Допоможіть знайти• 16 марта в 21:31

Абонемент спортлайф дитячий

Не щоденно пішла в спортлайф. Хочу записати дитину 13 років майже.....вона висока досить в тілі ... але питання заняття доя дітей від 7-13 років менеджера кажуть що туди ходять лише малі і в 13 років їй буде не цікаво. Наступний абонемент з 14 років. А якщо все таки купити абонемент і ходити на дорослі групові пілатес чи йогу, виженуть чи як?
СКИБИДЫШь• 16 марта в 21:41
Скорее всего, не сможете записать на групповое, там возраст от 14, а у вас будет абонемент до 14.
автор Допоможіть знайти • 16 марта в 21:42
Ответ дляСКИБИДЫШь
Якщо без запису прийти ?)
СКИБИДЫШь• 16 марта в 21:43
автор Допоможіть знайти • 16 марта в 21:43
Сьогодні нас було на 2 більше ніж треба на аквааеробіці
Гірчинка• 16 марта в 21:44
Ответ дляДопоможіть знайти
Потім тренерів добувають і буває перевіряють запис
СКИБИДЫШь• 16 марта в 21:45
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо без запису прийти ?)
У нас просят уйти кто не записан. Инвентарь и место рассчитано на определенное количество человек, если полная запись, то «зайца» видно. Тем более, тренер может визуально установить что ребенку меньше 14, либо после тренировки проверить на рецепшене и больше вас не пускать.
автор Допоможіть знайти • 16 марта в 21:45
Ответ дляСКИБИДЫШь
фото
Я це бачу в додатку тому і питаю
СКИБИДЫШь• 16 марта в 21:46
Ответ дляДопоможіть знайти
Я це бачу в додатку тому і питаю
Я думаю, что технически приложение не пропустит записаться
Броніки для Моніки• 16 марта в 21:51
Там же записываться нужно на занятие по своему абонементу.
автор Допоможіть знайти • 16 марта в 21:55
Ответ дляБроніки для Моніки
Я це розумію і як би не проти щоб вона ходила на дитячі, але менеджер сказала що там ходять геть малі і їй буде не цікаво. Бо різниці у віці 7 і 13 досить велика
Броніки для Моніки• 16 марта в 21:56
Ответ дляДопоможіть знайти
Я видела на днях занятие детское. Обнять и плакать. Отправьте ребёнка на танцы куда-нибудь или на плаванье, или куда там она хочет. В 14 купите абонемент
Броніки для Моніки• 16 марта в 21:57
Ответ дляДопоможіть знайти
Даже 11 и 13 огромная )
автор Допоможіть знайти • 16 марта в 21:59
Ответ дляБроніки для Моніки
Не хоче, де поблизу нічого не подобається.... і зі мною разом було б зручно по часу... оце і сиджу думаю що робити....
Броніки для Моніки• 16 марта в 22:00
Ответ дляДопоможіть знайти
Може тоді їй просто плавати з вами?
Хочу барабульки• 16 марта в 22:03
А при купівлі абонементу перевіряють свідоцтво про народження? Не можна один рік накинути ? Ій в цьому році весь рік 13-ть (2012- го) ?
автор Допоможіть знайти • 16 марта в 22:12
Ответ дляХочу барабульки
Перевіряють, треба або свідоцтво або в 14 уже паспорт.. .так 2012. Буде 13 у квітні
Хочу барабульки• 16 марта в 22:26
Ответ дляДопоможіть знайти
Добре, що прочитала вашу тему, моій теж 13-ть, думала купити абонемент для двох, щоб разом ходити, відкладемо на рік. Хіба спробувати ні місці з менеджером ’домовитися’ про 14-ть, їм же тільки +, а далі навряд чи хто перевірятиме.
автор Допоможіть знайти • 16 марта в 22:30
Ответ дляХочу барабульки
Сьогодні говорила, каже треба паспорт, якщо вже 14.....
А_я_ЛОЖУ!• 23 марта в 10:43
Ответ дляДопоможіть знайти
Якщо без запису прийти ?)
Надо было сразу указать в дате рождения -14 лет, никто не проверяет