Оскорбляю всячески• Изменено 15 марта 2025

Не вистачає грошей на їжу, та не виходить схуднути

Це проблеми одних людей, чи різних?
Часто теми про те, як багато грошей йде на їжу. І люди розписують своє меню, та кількість продуктів, що з´їдають за день (рахуємо на 1 особу)
В мене після таких тем виникає думка, що в них же всіх або
1. проблеми з вагою, або
2. важка фізична праця, що спалює калорії від з´їденого або
3. швидкий метаболізм
Моє питання саме про кількість з´їденого за день людьми, які підписуються в тих темах. Не про ціни на харчування
Заикальница• 15 марта 2025
У меня был ооочень разный доход в жизни, но на сложности с похудением это никак не влияло. Просто наполнение разное, а голод тот же.
Телепузик• 15 марта 2025
Ну если не надо следить за качеством то можно питаться дёшево, но углеводно. Мучное, макароны, каши дешевле чем мясо, рыба и овощи) а от количества цена не сильно зависит
Налитое яблочко• 15 марта 2025
Багато грошей на їжу не = Багато калорійної дешевої їжі
заварний look• 15 марта 2025
Мы жили один период очень бедно, реально денег не хватало на еду, рацион был скудный. Потом появились деньги - мы перебирали с едой, ну в плане были и суши, и пицца, и какие то вредные вкусняшки. Потом пришли к нормальному стабильному рациону, в целом полезному. Во всех трёх случаях у меня был лишний вес))) а потом я пошла к гинекологу-эндокринологу, она выписала гормоны и доп.лекарства - и абсолютно на том же питании и уровне физ активности вес уходит сам) причина далеко не всегда в еде, а даже если она в переедании, то начать стоит с того, чтобы или убрать стрессы или снизить интенсивность реакций - и можно перестать переедать и начать худеть даже без строгой диеты.
автор Оскорбляю всячески • 15 марта 2025
Коли в мене були проблеми з коштами, я чомусь хотіла того, на що не вистачало грошей, як огірки й малину та кавун взимку, червону рибу, дорогі сири.
Коли фінансовий стан дозволив купити все що на очі потрапить, я почала купувати те, що мені дійсно хочеться, а не те що було недоступне. І зрозуміла, що я не люблю ні червону рибу, ні дорблю) ні маракуйю та манго)) а люблю печену картоплю і оселедець
Чтооооооооооо?• 15 марта 2025
купляйте моркву , буряк, капусту, гречку
Ответ дляНалитое яблочко
Я аналізувала меню з тем на цьому форумі.
Навіть якщо брати рибу/мідії + якусь брокколі/салат+ яйце+ хай буде булгур або хороші недешеві макарони, то скільки його треба на обід? Риба поживна; пачки макаронів 420 гр на кілька обідів вистачить; брокколі об´ємна - не з´їси й четвертини; мідїй 200 гр взагалі вистачить щоб наїстись, можна ще макаронів для смаку додати.
Ответ длязаварний look
Так, забула дописати головний варіант проблеми зі здоров´ям. Зараз вже не відредагую(
Ацетилсалициловая кислота• 15 марта 2025
я думаю это больше генететика, но все мы знаем закон -если меньше есть от этого никто не толстеет, делайте выводы, значит много едите
Ответ дляЧтооооооооооо?
Не люблю гречку
Ответ дляОскорбляю всячески
Не люблю гречку
а що любите?ви розумієте що є любима їжа, а є їжа яка робить вас красивою, худою та здоровою?
Налитое яблочко• 15 марта 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Це не так.
Посудомойка• 15 марта 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну не все же живут одни, есть еще семья. Муж, дети тоже едят не мало и 3 раза в день)
ГугелП@лАмался• 15 марта 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Їмо дорослі частенько картоплю з тюлькою це недорого. Але двоє дітей постійно щось хочуть смачненького, навіть вдома той самий торт спекти це недешево. Щоб діти їли тюльку не уявляю)))
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Взагалі мене на цю тему надихнуло питання, ´як можна їсти більше ?´
Сьогодні зранку випила кави з шматочком сиру грамів 20
На обід запекла картоплю з м´ясом ´, з´їла середню тарілку, не знаю скільки навіть на око, може 300гр. може більше, і квашений огірок.
Зараз зробила собі чай, хотіла з´їсти сир з родзинками, і зрозуміла що я його не подужаю, тому вистачить тільки чаю
Правда, сьогодні вихідний, тому їла і спала.
Вчора встала рано, тому десь о 9 годині сніданок і о 16, чи 17 обід. Увечері ківі і виноград. Приблизно так харчуюсь в робочі дні. Або обід і вечеря, а вранці кава.
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Люблю каші, супи, овочі, рибу, яйця
Ще люблю кисломолочний сир зі сметаною або йогуртом, але він у мене погано засвоюється.
М´ясо взагалі не люблю, але на сім´ю готую, то їм інколи теж.
Фрукти майже не їм, люблю тільки ківі і вишні
Ответ дляНалитое яблочко
Це не так.
Напишіть як, якщо маєте час та бажання
Ответ дляПосудомойка
Так, діти їдять 3 рази + фрукти і какао/чай з чимось на перекуси, чи йогурт
Ми з чоловіком два рази. Але ми працюємо з дому, не фізично, тому енергію не тратимо навіть на дорогу.
Посудомойка• 15 марта 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
ну, так как пачки макарон хватит на 4х на несколько обедов?)
автор Оскорбляю всячески • 16 марта 2025
Ответ дляПосудомойка
Мені простіше рахувати на 1. Тому, що у всіх в сім´ї різна кількість дорослих та різний вік дітей
Ацетилсалициловая кислота• 16 марта 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
то може добавити спорт?
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
то може добавити спорт?
Ми всі займаємося спортом, діти на гуртках, ми з чоловіком - хто чим.
Ви маєте на увазі, додати ще більше рухливої активності, щоб більше хотілось їсти?
Я, наприклад, могла б жувати зранку до вечора, але вже багато років їм тільки коли відчуваю голод, або змушую себе поїсти зранку, якщо на цілий день йду з дому і знаю що не матиму час зайти десь поїсти