В танке• 16 марта в 20:17
Яке м´ясо ви найчастіше купуєте і де?
В супермаркеті, на ринку, в магазині м´яса...
Вся в кредитах• 16 марта в 20:20
Свинина, яловичина, курка, індичка, купую в супермаркетах та на ярмарку.
Скромняшка• 16 марта в 20:23
Новус курица и говядина. На рынке свинина и сало, но нужно выбирать.
Хата на мати• 16 марта в 20:23
В фермера телятина і баранина
Кролі,кури, індики,гуси тримає тесть.
В магазині і на базарі ніколи не купую
Кролі,кури, індики,гуси тримає тесть.
В магазині і на базарі ніколи не купую
Банка з медом• 16 марта в 20:25
Купую в Сільпо хорошому, є 2 магазини в які я регулярно ходжу, там чисто, і завжди свіже м´ясо.
Але сьогодні сталося прикре, я сьогодні купила у Варусі гомілки, домашньої курки, я то думаю чому на них знижка, прийшла додому і відкрила, а вони смердять, що ригати хочеться 🤬, добре, що купила лиш 4 шт.на 47 грн.всього, але я їх викину.
В танке
• 16 марта в 20:26
Ответ дляБанка з медом
А чого викидати? Віднесіть назад, це ваше право, повернути товар неналежної якості. Думаю, без проблем вам зроблять повернення. Ще вибачаться.
Всюди влазю• 16 марта в 20:27
Телятину и птицу разную ( курица , утки и так далее ) в мясном фермерском магазине вообщем берём разное все кроме свинины
Банка з медом• 16 марта в 20:28
Ответ дляВ танке
Я ледь ноги додому приволокла, ще й ці дні перший день, така змучена, а йти не близько, тому не піду точно, але якби жила ближче звичайно віднесла б.
Ло Шарик• 16 марта в 20:28
Говядину и курицу фермерскую в Варусе. В нашем всегда отличнейшая говядина и вот эта курица. Свинину я не беру, не знаю.
Кролика беру на рынке в одном месте всегда.
В танке
• 16 марта в 20:34
Ответ дляБанка з медом
Ще можна завтра, якщо самопочуття покращиться 🙂
Одного разу я купувала акційне філе курки в герметично запакованій упаковці. Вже на касі доходить моя черга і приходить жінка з чоловіком, в руках розпаковане філе, таке як я взяла, і просить повернути гроші. Сказала, що смердить, а запах дійсно чути було здалека. Я на це подивилася, відразу свої філе відклала...
Форточка• 16 марта в 20:39
Напишите какую часть свинины взять запечь?
Не разбираюсь что брать ошеек или окорок...
Най хоч раз• 16 марта в 20:41
Свинину только . Покупаю в супермаркете. Говядину категорически не ем много лет.
Душа компанії• 16 марта в 20:58
В Новусі шашлик і стейки зі свинини. Часом стейки беру в Ашані, але вони майже завжди їх тонко ріжуть - я такі не люблю. Курятину в основному в Метро.
Томатико• 17 марта в 10:05
Ответ дляБанка з медом
Вам не смішно - «гомілки домашньої курки» в Варусі? Де вони там взялися?