Царевна_несушка• Изменено 16 марта в 00:21

Упущенные возможности

Я упустила возможности хороших стажировок во времена моей юности. Теперь стустя 5 лет работу с нуля найти тяжело. В мире фин кризис и сокращения. Смотрю на это все и уже не вижу светлого будущего впереди. Кажется, что я умру под забором из-за свой своей глупости в молодости.
Вся така шо куди там• 16 марта в 00:20
если так будете себя настраивать, то так и будет, все зависит от вас!
Клевотница• 16 марта в 00:21
Рекомендую не забор, а теплотрасу. Взимку там комфортніше
Леннон_Жив!• 16 марта в 00:26
Йдіть зараз на стажування. П´ять років це ні про що.
Детские_Будут?• 16 марта в 00:26
А сколько вам лет что вы уже крест на себе поставили?
Леннон_Жив!• 16 марта в 00:29
А в який період життя Ви бачили то світле майбутнє? Поверніться головою в той період та робіть так, як думалось тоді.
Леннон_Жив!• 16 марта в 00:31
Ваша молодість досі триває. Ви ще можете багато.
Kapitoshka7• 16 марта в 00:37
Я теж жалкую що не зробила багато чого в молодості. Завжди думала про високі матерії, тепер розумію, що фігня то все мораль і її похідні... Життя було б як в раю, а тепер сиджу в сраці)))
Зроблено у 80-х• 16 марта в 00:37
Краще перфокусуйтесь на погляд в майбутнє і порахуйте, скільки років попереду і як ви хочете їх провести. Уявіть, що ви на 5 років старші, ніж сьогодні. Де б ви хотіли бути, що робити.? Бо може так статись, що і через 5 років ви будете себе гризти, що упустили можливості в 25 році, переймаючись минулим. Цей час в будь-якому випадку пройде, але саме за вами вибір, провести його, жалкуючи, чи активно діючи.
Безлім на все• 16 марта в 00:47
Бляха. Мені скоро 49. Рік назад пройшла навчання по штучному інтелекту. Потім пройшла ще пару. За цей час вже адаптувалася, набула навичок, постійно щось нове тестую, бо все щоденно змінюється. Заробляю. з 27 березня на нове навчання заходжу. Помирати не планую.
175см55кг19лет (она)• 16 марта в 00:56
Ответ дляБезлім на все
А ким ви працюєте?
Сама собі лікар• 16 марта в 01:24
Ответ дляБезлім на все
І мені цікаво, ким ви працюєте? Для чого використовуєте Ші? У мене професія, про яку кажуть Ші замінить скоро))
Марафетчица• 16 марта в 02:15
А я закончила институт 25 лет назад и тоже не понимаю что впереди.
Безлім на все• 16 марта в 11:34
Ответ для175см55кг19лет (она)
А ким ви працюєте?
Ну зараз це називають модно АІ-крейтор.
А так я виготовляю рекламу, цікаві вірусні рілзи, наприклад о ті маленькі чоловічки в різних сферах. Соціальну рекламу от на замовлення телеканалу зробила. Буктрейлери, музичні кліпи. Якщо коротко, то поєднання роботи зі штучним інтелектом та монтажу
Безлім на все• 16 марта в 11:38
Ответ дляСама собі лікар
Я з допомогою ШІ створюю сценарії кліпів, роблю розкадровку.
А ще пишу тексти, роблю презентації.
Але найбільше подобається, ну і оплачується, створення відеоконтенту.
Але ШІ можна використовувати значно ширше, просто я свою нішу вже знайшла. Ми в компанії ще двох людей робили замовлення з-за участі Вери Брежневої.
Але в основному працюю на зарубіжний ринок.
Сама собі лікар• 16 марта в 12:07
Ответ дляБезлім на все
А ще пишу тексти, роблю презентації.
Дякую за відповідь. Цікаво, бо знайомі тестили для розкадровки і воно покищо не видавало сталий результат, але це для кіно, так розумію у вас більш короткі проекти.
Відеоконтент для кліпів в основному, чи для ютуб каналу?
Просто я у сфері кіно і нас дуже лякають, що будемо без роботи через Ші, хоча є вже криза у сфері, масові звільнення та закриття студій.
Також з відгуків, тих хто використовував для ютуб проектів, типу мультсеріалів для дітей, не окуповується, бо якість не дуже і не хочуть дивитись.
Тобто ви використовуєте Ші і для проміжних ланок процесу, і для фінального продукту на екран? А як чистите дефекти , як шість пальців або проникнення явні чи деформації?
Безлім на все• 16 марта в 12:52
Ответ дляСама собі лікар
Розкадровку до короткометражки на 10 хвилин робить непогано, є нейронка, яка мені подобається. Але я завжди доопрацьовую.
Відеоконтент як для Ютубу (широкоформат), так і для інстаграм (рілз)
Я роблю на замовлення. Сама, або в команді.

6 пальців вже все рідше буває, нейронки шалено розвиваються. Всі баги прибираю ще на стадії генерації зображень. Зараз вистачає інструментів підготувати зображення для подальшої анімації. Потім використовую кілька нейронок для анімації. Ідеальної поки що немає. Але одні роблять дуже гарні реалістичні рухи людей, тварин. Інші просто чудово відпрацьовують з природою, панорамними кадрами. В разі багів просто запускаю нову генерацію, пробую промптом скерувати додатково процес.
До речі, рахували. Фільм на півтори години буде значно дешевше, ніж його знімати в реальності.
Нейронки нового покоління вийшли в серпні того року, це ті, що дають найкращі результати з найменшої кількості спроб. На підходе новий ривок. Чекаємо. А поки музичні кліпи, соціальна реклама, кліпи на кшталт мантр, короткометражні історії, мультики, реклама товарів набертає обертів.

Якщо ви в цій індустрії, то вам сам Бог велів вчасно підхопити це все, бо у вас вже є колосальна база. Вам буде простіше. І ви зможете всі попередні знання запаковувати з новим абгрейдом
175см55кг19лет (она)• 16 марта в 16:04
Ответ дляБезлім на все
Ну зараз це називають модно АІ-крейтор.
Дякую, дуже цікаво:)
а яка перша у вас освіта?
Не порадите, які курси з АІ дійсно варті уваги?.
Безлім на все• 16 марта в 17:16
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дякую, дуже цікаво:)
а яка перша у вас освіта?
Перша медична. Потім в 2009 я пішла в дизайн, через обставини треба було працювати вдома.
Головне не брати курси за 299 гривень))) Запишіться на вебінари безкоштовні, послухайте спікерів, хто вам підійде. В нас є штук 5 сильних курсів. І вони не дешеві, як правило. Я нещодавно була на вебінарі, і от розумію, що спікер - не мій. Не підходить мені його форма пояснення. Хоча курс цікавий.
Сама собі лікар• 16 марта в 18:00
Ответ дляБезлім на все
Ви наші українські брали? Не дивились закордонні?
Щодо теми дешевше кіно з ші зробити, там ще ж питання авторських прав. Нам казали анімаційні великі студії щодо цього строго, і не хочуть ризикувати.
Безлім на все• 16 марта в 18:36
Ответ дляСама собі лікар
Українські, бо англійською курс не витягну.
Авторське право наразі не врегульовано. Тобто його немає на ШІ. Але вже всі країни так чи інакше починають працювати по цьому питанню.
Просто треба прийняти як істину, що ШІ це не забавка на короткий час, це вже як комп´ютер прийшов в наше життя. Спочатку одиниці користувалися, тепер скрізь.