Червона калина• 16 марта в 21:59

Почти 3 недели жду свой заказ из pull and bear.

Это норм вообще? А его еще даже не отправили
Анонім-ка• 16 марта в 22:07
Оплачений?
naxodki_youtube• 16 марта в 23:03
Напишіть їм листа. У мене так було з Womensecret , 2 тижні не було відвантаження - написала - виявилось - якийсь збій в їх системі і замовлення не буде відвантажено... і їх відмазки -типу новий спокійно розміщайте (ага, коли вже піжам по тій ціні нема мені то так сильно треба)
Маргарита и Мастер• 17 марта в 08:49
Це не нормально, я місяць чекала. На мої листи вони постійно відповідали - що товар не відправлений - можете відмінити замовлення. Після таких трьох листів я дійсно відмінила. Посилка була оплачена, гроші не повертали, поки я не звернулась у свій банк, і вони в свою чергу робили запит на магазин про повернення.