lilul990• Изменено 16 марта 2025

Нам позорний мир, путіну території

❗️Певна відмова Києва від територій в обмін на майбутні гарантії безпеки: це передбачає врегулювання війни в Україні, – Білий дім.

На МАЙБУТНІ гарантії безпеки. Це розвод із олх коли посилаєш аванс людині, а вона зникає?
KriskaA• 16 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Не манша
Ну і? Робитимуть вони що? На них ніхто не йде з війною. Як сиділи, так і сидітимуть рівно. Що , не правда!?
Піде. На балтійські країни. І тут Європа повинна буде вписатися. Інакше далі хуйло піде на Польщу. Це ж очевидно :)
Ol-a• 16 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Хто б говорив би.Зовсім уже береги попутали
Не ищите эмпатии у ботвы. За 13 сребреников они продали совесть, прикрываясь псевдопатриотизмом. Два дня смотрю на беснующихся боток в политических темах и понимаю, что это гонка-агония за последним центом.
KriskaA• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
Лучше позорный мир чем позорная война
Забыли поговорочку про позорный мир ? Получите и позор и войну.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
А розмова про вас була?
У вас температура? Чи ви вже заплуталися кому відповідаєте? Да, саме мені ви написали про чоловіка і назвали дрянью
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Не манша
Не смішіть, не піде) Він або повбиває всіх наших діючих військових, або змусить йти на найменшу та найбеззахиснішу країну Європи. І ми всі чудово розуміємо на яку саме.
Можна подумати йому жива країна потрібна, ага.
Gipotenuza• 16 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Так мы и так уже по шею и в позоре, и в войне
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
А чому ми в позорє? Що такого ганебного зробила Україна?
KriskaA• 16 марта 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Дивно, чому ПОТОЧНА ситуація на Донбасі таким ні про що не говорить ??? Вони продовжують мріяти, що кацапи їх не тронуть і ’проста смєняца флагі’ ....
Star39• 16 марта 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
То есть отлов людей на улицах и закрытые границы это не позор?
KriskaA• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
Серьозно ?? І де ж ’позор’ ? Що країна четвертий рік протистоїть другій армії світу ??
Olvia1987• 16 марта 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Вас я дрянью не називала.Це стосується іншої людини.
lisulya• 16 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
5 марта
Никто же вместо Вас не мог создать и писать.а потом удалить.верно?
Мы ночью еще вели диалог кто и зачем удалил))
А lus_so это ваш клон, Ирина?
KriskaA• 16 марта 2025
Ответ дляOl-a
Удалено администрацией...
Gipotenuza• 16 марта 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Воюет не своим оружием, чужими разведданными, чужими деньгами, которые не доходят по назначению - это по-моему позорный позор.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
. Ну буває, я все одно вже поскаржилася)
KriskaA• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
Ето па-вашему. А по нашому - це допомога союзників.
Ви ж воюєте кривими ракетами і м´ясом від жирного Кім чен ина ? І нічого, не комплексуєте :)
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
Лучше позорный мир чем позорная война
Поэтому пусть кацапьё позорное собирает свои останки и шурует за паребрики
Пусть разбираются с соловьёвыми и путлерами своими.кто из них и зачем натравил бреханиной кацапов на убийства украинцев
Твари скудоумные
Olvia1987• 16 марта 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я теж
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляStar39
Вимушена ситуація, якій до речі цілком можна було запобігти, переграти.
Але судячи з того що чоловіки ніц не зробили - їм зручніше ховатися, аніж відстоювати власні права. Але то їхній вибір. Тож не бачу ніц ганебного.
Gipotenuza• 16 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Если б часть денег шла лично мне, я бы тоже называла это помощью союзников.
Про Ким чен ина не в курсе
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
А чому воювати чужою зброєю для вас ганебно?
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Я теж
на себе? благородно
Gipotenuza• 16 марта 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Потому что это означает воевать за чужие интересы.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
Про Ким чен ина не в курсе
Ну мені ось не йде частина грошей, а я не ваажаю ганебним користуватися зброєю союзників. І?
Olvia1987• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
Это мы.А есть люди, которые по шею в золоте.Но им мало.
Teonaa• 16 марта 2025
Ответ дляKriskaA
Мені не очевидно
Піде, наприклад, через 50р. Або 10. І толку нам з цього, нас не буде за такий час
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляGipotenuza
Як це? Тобто якщо на мене напали в підворотні, а я взяла в подруги пістолет і когось пристрелила коли захищалась - то це був ганебний захист?
Реверанс• 16 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Та Ви шо ? И як же Порох покарав за котел Сирського ?
Головне,що Вас не турбує,що посипався фронт.Не турбує,що в сирського батьки в Москві і їх не чіпає ФСБ.Вас турбує колишній президент чогось.
KriskaA• 16 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Мені не очевидно
Ну слав тє оспідя, що ви вірити, що хуйло протягне ще 50-ть рочків :)) На тому і закінчимо дискусію.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Мені не очевидно
Ну вас не буде звісно, а в мене тут будуть діти , онуки. Тому мені не все одно. А ви що тут робите якщо вам пофігу на країну?