Оскорбляю всячески• Изменено 15 марта в 23:16
Не вистачає грошей на їжу, та не виходить схуднути
Це проблеми одних людей, чи різних?
Часто теми про те, як багато грошей йде на їжу. І люди розписують своє меню, та кількість продуктів, що з´їдають за день (рахуємо на 1 особу)
В мене після таких тем виникає думка, що в них же всіх або
1. проблеми з вагою, або
2. важка фізична праця, що спалює калорії від з´їденого або
3. швидкий метаболізм
Моє питання саме про кількість з´їденого за день людьми, які підписуються в тих темах. Не про ціни на харчування
1. проблеми з вагою, або
3. швидкий метаболізм
Заикальница• 15 марта в 23:17
У меня был ооочень разный доход в жизни, но на сложности с похудением это никак не влияло. Просто наполнение разное, а голод тот же.
Телепузик• 15 марта в 23:18
Ну если не надо следить за качеством то можно питаться дёшево, но углеводно. Мучное, макароны, каши дешевле чем мясо, рыба и овощи) а от количества цена не сильно зависит
заварний look• 15 марта в 23:22
Мы жили один период очень бедно, реально денег не хватало на еду, рацион был скудный. Потом появились деньги - мы перебирали с едой, ну в плане были и суши, и пицца, и какие то вредные вкусняшки. Потом пришли к нормальному стабильному рациону, в целом полезному. Во всех трёх случаях у меня был лишний вес))) а потом я пошла к гинекологу-эндокринологу, она выписала гормоны и доп.лекарства - и абсолютно на том же питании и уровне физ активности вес уходит сам) причина далеко не всегда в еде, а даже если она в переедании, то начать стоит с того, чтобы или убрать стрессы или снизить интенсивность реакций - и можно перестать переедать и начать худеть даже без строгой диеты.
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:23
Коли в мене були проблеми з коштами, я чомусь хотіла того, на що не вистачало грошей, як огірки й малину та кавун взимку, червону рибу, дорогі сири.
Коли фінансовий стан дозволив купити все що на очі потрапить, я почала купувати те, що мені дійсно хочеться, а не те що було недоступне. І зрозуміла, що я не люблю ні червону рибу, ні дорблю) ні маракуйю та манго)) а люблю печену картоплю і оселедець
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:33
Ответ дляНалитое яблочко
Багато грошей на їжу не = Багато калорійної дешевої їжі
Я аналізувала меню з тем на цьому форумі.
Навіть якщо брати рибу/мідії + якусь брокколі/салат+ яйце+ хай буде булгур або хороші недешеві макарони, то скільки його треба на обід? Риба поживна; пачки макаронів 420 гр на кілька обідів вистачить; брокколі об´ємна - не з´їси й четвертини; мідїй 200 гр взагалі вистачить щоб наїстись, можна ще макаронів для смаку додати.
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:34
Ответ длязаварний look
Так, забула дописати головний варіант проблеми зі здоров´ям. Зараз вже не відредагую(
Ацетилсалициловая кислота• 15 марта в 23:35
я думаю это больше генететика, но все мы знаем закон -если меньше есть от этого никто не толстеет, делайте выводы, значит много едите
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:35
Ответ дляЧтооооооооооо?
купляйте моркву , буряк, капусту, гречку
Не люблю гречку
Ацетилсалициловая кислота• 15 марта в 23:36
Ответ дляОскорбляю всячески
Не люблю гречку
а що любите?ви розумієте що є любима їжа, а є їжа яка робить вас красивою, худою та здоровою?
Налитое яблочко• 15 марта в 23:36
Ответ дляОскорбляю всячески
Це не так.
Посудомойка• 15 марта в 23:39
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну не все же живут одни, есть еще семья. Муж, дети тоже едят не мало и 3 раза в день)
ГугелП@лАмался• 15 марта в 23:39
Ответ дляОскорбляю всячески
Їмо дорослі частенько картоплю з тюлькою це недорого. Але двоє дітей постійно щось хочуть смачненького, навіть вдома той самий торт спекти це недешево. Щоб діти їли тюльку не уявляю)))
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:44
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Взагалі мене на цю тему надихнуло питання, ´як можна їсти більше ?´
Сьогодні зранку випила кави з шматочком сиру грамів 20
На обід запекла картоплю з м´ясом ´, з´їла середню тарілку, не знаю скільки навіть на око, може 300гр. може більше, і квашений огірок.
Зараз зробила собі чай, хотіла з´їсти сир з родзинками, і зрозуміла що я його не подужаю, тому вистачить тільки чаю
Правда, сьогодні вихідний, тому їла і спала.
Вчора встала рано, тому десь о 9 годині сніданок і о 16, чи 17 обід. Увечері ківі і виноград. Приблизно так харчуюсь в робочі дні. Або обід і вечеря, а вранці кава.
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:48
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Люблю каші, супи, овочі, рибу, яйця
Ще люблю кисломолочний сир зі сметаною або йогуртом, але він у мене погано засвоюється.
М´ясо взагалі не люблю, але на сім´ю готую, то їм інколи теж.
Фрукти майже не їм, люблю тільки ківі і вишні
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:49
Ответ дляНалитое яблочко
Це не так.
Напишіть як, якщо маєте час та бажання
Оскорбляю всячески
• 15 марта в 23:54
Ответ дляПосудомойка
Так, діти їдять 3 рази + фрукти і какао/чай з чимось на перекуси, чи йогурт
Ми з чоловіком два рази. Але ми працюємо з дому, не фізично, тому енергію не тратимо навіть на дорогу.
Посудомойка• 15 марта в 23:55
Ответ дляОскорбляю всячески
ну, так как пачки макарон хватит на 4х на несколько обедов?)
Оскорбляю всячески
• 16 марта в 00:09
Ответ дляПосудомойка
Мені простіше рахувати на 1. Тому, що у всіх в сім´ї різна кількість дорослих та різний вік дітей
Ацетилсалициловая кислота• 16 марта в 08:40
Ответ дляОскорбляю всячески
то може добавити спорт?
Оскорбляю всячески
• 16 марта в 14:00
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
то може добавити спорт?
Ми всі займаємося спортом, діти на гуртках, ми з чоловіком - хто чим.
Ви маєте на увазі, додати ще більше рухливої активності, щоб більше хотілось їсти?
Я, наприклад, могла б жувати зранку до вечора, але вже багато років їм тільки коли відчуваю голод, або змушую себе поїсти зранку, якщо на цілий день йду з дому і знаю що не матиму час зайти десь поїсти