begovelik• 16 марта в 18:16

Як думаєте, які поради даватиме Коля Сєрга міністру ЗС

Навіть цікаво
Svetrise• 16 марта в 18:22
какие советы. это оплачиваемая роль шута. еще одного из многих.
lisulya• 16 марта в 18:23
Мені цікаво чим він їх шантажував, щоб це призначення отримати. Чи це просто кумівство?
DianaDee• 16 марта в 18:26
Цирк продолжается 🙌
Шоу маст го он
marydgayne• 16 марта в 18:27
а кем его назначили??
Night1990• 16 марта в 18:31
Ответ дляmarydgayne
а кем его назначили??
Радник міністра закордонних справ
автор begovelik • 16 марта в 18:40
Цікаво, яку зарплатню будуть йому сплачувати з кишень платників податків?
Soulsister• 16 марта в 19:18
Так нормальні призначення. Як і самого міністра ЗС, який не те, що не знає англійської, навіть читати готовий текст не в змозі. Як це взагалі можливо.
Incol• 16 марта в 22:01
Ну , наприклад, де закордоном красивіше, досвід у нього є відповідний.
Ирина_Б_• 18 марта в 20:12
как прокачать ноздрю