❗️Певна відмова Києва від територій в обмін на майбутні гарантії безпеки: це передбачає врегулювання війни в Україні, – Білий дім.
На МАЙБУТНІ гарантії безпеки. Це розвод із олх коли посилаєш аванс людині, а вона зникає?
Mira29-c3c3• 16 марта 2025
Ответ дляnatlem
Та думаю тут 99% не пройдуть. Сама участь у ’екстремістському’ форумі буде вже ’вовчим квитком’.
Мені від однієї думки про це стає страшно .Не дай,Боже,цьому статися
Апель-синка• 16 марта 2025
Ответ дляStar39
Мир не может быть позорным. Любой мир лучше войны
Как там говорится: любой мир с парашей не стоит даже той бумаги, на которой он подписан.
Ответ дляnatlem
’особистісна’ ви наша. Скажіть кураторам найняти вам коректора. А то ви методичку засвоїли, а ось Гугл перекладач підводить
Тобто Ви не втрачаєте шансу вибити опонента особистими образами? Ну дуже нельновидно, це працювало в 2022, в 2025 вже ні, треба більше постаратись.
І так, ви особисто готові відстоювати поважну перемогу власним тілом чи має хтось інший це робити? Відловлені ТЦК чоловіки, бо вони ’повинні’, а Ви особисто ні? Від вас особисто баночок з-під кукурудзи і горошку буде достатньо для перемоги?
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
А что с 22 изменилось?
Кацапня уже не враги ?
Ответ дляlisulya
Шановна, ваші опуси викликають гучний регіт. Настільки недолугий переклад.
Ця тема буде розібрана на цитати, що гідно конкуруватимуть з пекельними борошнами.
Скіко зараз фублів дають за опуси на українських форумах? Почому совість?
Mira29-c3c3• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
З 2022 року ті, хто нічого не робить, а лиш пише в інтернеті провокативні фрази уже ’врагі’. Бо не так страшні чужі воші, як свої гниди
Ви хоч трохи думаєте що пишете?
Ответ дляnatlem
Викликають, то смійтесь. Не маю права Вас зупиняти
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
А с чего Вы взяли.что на форуме Вам будут рассказывать кто сегодня чем занимается.при понимании.что тут кишит матрюганами?
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
Я не совсем понимаю о чем Вы лично спорите с украинками на потеху кацапне?)))
И кстати почему Вас задели мои скрины о теме Теоны про бабушек из севастополя?
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
Вы уже я так понимаю дообнуляли в инфопространстве и волонтерство и помощь любую украинцев. Вопрос -чтобы что ?????
Ответ дляИрина-bbd0
Це очевидно: це називається інформаційна війна. Так намагаються сформувати громадську думку. Більшість заходить читати, але не відписуються. Якщо при людині 10 людей назвуть чорне білим, то з великою ймовірністю людина теж скаже ’біле’. Така природа людини.
Ось кацапня і намагається протягнути думку, що українцям треба здатися, що усьо пропало, що ’всі памрьом, бо омерика нас продала в рабство’. Коротше, лейтмотив зрозумілий - не чинити супротив окупації України.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Все буде добре. Для України. Я поки не знаю яким саме дивом, але ми обов´язково випливемо з цього лайна.
Просто тому, що ми є і ми в себе віримо. І таких як ми багато в нас насправді. Набагато більше аніж отих ждунів та ботів вище.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
А особисто від вас перемога що отримала? Ваші призови швидше здаватися?
Ответ дляnatlem
Але ж ваші залякування теж на українців не діють
Ответ дляИрина-bbd0
Это каким это образом? Тем, что не называю Вас геройкой, потому что Вы сдали баночки от горошка после праздников для окопных свечей? Ну выбачайте, герои это те, кто ежедневно рискуют своими жизнями, своими конечностями, и в праздник и нет, а Вы просто обыватель, который теоретически предполагает как оно хотелось бы
Ответ дляlisulya
Ні, не клон. Маю один аккаунт 12 років. Можете, то докажіть зворотнє. А до того просіть вибачення за свої необгрунтовані звинувачення. Ми наче ще живемо в демократичній країні. Чи ні???? Чекаю вибачень. Інакше чим Ви відрізняєтесь від рашки?
может надо жаловаться настойчиво на агрессивное поведение вот этого вот, кто грозит даже в названии ак? я лично воспринимаю это - «не трогай - убью» как прямую угрозу своей жизни и здоровью. если он с вами агрессивен (я заблокировала, не вижу его сообщений) вы жаловались. он заслужил бан 100%
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
Покажите мой пост о баночках от горошка или жду извинений за клевету.как в нормальной демокр стране(с)
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya
А ви герой?
Ответ дляSvetrise
Притом человеческое общение с этим пользователем невозможно.Все перекрутит, перевернёт с ног на голову,пришлось заблокировать.
Не чіпай - вб ю• 16 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Еее, ви це настільки це грамотно написали, що бот не второпає.
Ответ дляИрина-bbd0
То есть Вы даже баночки от горошка не отправили для военных? Ну извиняюсь, что так хорошо о Вас подумала. По факту оказалось ещё хуже - полный пшик, зато речей на миллион
Ирина-bbd0• 16 марта 2025
Ответ дляlisulya