНенька наша
А не прийшла хоч повторно темп?
Я думаю коли ті аналізи здавати. Бо для них є умова - наявність темп. Ну принаймні мені так лікарі обоє кажуть
Ненька наша• 18 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
А не прийшла хоч повторно темп?
Ні. Здали десь на 7й день на прохання лікаря. Не хвилюйтесь, нехай дитина багато п´є і відпочиває. Щось не так - обов´язково до лікаря, зараз вже легше і це добре. Лікар в інфекційній казала, що до них поступали діти з температурою під 40, яка тривала 7-8 днів, так що грип - не зовсім звичайна орві, тому і відновлення довше