❗️Певна відмова Києва від територій в обмін на майбутні гарантії безпеки: це передбачає врегулювання війни в Україні, – Білий дім.
На МАЙБУТНІ гарантії безпеки. Це розвод із олх коли посилаєш аванс людині, а вона зникає?
Mira29-c3c3• 16 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Нічого. Вірити хуйлу і його підпису - це треба бути олігофреном. Я взагалі не розумію, про що тут іде обговорення.
Як завжди .
Переливаємо з пустого в порожнє .
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляvalleriya14
Да мне пофиг что они думают. Сегодня муж позвонил, за неделю первый раз, 40 температура, таблетками какие есть закидывается. А те, кто умничает тут в тепле и добре сидят и пиз...т. Я против что бы всех насильно на фронт посылали, поверьте. Категорически. Никому такого не желаю. Но когда читаю вот это вот все-невольно хочу что бы прочувствовали на своей шкуре весь пиз...ц происходящий
Аккуратней с пафосом про сидят и п...т
После недельной то учебки
Вы понятия не имеете с кем диалоги тут ведёте и истерики устраиваете прилюдно
После недельной то учебки
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляvanilla_cupcake
не буду я тут щось і комусь доводити. Його побратими взагалі за мобілізацію з 18, але ж тут всі кричать, що це наші діти, наше майбутнє, то му їх ні-ні трогати
Ну тобто я все правильно сказала з самого початку - ваш чоловік бореться разом з побратимами за те, що ви сама давно знецінили і що вам нафік не потрібно.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляNikol-9a2f
Не я , не ми , не ви.
То хто ж і як саме вирішена доля нашої країни?
виктория7аас• 16 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Да не переживайте,будет Украина,оставят украинским олигархам и остальным присосавшимся кусок для кормления
так и надо что б кто то долги выплачивал
Ответ дляSvetrise
еще как знает и он и маск и все там все знают.
пыль под ногами ,,,
выборы ющенко , победил янукович цик объявила , вечером савика шустера свобода слова ,,, рыги гоношаться , все , победа ,все по закону , ступило в силу ,,,
следующий день, посол сша вызвал всех от рената до , всех ,,,
полчаса, вышли потные, мокрые, бегающими глазами ,,,
ахметов ,,, народ должен сказать свое слово ,,, третий тур ,,,
это еще жирные , нулевые , сейчас , двадцать пятый секретарь посольства, позвонит ,,,
Ответ дляdf364tye3
пыль под ногами ,,,
и что? как это повлияет на ситуацию сейчас? согласование фигуры президента, выбор как то повлияет от размера того, кто что из них отдаст или не отдаст? объясните, что имеете ввиду
Ответ дляdf364tye3
пыль под ногами ,,,
А якшо і цей раз проросійська влада? Черговий майдан і втрата територій? Головні ж суперечності все одно не подолані
Ответ дляvanilla_cupcake
Вибивають і стримають кацапів, щоб далі не лізли.
Один підрозділ 40 днів !! позицію тримав, а так не робиться, а чому....бо нема кого на зміну вивести. В чоловіка бат, не повний зв´язківцями, бо людей тямущих немає, не дивлячись на мобілізацію.
У вас в родині хтось воює? Невже не хочете щоб повернулись додому цілими?
Вибачте, що влажу в вашу розмову. Просто цікаве ваше бачення. Україна приймає умови РФ, які зараз озвучують, ваш чоловік повертається додому. Які подальші ваші дії?
Ответ дляlilul990
главные разногласия у политиков. это основы нац безопасности. вот и пусть договариваются. президент это лидер, глава нации. его задача сделать то, чего не делал зе95.
майдан по какой причине может собраться? по принципу- чем дальше от линии соприкосновения тем выше прыжки за границы 91 года?
Ответ дляSvetrise
объясняю ,,,
перемирие, заморозка ,,,
как есть, все при своих ,,,
чужого не надо ,,,
трамп на пасху миротворец ,,,
дальше сидите в джидахдонецкахшвейцариях , кто кому крым , кто, что должен принять ,,,
начнется заварушка , трамп не при делах , это ваши европейские проблемы , я мир принес, войну остановил ,,,
100500 сейчас не кому, не чего он, не отдаст ,,,
перемирие, заморозка ,,,
как есть, все при своих ,,,
чужого не надо ,,,
трамп на пасху миротворец ,,,
Aksinia 111• 16 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Просрали Залужного і 20 найліпших генералів,вигрібаємо.
Армія в руках автора Дебальцевського котла сирського.
Дякуємо Зеленському за молоді і свіжі обличчя.
Результат говорить сам за себе.
Та Ви шо ? И як же Порох покарав за котел Сирського ?
Ответ дляdf364tye3
объясняю ,,,
перемирие, заморозка ,,,
как есть, все при своих ,,,
чужого не надо ,,,
трамп на пасху миротворец ,,,
перемирие, заморозка ,,,
как есть, все при своих ,,,
чужого не надо ,,,
трамп на пасху миротворец ,,,
заварушка между западом и россией? то есть 3 мировая и нас оставят в покое?
Ответ дляlilul990
медведчук на ковре самолете прилетит , эскандером отправят на банковую , царева орешником отошлют ,,,
у зеленского кстати, все шансы переизбраться будут ,,,
Mira29-c3c3• 16 марта 2025
Ответ дляOxy3
+100000.
І чому ота дописувачка не переймається своєю долею і долею чоловіка ?
Військовим і їхнім близьким буде ох як не солодко 🥲
Ответ дляdf364tye3
не знаю между кем и кем ,,,
покоя больше не будет не когда ,,,
какое то время отдышаться , перевести дух ,,,
покоя больше не будет не когда ,,,
Отліть в гранітє.
саме так. Світ вагітний третьою світовою....Я просто запасаюся консервами, а син - протигазами і змінними касетами до них.
Якщо таке тупе хуйло прийшло на посаду Президента наймогутнішої країни світу - я не бачу варіантів пропетляти. Трампон хоче згодувати кацапам Україну, а потім як піде - Сувакський коридор і понеслась. Перед тим вийде з НАТО.
Ответ дляdf364tye3
не знаю между кем и кем ,,,
покоя больше не будет не когда ,,,
мне не нравится ваш ответ) вы же понимаете, что либо политика дружественных стран либо …
при чем здесь сша, заключать мирный договор будет 2 страны, если до этого дойдут. нет ни одной предпосылки для этого.
Ответ дляOlvia1987
Чоловік дописувачки,про яку йде мова,воює.І ви над ним насміхаєтеся?
Поперше я не зобов´язана пам´ятати хто і у кого воює, подруге моя думка - ті, хто залишиться в Україні після капітуляції - або трупи, або майбутнє м´ясо для кацапоармії. Так зрозуміло ?